[GBA] Naruto Ninja Council 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [GBA] Naruto Ninja Council 2

Postautor: Manuel Czaszka » 13 paź 2009, o 22:53

Hmm w takiej formie jak jest na tych grafikach to można nawet wywalić ten "guzik" - chyba każdy wie co znaczy np A + B bez pisania Guzik A + Guzik B.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Tobi
Posty: 95
Rejestracja: 20 mar 2009, o 09:39

Re: [GBA] Naruto Ninja Council 2

Postautor: Tobi » 13 paź 2009, o 22:57

Całkiem dobra propozycja, nawet takie co mi do głowy nie przyszło (o ja głupi!):D Dzięki temu będzie łatwiej z grafikami, zobaczymy, co powiedzą inni. Mam przeczycie, że wybiorą to samo co Ty.

[edit]
Pod poprzednimi grafikami dodałem wersje proponowaną przez MC (bez guzika). Teraz sami oceńcie.
Kiedyś nie wierzyłem w kobiecą miłość i jednorożce.

Awatar użytkownika
Machiner
Zasmarkaniec
Zasmarkaniec
Posty: 137
Rejestracja: 26 lip 2009, o 13:19

Re: [GBA] Naruto Ninja Council 2

Postautor: Machiner » 14 paź 2009, o 13:37

Popieram pominięcie guzika/klawisza/przycisku w tłumaczeniu. "Wciśnij B" wygląda i brzmi lepiej niż "Wciśnij guzik B". Nawet gdyby mieścił się tam wyraz "przycisk", to optowałbym za prostym "Wciśnij A/B/C/whatever".

Awatar użytkownika
Tobi
Posty: 95
Rejestracja: 20 mar 2009, o 09:39

Re: [GBA] Naruto Ninja Council 2

Postautor: Tobi » 14 paź 2009, o 13:42

Wywaliłem: wciśnij, przycisk, guzik. Teraz jest po prostu A R L B
Kiedyś nie wierzyłem w kobiecą miłość i jednorożce.

Washun
Posty: 14
Rejestracja: 20 lis 2009, o 16:09

Re: [GBA] Naruto Ninja Council 2

Postautor: Washun » 28 lis 2009, o 21:27

Jak tam miewa się projekt (ile %, kiedy zostanie wydana łatka)? Bedziesz brał sie też za 1 albo za części na NDS?

Awatar użytkownika
Tobi
Posty: 95
Rejestracja: 20 mar 2009, o 09:39

Re: [GBA] Naruto Ninja Council 2

Postautor: Tobi » 28 lis 2009, o 21:52

Jak tam miewa się projekt (ile %, kiedy zostanie wydana łatka)?
Moim ślimaczym tempem brnie do przodu:D
Na dzień dzisiejszy mam podmieniony cały teks i przetłumaczoną część grafik. Mam zamiar w grudniu zakończyć tego ,,kolosa"
Bedziesz brał sie też za 1
Raczej nie, pierwsza cześć IMHO jest niezbyt udana.
albo za części na NDS?
Nie posiadam NDS ale może na emulatorze obczaję jakiegoś Naruto. Tak więc niewykluczone, że może w odległej przyszłości wezmę się za jakiś tytuł z NDS.
Kiedyś nie wierzyłem w kobiecą miłość i jednorożce.

Washun
Posty: 14
Rejestracja: 20 lis 2009, o 16:09

Re: [GBA] Naruto Ninja Council 2

Postautor: Washun » 29 lis 2009, o 12:25

Raczej nie, pierwsza cześć IMHO jest niezbyt udana.
Lecz warto w nią zagrać a fani bedą zadowoleni z tłumaczenia (a fanów naruto jest całkiem sporo :D)
Nie posiadam NDS ale może na emulatorze obczaję jakiegoś Naruto. Tak więc niewykluczone, że może w odległej przyszłości wezmę się za jakiś tytuł z NDS.
Jak coś to są narzedzia do Naruto Shippuuden: Dairansen! Kage Bunshin Emaki ale musiał byś tłumaczyć z japońskiego (tutaj powstaje zangielszczenie: http://www.magicstone.de/dzd/?sec=t&pg=nskbe). gry na NDS są ciekawe, teksty nie za trudne i jest wiele narzędzi dedykowanych pod ta platforme.
Moim ślimaczym tempem brnie do przodu:D
Na dzień dzisiejszy mam podmieniony cały teks i przetłumaczoną część grafik. Mam zamiar w grudniu zakończyć tego ,,kolosa"
Tak więc czekam cierpliwie ;p potem możesz rozreklamować spolszczenie na róznych stronach - http://www.google.pl/search?hl=pl&q=nar ... l&aq=f&oq= :D

Awatar użytkownika
Tobi
Posty: 95
Rejestracja: 20 mar 2009, o 09:39

Re: [GBA] Naruto Ninja Council 2

Postautor: Tobi » 30 lis 2009, o 23:19

BTW
Jak coś to są narzedzia do Naruto Shippuuden: Dairansen! Kage Bunshin Emaki
Akcja gry chyba zaczyna się w momencie powrotu Naruto do wioski, a wiesz może, do którego momentu według mangi trwa.
Kiedyś nie wierzyłem w kobiecą miłość i jednorożce.

Washun
Posty: 14
Rejestracja: 20 lis 2009, o 16:09

Re: [GBA] Naruto Ninja Council 2

Postautor: Washun » 1 gru 2009, o 15:16

Prawdopodobnie do momentu gdzie Naruto wyrusza do kryjówki Orochimaru aby odnaleźć Sasuke.

Tutaj jest dostępna lista, jakie tytuły zostały zangielszczone pod konsole: http://www.forums.gamewinners.com/forum ... p?t=529152

Awatar użytkownika
Tobi
Posty: 95
Rejestracja: 20 mar 2009, o 09:39

Re: [GBA] Naruto Ninja Council 2

Postautor: Tobi » 29 gru 2009, o 21:49

Projekt ukończony, wszelkie informacje dostępne w pierwszym poście.
Kiedyś nie wierzyłem w kobiecą miłość i jednorożce.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości