[PC/Steam] POSTAL 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Posty: 23
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:03

[PC/Steam] POSTAL 2

Postautor: Pan Szatan » 3 sie 2018, o 10:19

Obrazek

Cześć wszystkim! Spolszczenie dla Steamowej wersji Postala stworzyłem już jakiś czas temu, bo pod koniec 2016 roku.
Nie udostępniałem go tu ponieważ miało ono pewne niedociągnięcia, teraz możemy mówić o wersji finalnej :)

Obecnie przy projektach pomaga mi niejaki Dev4ever, to dzięki jego pomocy udało nam się wszystko ogarnąć.
Nasze tłumaczenie obejmuje wszystkie aspekty gry: Menu i opcje, Podpowiedzi w grze, Wszystkie nazwy broni i przedmiotów oraz *pełny dubbing.
* - Ekhm ekhm.. pomijając easteregg w Centrum handlowym dodany w 2016 i Event wielkanocny.

Autorzy: (prawie bym zapomniał ;p)
-Pan Szatan
-Dev4ever

Jeśli ktoś ma zamiar zadać pytanie po co tłumaczyliśmy wersję steam skoro jest polska wersja P2 wydana w 2004 roku pudełkowo to od razu mówię.
Wersja steam czyli "Postal 2 Complete" oznaczona v5023 diametralnie różni się od podstawowej wersji v1409. Wprowadzono tam wiele zmian od chociażby steamowy workshop, nowe opcje w menu, nowe bronie (a co za tym idzie nowe podpowiedzi i nazwy do tłumaczenia), nowe tryby gry no i ogółem masę nowego contentu na co sama numeracja wersji "5023" wskazuje. Nie wspominając o tym że dodano nowe specjalne linie dialogowe dla czarnoskórych i meksykańskich NPC, które się mieszały z polskimi przez co musieliśmy dłubać w skryptach aby przywrócić tylko klasyczne dialogi...

Obecnie pracujemy w 3 osobowej grupie nad tłumaczeniem DLC Paradise Lost. Ale o tym w innym temacie.
Pracuję też w WhackJob Interactive nad polską wersją gry Catharsis Reborn.

Linki do pobrania spolszczenia:
DOWNLOAD - Dysk Google
DOWNLOAD - Dropbox
DOWNLOAD - MEGA


Po więcej informacji takich jak screeny czy FAQ zapraszam tutaj:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... =810028975
"Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...Obrazek " - Tiquill

Awatar użytkownika
Mech
Posty: 7
Rejestracja: 4 sie 2018, o 23:55
Grupa: Brak

Re: [PC/Steam] POSTAL 2

Postautor: Mech » 5 sie 2018, o 00:32

Świetne spolszczenie.

Awatar użytkownika
Qamok
Posty: 66
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 13:26

Re: [PC/Steam] POSTAL 2

Postautor: Qamok » 18 gru 2019, o 07:48

Działa na rozdawanej za darmo wersji z gog-a? Czy nie warto nawet pobierać?

GandalfCzarny
Posty: 54
Rejestracja: 16 cze 2016, o 18:18

Re: [PC/Steam] POSTAL 2

Postautor: GandalfCzarny » 18 gru 2019, o 19:14

Przecież wersja GOG-owa ma polski dubbing i napisy ;p

GandalfCzarny
Posty: 54
Rejestracja: 16 cze 2016, o 18:18

Re: [PC/Steam] POSTAL 2

Postautor: GandalfCzarny » 18 gru 2019, o 19:42

Sorry, mój błąd! Na GOG-u są tylko i wyłącznie napisy!

Awatar użytkownika
Pan Szatan
Posty: 23
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:03

Re: [PC/Steam] POSTAL 2

Postautor: Pan Szatan » 3 lis 2020, o 23:01

Wybacz, że odpowiadam dopiero po roku ale może innym się ta wiedza przyda.
Wersja GOG praktycznie niczym się nie różni od Steamowej poza wykrojonym warsztatem. Czyli zadziała na 99%
"Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...Obrazek " - Tiquill


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości