[PC] Bioshock 2 Minerva's Den

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Lknd
Posty: 41
Rejestracja: 17 wrz 2016, o 13:21

Re: [PC] Bioshock 2 Minerva's Den

Postautor: Lknd » 27 cze 2018, o 20:42

W sumie jakbyś chciał, to mógłbyś stworzyć spolszczenie do Bioshock 1 Remastered, spolszczenie od cenegi + te nowe rzeczy (muzeum koncept artów, easter eggi itd).

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] Bioshock 2 Minerva's Den

Postautor: dzaggiel » 28 cze 2018, o 18:30

Myślałem o tym, zobaczymy.

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] Bioshock 2 Minerva's Den

Postautor: dzaggiel » 6 mar 2019, o 21:06

Zaktualizowałem instalator do wersji 1.2 (Remastered) zawierający:
- poprawki literówek i interpunkcji
- przystosowanie do nowego standardu
- wsparcie dla wersji GOG
- minimalnie zmniejszony rozmiar instalatora

GPP trochę zajmie zaktualizowanie instalatora w pobieralni więc zapraszam do mojego poradnika na Steamie https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... 1404300669

rafal7
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2019, o 23:00

Re: [PC] Bioshock 2 Minerva's Den

Postautor: rafal7 » 5 gru 2019, o 01:48

Hej!

Chcę CI podziękować. Właśnie przeszedłem całego Bioshocka dzięki Tobie! Bardzo się cieszę, że mogłem zagrać w ten wspaniały dodatek po polsku.

Tłumaczenie jest prawie doskonałe. Trafiłem na tylko kilka błędów, z czego najpoważniejszym jest brak tłumaczenia jednej linii dialogowej. Przypadek ma miejsce, gdy mamy użyć śluzy i na przeszkodzie stoi nam elektryczność w wodzie.

Oprócz tego zapamiętałem jeszcze dziwną konstrukcję zdania w ostatnim nagraniu do zebrania. Pozostałe to tylko zła odmiana przez przypadki wynikłe z braku kontekstu.

Jeszcze raz dziękuję i życzę powodzenia przy dalszych projektach!

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] Bioshock 2 Minerva's Den

Postautor: dzaggiel » 4 sty 2020, o 17:16

Hej!

Chcę CI podziękować. Właśnie przeszedłem całego Bioshocka dzięki Tobie! Bardzo się cieszę, że mogłem zagrać w ten wspaniały dodatek po polsku.

Tłumaczenie jest prawie doskonałe. Trafiłem na tylko kilka błędów, z czego najpoważniejszym jest brak tłumaczenia jednej linii dialogowej. Przypadek ma miejsce, gdy mamy użyć śluzy i na przeszkodzie stoi nam elektryczność w wodzie.

Oprócz tego zapamiętałem jeszcze dziwną konstrukcję zdania w ostatnim nagraniu do zebrania. Pozostałe to tylko zła odmiana przez przypadki wynikłe z braku kontekstu.

Jeszcze raz dziękuję i życzę powodzenia przy dalszych projektach!
Hej, ciesze się :) napisałem na PW w celu naniesienia poprawek :)

Mielarka
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 00:02

Re: [PC] Bioshock 2 Minerva's Den

Postautor: Mielarka » 11 kwie 2021, o 00:05

Witam. Mam problem. Zainstalowałem klasycznego Bioshocka 2 z dodatkiem, wersja 1.5 ( z CD Action) i po zainstalowaniu spolszczenia nie wyłapuje go. Ciągle jest po angielsku. Nie mam pojęcia jak to naprawić :<

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] Bioshock 2 Minerva's Den

Postautor: dzaggiel » 12 kwie 2021, o 06:53

@Mielarka jesteś w stanie podać mi z rejestru ze ścieżki "Komputer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall" z wartości "InstallSource" ścieżkę jak odnajdziesz wpis z Bioshockiem?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości