[PC] The Walking Dead: A New Frontier

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
dosieniek123
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2017, o 19:19

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: dosieniek123 » 31 lip 2017, o 17:20

Kiedy będzie spolszczenie do 5 epizodu?

Stefcio
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2017, o 22:37

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Stefcio » 31 lip 2017, o 22:46

dosieniek123, czytaj kolego uważnie posty odpowiedzialnych za spolszczenie osób, bo wychodzisz na głupca, w dodatku nachalnego.
Patrz:
viewtopic.php?f=9&t=3104&start=230#p31750

Z tego co wiem, oni nic za to nie dostają. Ani grosza. Więc lepiej zanim zaczniecie się wypytywać wielce, kiedy będzie spolszczenie do ostatniego epizodu, najpierw podziękujcie (I to bardzo) za ich pracę nad spolszczeniem poprzednich odcinków. Następnie zastanówcie się, czy było by wam fajnie tworzyć coś dla hien, zamiast dla normalnych graczy, którzy wiedzą co to znaczy donate (Wsparcie dla zespołu). Norkowi powinni płacić, by takiej dzieciarni odpisywać, bo to naprawdę może spowodować uszczerbek na zdrowiu...

Ja również czekam na spolszczenie i dziękuję, że taki zespół w ogóle istnieje. Założę się, że wszyscy którzy piracą TWD 3, dodają "od siebie" właśnie WASZE spolszczenie, bo o dziwo nikt jeszcze nie wrzucił pełnej spolszczonej wersji gry.
I mam pytanie. Co, jeśli ja bym spolszczył jakąś grę i domagałbym się zapłaty w celu wydania komuś spolszczenia, czy ingerencja w pliki gry jest dozwolona dla każdego i można na tym zarabiać?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Norek » 3 sie 2017, o 20:18

Kolego, a co to za stronka w Twoim opisie?
Za coś takiego można dostać tu bana.

Spolszczenia należy spodziewać się po 10 sierpnia, zapewne w okolicy 15, jak nic mi nie wypadnie.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Adadid
Posty: 39
Rejestracja: 28 lip 2017, o 09:31
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Adadid » 3 sie 2017, o 22:30

Za coś takiego można dostać tu bana.
Ban to akurat może być najmniejszy problem tego pana, jeśli stronką zainteresuje się policja. :) Czego oczywiście nie życzę, lepiej wrócić na dobrą drogę. ;)

Jako że nie chcę narazić się na spoilery, których pewnie trochę w tym temacie jest, to zadam pytanko - spolszczenie działa na wersji z serwisu Telltale? Kupiłem A New Frontier na promocji i dostałem dwa kody, jeden na Steama, a jeden na wersję do pobrania z https://telltale.com/. Jeśli będzie działać to po prostu sprzedam kod Steam na Allegro. Z góry dzięki za odpowiedź!

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Norek » 4 sie 2017, o 08:44

Tak, testujemy spolszczenie na tych dwóch wersjach - obie działają.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

CzekamNaTWD
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2017, o 09:05

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: CzekamNaTWD » 4 sie 2017, o 10:15

Za coś takiego można dostać tu bana.
Ban to akurat może być najmniejszy problem tego pana, jeśli stronką zainteresuje się policja. :) Czego oczywiście nie życzę, lepiej wrócić na dobrą drogę. ;)

Jako że nie chcę narazić się na spoilery, których pewnie trochę w tym temacie jest, to zadam pytanko - spolszczenie działa na wersji z serwisu Telltale? Kupiłem A New Frontier na promocji i dostałem dwa kody, jeden na Steama, a jeden na wersję do pobrania z https://telltale.com/. Jeśli będzie działać to po prostu sprzedam kod Steam na Allegro. Z góry dzięki za odpowiedź!
Jaką stronką?

Awatar użytkownika
Adadid
Posty: 39
Rejestracja: 28 lip 2017, o 09:31
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Adadid » 4 sie 2017, o 14:36

W sygnaturce miał link do swojego bloga z pirackimi grami.

Kamcio
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2017, o 14:27

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Kamcio » 13 sie 2017, o 14:28

Kolego, a co to za stronka w Twoim opisie?
Za coś takiego można dostać tu bana.

Spolszczenia należy spodziewać się po 10 sierpnia, zapewne w okolicy 15, jak nic mi nie wypadnie.
I jak tam? Aktualne?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Norek » 13 sie 2017, o 23:00

Testy są z grubsza skończone. Jest szansa na premierę koło 15 sierpnia : )
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

pavvel42
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2017, o 08:37

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: pavvel42 » 14 sie 2017, o 08:42

cześć, ktoś może wie czy jak pobiorę sobie teraz ze steam The Walking Dead: A New Frontier to automatycznie pobierze mi do niej save z The Walking Dead: Season Two ze steam cloud? (odinstalowałem jakiś czas temu)
czy bede zmuszony pobrać The Walking Dead: Season Two jeszcze raz i czekać na synchronizacje z steam cloud?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości