[Wii] Super Mario Galaxy

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Voxar
Posty: 102
Rejestracja: 31 paź 2017, o 18:19
Kontakt:

[Wii] Super Mario Galaxy

Postautor: Voxar » 3 sty 2023, o 16:50

Spolszczenie do Super Mario Galaxy jest już dostępne!

Pobierz spolszczenie

Obrazek

Awatar użytkownika
Action
Posty: 15
Rejestracja: 30 sie 2008, o 09:46

Re: [Wii] Super Mario Galaxy

Postautor: Action » 3 sty 2023, o 22:47

Kurde, od kiedy pamiętam nie potrafię odpalić żadnego spolonizowanego tytułu na oryginalnej konsoli Wii. Czy bym próbował ładować obraz .iso czy .wbfs, czy z pendrive na Loaderze GX czy z karty pamięci na WiiFlow zawsze mam to samo - czarny ekran i zawieszenie się systemu. Za to na Dolphinie działa bez zarzutu. No nic, świetna robota jak zawsze (jestem pod wrażeniem serii Mother), ale przydałby się jakiś nowy standard patchy przeznaczonych na konsole Wii bo obecne sposoby chyba zbyt bardzo naruszają strukturę plików. :)

Awatar użytkownika
maximo
Posty: 290
Rejestracja: 27 mar 2010, o 16:45
Grupa: freelancer

Re: [Wii] Super Mario Galaxy

Postautor: maximo » 4 sty 2023, o 16:51

Kurde, od kiedy pamiętam nie potrafię odpalić żadnego spolonizowanego tytułu na oryginalnej konsoli Wii. Czy bym próbował ładować obraz .iso czy .wbfs, czy z pendrive na Loaderze GX czy z karty pamięci na WiiFlow zawsze mam to samo - czarny ekran i zawieszenie się systemu. Za to na Dolphinie działa bez zarzutu. No nic, świetna robota jak zawsze (jestem pod wrażeniem serii Mother), ale przydałby się jakiś nowy standard patchy przeznaczonych na konsole Wii bo obecne sposoby chyba zbyt bardzo naruszają strukturę plików. :)

To nie wina spolszczenia tylko starego oprogramowania;) Stare wersje WiiFlow jak i innne programy sypią się. Ja nadal korzystam z WiiFlow MasterMod z kanału Homebrew Chanell i póki co, działa poprawnie. Rozszerzenie WBFS (Wii Backup File System) to obraz dysku Wbs tyle, że to skompresowany format Iso. Miej na uwadze, że jeśli dobrze spolszczona gra działa na emulatorze Dolphin poprawnie, to powinna działać na Wii z softmodem. Pendrive to bym nie polecał, bo zamula niesamowicie;)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości