[PSP] LEGO Star Wars II: The Original Trilogy

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
seraf5
Posty: 181
Rejestracja: 21 sty 2012, o 18:09

[PSP] LEGO Star Wars II: The Original Trilogy

Postautor: seraf5 » 16 paź 2019, o 15:17

Witam!
Podobnie jak z LEGO Indianą Jonesem na PSP, dorwałem ostatnią tę grę i dzięki nowym wersjom narzędzi do edycji gier LEGO, udało mi się dostać do plików gry, edytować je i pomyślnie spakować. W plikach gry (jak zresztą w każdej innej grze LEGO) znajduje się niewykorzystywany plik polish.txt, zawierający teksty z wersji pecetowej gry. Ja dodałem tłumaczenie wszelkich brakujących tekstów ekskluzywnych dla wersji PSP (np. Multiplayer, komunikaty przy zapisie gry) i wpakowałem to do gry. Efektem jest łatka w załączniku. Język polski zastępuje niemiecki oraz angielski - w języku angielskim gra nie pozwala uruchomić z jakiegoś powodu pierwszego poziomu na konsoli, na emulatorze problem nie występuje, więc moim rozwiązaniem było zastąpienie języka niemieckiego - tam poziom działa bez zarzutu. Po jego przejściu można przy uruchamianiu gry wybierać język angielski. Analogicznie jak w LEGO Indy - nie ma polskiej czcionki i nie ma na razie sposobu żeby to obejść. Spolszczenie jest w formie łatki .xdelta, ponieważ plik do samodzielnej zamiany w obrazie gry zajmowałby po spakowaniu ponad 300 megabajtów.

Instrukcja instalacji:
- wykonać samodzielnie obraz w formacie .iso gry w wersji ULES00479 - jest to wersja przeznaczona na rynek europejski, nie odpowiadam za działanie polonizacji na obrazach pozyskanych w inny sposób;
- za pomocą załączonego w archiwum programu DeltaPatcher nałożyć łatkę na wykonany wcześniej obraz .iso;
- skopiować grę do folderu ISO na karcie pamięci PSP.
Pozdrawiam i życzę miłej gry po polsku w tę ponadczasową grę, która dużo zyskuje na tej platformie :)
Załączniki
LEGO_SW2_PL.7z
(1.1 MiB) Pobrany 357 razy

Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości