[PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: dzaggiel » 28 sty 2019, o 20:18

https://drive.google.com/open?id=1BgB3x ... ILNMY7bDDN
Hej dodałem kolejną aktualizację do mojego spolszczenia (link niezmienny u góry) oto historia zmian:

Wersja 1.023
- przetłumaczono brakujące fragmenty związane z ekranem śmierci gracza
- naprawiono wyświetlanie się interfejsu związanego z tekstem "CO TO TAKIEGO?"
Poprawiono w mod-zie:
- wyświetlanie się stopera w Pokojach Wyzwań
- wyświetlanie elementów związanych z ratowaniem Siostrzyczek w Pokojach Wyzwań
- wyświetlanie podpowiedzi związanych z Telekinezą w Pokojach Wyzwań
- wyświetlanie menu zapisu / wczytywania
- naprawiono ekran wychodzenia do głównego menu, teraz jest jasnozielony jak w oryginalne a nie
szary
- naprawiono ekran pomocy przy hakowaniu
- wyświetlanie się licznika pieniędzy przy automatach

W kolejnym instalatorze być może uda się zredukować rozmiar o jakieś 30-40mb.

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: dzaggiel » 20 lut 2019, o 18:11

Aktualizacja instalatora zawierająca wersję 1.033:
- zredukowano wielkość instalatora poprzez odseparowanie napisów do sekwencji lotu samolotem i sekwencji spotkania z Ryanem.

mateo595
Posty: 10
Rejestracja: 22 lis 2018, o 18:02

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: mateo595 » 28 lut 2019, o 17:07

@dzaggiel
Dzięki za spolszczenie instalowałem Wersje 1.023 i nie zauważyłem żadnych błędów może oprócz że w jednej kwesti nie pokazują się napisy jest ich mało napotkałem jeden na pewno gdy jedziemy windą i gonimy głównego antagonistę lub po prostu jest to u mnie jakiś błąd tak czy inaczej dzięki za spolszczenie jak będę posiadał Bioshock 2 Remastered z dodatkiem to również sprawdzę twoje spolszczenie

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: dzaggiel » 6 mar 2019, o 21:09

Zaktualizowano instalator do wersji 1.033 w którym:
- zredukowano wielkość instalatora poprzez odseparowanie napisów do sekwencji lotu samolotem i sekwencji spotkania z Ryanem.

Instalator zaktualizowano w pobieralni oraz na Steamie
Dodano również przystosowany do Steamowej wersji instalator do oryginalnej wersji BioShocka. Znajduje się w pobieralni a także na steamie.

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: patrxgt » 25 lip 2020, o 19:16

Witam. Bardzo się cieszę, że komuś chciało się dodać spolszczenie od Cenegi do tego niskiej jakości remastera oraz oryginału. Niestety, ale natknąłem się na ten oto błąd:
Obrazek
Mam nadzieję, że zostanie on dość szybko załatany.

PS. Dodam jeszcze, że gram na rozdzielczości 1920x1080 i w wersję oryginalną (nieremasterowaną)

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: dzaggiel » 25 lip 2020, o 19:21

Witam. Bardzo się cieszę, że komuś chciało się dodać spolszczenie od Cenegi do tego niskiej jakości remastera oraz oryginału. Niestety, ale natknąłem się na ten oto błąd:
Obrazek
Mam nadzieję, że zostanie on dość szybko załatany.

PS. Dodam jeszcze, że gram na rozdzielczości 1920x1080 i w wersję oryginalną (nieremasterowaną)
Witam, tak ten błąd znalazłem i został już on poprawiony. Natomiast pracuję nad dużą poprawką, która mam nadzieje wyjdzie jeszcze w tym roku.

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: patrxgt » 25 lip 2020, o 20:00

Dużą poprawką? A co miałaby ona mniej więcej zawierać?

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: dzaggiel » 25 lip 2020, o 20:07

Głównie pracuje z rosyjskim moderem który naprawia kwestie interfejsu oraz poprawki językowe w spolszczeniu Cenegi związane z tym że translacja została za wcześnie przygotowana a przed wydaniem gry zostało kilkanaście rzeczy zmienionych a spolszczenie zostało w starej formie.

Awatar użytkownika
seraf5
Posty: 181
Rejestracja: 21 sty 2012, o 18:09

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: seraf5 » 28 lip 2020, o 10:19

Moja znajoma niedawno grała właśnie w BioShocka Remastered, i poleciłem jej to spolszczenie. Trafiła na błąd, który uniemożliwił jej dalsze granie - przy wchodzeniu do lokacji Hefajstos gra wywalała się za każdym razem. Kilka godzin spędziliśmy głowiąc się nad tym, bo już wcześniej miała jakieś losowe crashe, czy to przy wchodzeniu do menu czy przy zapisywaniu. Ale ten błąd był zdecydowanie spowodowany spolszczeniem, bo po sprawdzeniu spójności plików gra już normalnie działała? Czy jest to znany błąd, czy odosobniony przypadek?

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: patrxgt » 28 lip 2020, o 13:00

Moja znajoma niedawno grała właśnie w BioShocka Remastered, i poleciłem jej to spolszczenie. Trafiła na błąd, który uniemożliwił jej dalsze granie - przy wchodzeniu do lokacji Hefajstos gra wywalała się za każdym razem. Kilka godzin spędziliśmy głowiąc się nad tym, bo już wcześniej miała jakieś losowe crashe, czy to przy wchodzeniu do menu czy przy zapisywaniu. Ale ten błąd był zdecydowanie spowodowany spolszczeniem, bo po sprawdzeniu spójności plików gra już normalnie działała? Czy jest to znany błąd, czy odosobniony przypadek?
To nie wina spolszczenia, tylko niskiej jakości remastera. Powiedz znajomej, żeby się przesiadła na oryginał, który (co najśmieszniejsze) działa, wygląda i brzmi lepiej.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości