[PC] The Walking Dead: A New Frontier

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Norek » 19 sty 2017, o 11:14

Niestety nie jesteśmy w stanie napisać, kiedy DOKŁADNIE wyjdzie spolszczenie.
W tej chwili trwa korekta i prace nad polskim fontem.
Jest szansa na jeden odcinek w styczniu, ale od razu po nim ruszą testy drugiego odcinka.
Najmniej problemu jak zawsze jest z tłumaczeniem. Problem tkwi w korekcie - chcemy ją zawsze zrobić dobrze, a do tego potrzeba odpowiednich osób, a takich jest u nas garstka.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

KAMILXDPL-Kamil
Posty: 24
Rejestracja: 21 sty 2017, o 18:04

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: KAMILXDPL-Kamil » 21 sty 2017, o 18:05

Koledzy i jak idzie praca ??

rvn10102
Posty: 17
Rejestracja: 28 sty 2015, o 19:48

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: rvn10102 » 21 sty 2017, o 22:16

Szanuje was za wysoki poziom tłumaczeń na nasz rodzimy język, ale muszę przyznać, że kiedyś szybciej wam to wszystko szło. Tak czy siak powodzenia.

Kłysu
Posty: 14
Rejestracja: 2 sty 2017, o 15:15

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Kłysu » 22 sty 2017, o 00:11

Wiesz, oni poza tłumaczeniem mają jeszcze 1000 innych spraw na głowie.Sprawy losowe, nie mają na to wpływu.

Awatar użytkownika
seraf5
Posty: 181
Rejestracja: 21 sty 2012, o 18:09

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: seraf5 » 22 sty 2017, o 14:21

Nigdy nie zrozumiem, czemu niektórzy ludzie wolą narzekać na forum, że tłumaczenie idzie za wolno, zamiast po prostu zagrać w te gry po angielsku... The Walking Dead czy Minecraft: Story Mode to nie Quantum Break, w którym angielski trzeba znać na poziomie zaawansowanym... Ekipa GPP odwala kawał roboty robiąc te spolszczenia i mają mnóstwo projektów na głowie - GWBW, Borderalnds PS, Borderlands DLC, TFTB, MC: SM, Batman, TWDS3 i IHNMAIMS to tak na szybko, z głowy. Kiedy tłumaczyli TWD S2 i TWAU nie mieli aż tylu projektów na głowie, dlatego nie trzeba było tyle czekać. Jeżeli już macie grę i nie możecie się doczekać spolszczenia to po prostu ją przejdźcie po angielsku, a potem drugi raz ze spolszczeniem.

Kłysu
Posty: 14
Rejestracja: 2 sty 2017, o 15:15

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Kłysu » 22 sty 2017, o 14:31

Szczerze próbowałem zagrać w twd 3 po angielsku lecz za dużo słów mi uciekało i musiałem bardziej skupić się na tłumaczeniu niż na wczuwaniu się w fabułę. I nie zgodzę się, że do przyjemnego grania w twd można podchodzić bez znajomości zaawansowanego angielskiego.

LuxInTenebris
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2017, o 19:12

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: LuxInTenebris » 22 sty 2017, o 19:14

Widocznie twój angielski jak na naprawdę podstawowym poziomie i ograniczasz się do umiejętności przedstawienia się. Naprawdę w gry Telltale'a jest w stanie zagrać średniorozgarnięty gimnazjalista bez żadnych problemów z językiem.

Kłysu
Posty: 14
Rejestracja: 2 sty 2017, o 15:15

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Kłysu » 22 sty 2017, o 20:25

Nie oceniaj moich umiejętności po jednym poście bo to jest czysta ignorancja z twojej strony. Napisałem, że uciekało mi kilka słów co nie znaczy, że nie rozumiałem o czym jest mówione w dialogach. Ale tak jak napisałem wolę poczekać na tłumaczenie niż gapić się na napisy i je tłumaczyć i chcąc nie chcąc tracić trochę z immersji gry.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Norek » 23 sty 2017, o 13:02

Kochani, niestety idzie tak wolno, ponieważ nie mamy jeszcze gotowych fontów.
Zawsze mamy z tym problem, ponieważ grafików mamy jak na lekarstwo i jest to zwyczajnie nudna robota.
Już kiedyś szukaliśmy kogoś do tego, niestety zawsze szybko się to każdemu nudziło.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

FalleX
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2017, o 13:57

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: FalleX » 23 sty 2017, o 14:00

Panowie, odpowiedzcie chociaż na pytanie czy dostaniemy spolszczenie w ferie.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości