[PS2] Final Fantasy XII

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: ffgriever » 21 maja 2011, o 11:26

Ja mam pytanie odnoście projektu, ile % tekstu zostało spolszczone, można ściagnąc łatkę w wersji beta?
1. 100%.
2. Nie.

tomaszek
Posty: 17
Rejestracja: 16 gru 2010, o 12:54

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: tomaszek » 25 maja 2011, o 20:22

I co z tą stronką projektu :) ?

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: Berion » 25 maja 2011, o 21:33

Od strony graficznej gotowa. Od strony programistycznej gotowa. Od strony merytorycznej podejrzewam, że nie.

Cierpliwości.
~ Primum non nocere ~

Xanas
Posty: 14
Rejestracja: 1 mar 2011, o 23:22

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: Xanas » 2 cze 2011, o 08:32

Czekamy, czekamy :D :D

mariannass
Posty: 8
Rejestracja: 4 lut 2011, o 22:54

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: mariannass » 2 cze 2011, o 10:30

Już od tygodnia mnie korci żeby napisać coś takiego.........................

"No to długo jeszcze czy nie????"
i dlaczego ta premiera się tak przedłuża, bo najpierw miała być na koniec lutego początek marca, potem niby na święta, potem znowu że na święta raczej nie, może na początek maja, no i już mamy czerwiec, ale rozumiem prace trwają i czasu na spolszczenie tez trzeba dużo poświęcić tak że ok poczekamy.

no chyba że nie ma żadnego spolszczenia i jesteśmy wszyscy oszukiwani a autor się z nas śmieje ze czekamy tyle czasu....... :)
he he oczywiscie żartuje.....chociaż.......

Awatar użytkownika
Ejsi
Posty: 6
Rejestracja: 28 sty 2010, o 13:15

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: Ejsi » 2 cze 2011, o 12:10

Spolszczenie jest na pewno. W autora nie trzeba wątpić. Bądźmy cierpliwi i czekajmy. Może na wakacje ;)
Jak poznać kiedy wariat żartuje xD?

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: ffgriever » 2 cze 2011, o 18:28

Spolszczenie jest gotowe. Nie ma co się denerwować. Jest, jest dobre (z tego, co mi powiedziało kilka osób, które widziały ukończoną wersję). Trwają ostatnie prace korektorskie.

Czasami ciężko przewidzieć, ile co potrwa i co tak naprawdę trzeba będzie jeszcze zrobić. To naprawdę duży projekt. I tak miałem wielkie szczęście, że trafiłem na dwie wspaniałe osoby (w sumie cztery, ale to wyjaśnimy sobie przy okazji wydania), które wykonały niesamowitą pracę przy korekcie. Nie twierdzę, że spolszczenie będzie bezbłędne, ale powinno zawierać naprawdę niewiele wpadek. Rzadko kiedy fanowskie projekty przechodzą naprawdę profesjonalną korektę (gramatyka, ortografia, interpunkcja, skład, typografia, bugi i inne).

mar1986
Posty: 1
Rejestracja: 7 cze 2011, o 19:24

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: mar1986 » 8 cze 2011, o 11:44

Czekam, czekam, czekam... i czekam... :)

Panowie określilibyście chodź trochę ten czas oczekiwania (kwestia tygodnia - dwóch, czy miesiąca - dwóch).
Mam nówkę FF XII i leży na półce od marca gdyż czekam z nadzieją na zagranie po polsku. Kilka postów temu podaliście, że wszystko 100% gotowe tylko strona projektu do zrobienia,a teraz czytam, że jeszcze jakieś korekty... Tak to jakoś poważnie zabrzmiało więc lepiej dodam, iż mój post nie jest próbą nacisku, ani nie chcę też być odebranym jako niemiły czy złośliwy troll :) Doceniam Wasz trud i pracę jaką włożyliście w to tłumaczenie, gdyż mnie na samą myśl o ilości tekstu jaka jest w tej grze robi się słabo... :) Tak więc przede wszystkim dziękuję za to co robicie i po prostu proszę o odrobinę konkretu i jakieś przybliżenie realnego terminu. Bo jeśli to jeszcze kilka miesięcy ma potrwać to pewnie zacznę jednak "in English" :)

Saitonashi
Posty: 21
Rejestracja: 19 lis 2010, o 22:42

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: Saitonashi » 8 cze 2011, o 12:23

Inni też czekają z niecierpliwością ale musimy dotrwać do tej wspaniałej chwili kiedy to wszystko będzie zrobione jak trzeba.
Mam nówkę FF XII i leży na półce od marca gdyż czekam z nadzieją na zagranie po polsku.
Niestety to ci nic nie da że masz nówkę. Żeby zagrać w FF XII po polsku trzeba mieć pirata i przerobioną konsole gdyż patchujesz grę i nagrywasz na płytę już FF XII po polsku.

Awatar użytkownika
Tobi
Posty: 95
Rejestracja: 20 mar 2009, o 09:39

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: Tobi » 8 cze 2011, o 12:42

Niestety to ci nic nie da że masz nówkę. Żeby zagrać w FF XII po polsku trzeba mieć pirata i przerobioną konsole gdyż patchujesz grę i nagrywasz na płytę już FF XII po polsku.
By zagrać, trzeba mieć kopie bezpieczeństwa zgraną z oryginału.
Kiedyś nie wierzyłem w kobiecą miłość i jednorożce.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości