[PC] Full Throttle

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

[PC] Full Throttle

Postautor: Manuel Czaszka » 6 sie 2009, o 15:49

Obrazek
Witajcie - rozpoczął się przekład FT. W chwili obecnej brakuje jeszcze polskiej czcionki. Po więcej szczegółów odsyłam do artykułu: http://kochatakgroup.vdl.pl/readarticle ... icle_id=30

Patrząc na obecną sytuacje tłumaczeniową klasyków gier przygodowych można zauważyć, że właściwie zbliżamy się (my - scena) do sytuacji gdzie wszystkie będą już w PL - Monkey, GF, BS, FT, Simon, BTSS. Nieźle.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Machiner
Zasmarkaniec
Zasmarkaniec
Posty: 137
Rejestracja: 26 lip 2009, o 13:19

Re: [PC] Full Throttle

Postautor: Machiner » 6 sie 2009, o 21:05

Patrząc na obecną sytuacje tłumaczeniową klasyków gier przygodowych można zauważyć, że właściwie zbliżamy się (my - scena) do sytuacji gdzie wszystkie będą już w PL - Monkey, GF, BS, FT, Simon, BTSS. Nieźle.
No nie wiem. Dzisiaj zrobiłem sobie przegląd starych czasopism o grach (TS i SS, lata 92-96), i widzę, że jeszcze duuużo jest do zrobienia na tym polu :). Kiedyś wychodziło naprawdę mnóstwo przygodówek.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] Full Throttle

Postautor: Manuel Czaszka » 6 sie 2009, o 21:30

Wiadomo, jakby się chciało przetłumaczyć wszystkie stare przygodówki to jeszcze sporo do zrobienia, ale myślę o absolutnych klasykach - szczególnie Lucasa. Jest coraz lepiej i mam nadzieję, że nie zwolnimy.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Full Throttle

Postautor: mendosa » 14 sie 2009, o 11:52

Ech, ale jeśli wziąć pod uwagę klasyki ze stajni Sierry - to w lesie jesteśmy. Choć krąży mi po głowie GK2, ale zbyt wiele niedokończonych projektów, niestety mam na sumieniu. Znikam nadrabiać zaległości ;) .
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] Full Throttle

Postautor: Manuel Czaszka » 18 gru 2009, o 04:17

Wypuściliśmy wersję 1.0 - więcej info i możliwość pobrania: http://kochatakgroup.vdl.pl/news.php?readmore=134
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] Full Throttle

Postautor: Manuel Czaszka » 20 gru 2009, o 01:13

Dziękuję wszystkim za nadesłane błędy - dzięki Wam będę mógł wydać wersję 2.0, która mam nadzieję zbliży się do ideału. A jak ogólnie wrażenia z gry? (abstrahując do znalezionych błędów).
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Spirit
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2010, o 14:40

Re: [PC] Full Throttle

Postautor: Spirit » 16 lip 2010, o 14:42

Gdziem można pobrać to spolszczenie? Nie ma na stronie, a linki podane przedtem są tylko do newsów, że projekt ukończony.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] Full Throttle

Postautor: Manuel Czaszka » 16 lip 2010, o 14:46

Projekt na nowo zagości w pobieralni po nowej korekcie.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] Full Throttle

Postautor: Manuel Czaszka » 20 lip 2010, o 04:21

Nowa korekta ukończona. Czy jest ktoś chętny na test? (tzn. przejście gry)
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

orlano
Posty: 15
Rejestracja: 21 lip 2010, o 19:39

Re: [PC] Full Throttle

Postautor: orlano » 21 lip 2010, o 19:40

A do kogo trzeba się uśmiechnąc aby wziąść udział w testach?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości