[PC] Day of the Tentacle

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Gizmo94pl
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2010, o 13:42

Re: [PC] Day of the Tentacle

Postautor: Gizmo94pl » 31 maja 2011, o 20:23

Przepraszam za post pod postem ale chyba tylko ja wyczekuje tego spolszczenia. Chciałem się zapytać czy ono kiedyś wyjdzie ? Spolszczenie było na dobrej drodze aby się ukazać a tu nagle słuch o nim zaginął.

Awatar użytkownika
Machiner
Zasmarkaniec
Zasmarkaniec
Posty: 137
Rejestracja: 26 lip 2009, o 13:19

Re: [PC] Day of the Tentacle

Postautor: Machiner » 31 maja 2011, o 20:47

Tak, spolszczenie wyjdzie i to w najbliższym czasie (ależ głupio się czuję pisząc to).

Ale mówię serio - spolszczenie nadchodzi wielkimi krokami (cholera, czuję się jeszcze głupiej).

Będzie w czerwcu.

Gizmo94pl
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2010, o 13:42

Re: [PC] Day of the Tentacle

Postautor: Gizmo94pl » 1 lip 2011, o 14:39

Tak, spolszczenie wyjdzie i to w najbliższym czasie (ależ głupio się czuję pisząc to).

Ale mówię serio - spolszczenie nadchodzi wielkimi krokami (cholera, czuję się jeszcze głupiej).

Będzie w czerwcu.
Czerwiec przeminął a spolszczenia jak nie było tak nie ma.

twig

Re: [PC] Day of the Tentacle

Postautor: twig » 1 lip 2011, o 14:41

Czerwiec minął, rachunki do zapłacenia, roboty od groma, słoneczko świeci - na szczęście to wszystko nie ważne, najważniejsze jest spolszczenie. Dzięki opatrzności za jasne priorytety.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] Day of the Tentacle

Postautor: Manuel Czaszka » 9 lut 2012, o 21:47

Zgłaszam swój udział w projekcie - właśnie pracuję nad grafikami. Czekajcie, misiaki :*
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] Day of the Tentacle

Postautor: Manuel Czaszka » 19 lut 2012, o 19:08

Dziś skończyłem jedną z ostatnich grafik. Do zrobienia zostało ostatni plik tła jednej z plansz. Johnny pracuje obecnie nad sposobem wrzucenia jednej z grafik - tworzącej animację (wrzuca się ją inaczej niż statyczne obrazki).

Poniżej link do albumu Picasy zawierającego przerobione grafiki. Uwagi mile widziane:
https://picasaweb.google.com/1161610224 ... OfTentacle
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [PC] Day of the Tentacle

Postautor: bemberg » 20 lut 2012, o 00:03

Świetna robota. Pixelart wymaga więcej pracy, niż inne projekty, dlatego podwójny respekt. Szczególnie podoba mi się samo logo.
W witajcie jakoś mnie podoba mi się "J"
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
Johnny
Kasztaniak
Posty: 260
Rejestracja: 21 lut 2010, o 20:35

Re: [PC] Day of the Tentacle

Postautor: Johnny » 2 lip 2012, o 16:49

"Spolszczenie na pewno wyjdzie przed końcem wakacji, tj. przed 31 sierpnia br., a w zasadzie przed 15 sierpnia, aby zostało trochę wolnego czasu na zagranie w DotT w polskiej wersji. W tym miejscu zobowiązuję się, że jeżeli nie dotrzymam pierwszego wymienionego terminu, w jak najkrótszym czasie udostępnię spolszczenie wybranej przeze mnie osobie, która będzie mogła zrobić z nim to, co uzna za stosowne. Ja sam natomiast zrzeknę się jakichkolwiek praw do projektu."

Zaczęły się wakacje, a ja właśnie zauważyłem, że nic tu nie zostało jeszcze napisane o pewnych zmianach kadrowych. Otóż teraz to ja zajmę się dociągnięciem projektu do końca i wydaniem go. Prawa do projektu jak dla mnie ciągle należą do Machinera, dlatego też nie wydam spolszczenia, dopóki on nie powie "Wydawaj!"

A teraz pora na deklarację. Spolszczenie na pewno wyjdzie przed końcem wakacji, tj. przed 31 sierpnia br., a w zasadzie przed 15 sierpnia, aby zostało trochę wolnego czasu na zagranie w DotT w polskiej wersji. W tym miejscu zobowiązuję się, że jeżeli nie dotrzymam pierwszego wymienionego terminu, w jak najkrótszym czasie udostępnię spolszczenie wybranej przeze mnie osobie, która będzie mogła zrobić z nim to, co uzna za stosowne. Ja sam natomiast zrzeknę się jakichkolwiek praw do projektu. (ładna, c'nie?)

A żeby nie było, że się obijam, już jakiś czas temu wrzuciłem do gry grafiki zrobione przez Manuela Czaszkę. Spory udział miał w tym Brazylijczyk Matheus Moreira, który stworzył wspaniały program do edycji gier na silniku SCUMM - http://scummeditor.scummbr.com/. A oto dowód, że grafiki są w grze http://www.youtube.com/watch?v=_FyaUiIEsog&feature=plcp
Od 20 lat niszczę klimat. Moje dzieci będą jeździć bez kasków.

gregoriosk
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 16:24

Re: [PC] Day of the Tentacle

Postautor: gregoriosk » 19 wrz 2012, o 16:28

Czy Maniac Mansion który jest easter eggiem w grze też będzie przetłumaczony?

Nelth
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 16:45

Re: [PC] Day of the Tentacle

Postautor: Nelth » 19 wrz 2012, o 16:50

Czyżby Johnny nie dotrzymał słowa? Jest już 19 września a spolszczenie miało być przed końcem wakacji.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości