[PS2] Final Fantasy XII

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
oshimari
Posty: 46
Rejestracja: 13 lis 2011, o 02:36

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: oshimari » 10 mar 2012, o 04:20

FFGRIEVER napisałeś coś takiego:
w ciągu kilku tygodni powinienem ukończyć specjalną wersję spolszczenia dla Final Fantasy XII International Zodiac Job System
Wiadomo może jak z tą specjalną wersją spolszczenia ? Już kilka tygodni dawno minęło.

logic007
Posty: 13
Rejestracja: 15 lut 2012, o 20:07

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: logic007 » 26 mar 2012, o 18:28

Sie dorzucam do pytania powyzej...

i zadaje kolejne wiadomo na jaka wersje IZJS bedzie spolszczenie?? miałbym czas takową skads zmontowac

Awatar użytkownika
szczuru
Posty: 155
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:11
Grupa: † PSX-PL †
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: szczuru » 26 mar 2012, o 22:36

Sie dorzucam do pytania powyzej...

i zadaje kolejne wiadomo na jaka wersje IZJS bedzie spolszczenie?? miałbym czas takową skads zmontowac
IZJS wyszła AFAIK tylko w Japonii, więc problemu z doborem wersji raczej nie będziesz miała - prędzej z zaopatrzeniem się w takową.
by Szczuru

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: ffgriever » 27 mar 2012, o 07:30

Kilka tygodni minęło już dawno, to fakt. Niestety, zmieniły się nieco okoliczności. W chwili obecnej mógłbym wypluć tylko wersję beta, która nie jest w pełni ukończona (brakuje tekstów z obrazków i kilku pomniejszych, choć czasochłonnych pierdół). Niewykluczone, że taką wersję testową uda mi się podrzucić między końcem marca a połową kwietnia. Na wersję ostateczną przyjdzie jednak jeszcze długo poczekać.

logic007
Posty: 13
Rejestracja: 15 lut 2012, o 20:07

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: logic007 » 29 mar 2012, o 23:15

<Bierze linke i wiesza sie na najbliszym drzewie>

marionowo
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 15:40

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: marionowo » 4 kwie 2012, o 15:49

Witam, mam pytanie. Posiadam europejską wersję SLES_543.54 FFXII, zrobiłem z niej obraz płyty. Następnie spaczowałem odpowiednio wg. instrukcji - powstał mi nowy spaczowany obraz OK. Następnie uruchomiłem ESR disc patcher, oczywiście powstały obraz spaczowałem - standard i płyta powinna być ok? Wkładam ją do napędu odpalam ESR i lipa już na starcie słyszę, że dziwnie ta płyta chodzi tak jakby muliła. W esr jest napisane no media found, czyli ma problem z rozszyfrowaniem co to za płyta. Dodam, że użyłem 2 płyt DVD Verbatim- i Philips, nigdy nie miałem takiego problemu. Mam PS2 Slim, czy to koniec snów o pograniu w wersje PL, czy może ktoś ma jakieś pomysły?

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: ffgriever » 7 kwie 2012, o 14:23

Dziwne. Nigdy nie miałem takiego problemu. Sam ESR patcher (którykolwiek) jest tak prosty, że raczej nie powinien nic pochrzanić. Jesteś pewien, że dobrze wykonałeś obraz? ESR patcher nie burzył się, że brak deskryptora UDF, czy coś w tym stylu?

W sumie to nawet wtedy ESR powinien pokazać "invalid media in drive" (ale nie dam głowy, czy na wszystkich modelach PS2 - na wszystkich nie testowałem). Tutaj masz "no media in drive", więc raczej PS2 w ogóle nie rozpoznaje płytki. Próbowałeś na tej samej nagrywarce wypalić jakąś inną grę (tak, pisałeś, że wcześniej nie było problemów, ale być może problemy właśnie się pojawiły).

PS. Akurat przy spolszczeniu FF12 nie powinno mieć znaczenia czy najpierw spolszczysz, potem spatchujesz pod ESR, czy na odwrót. Tak czy siak powinno działać.

marionowo
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 15:40

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: marionowo » 8 kwie 2012, o 21:43

Sorki, ale po wrzuceniu płyty w ESR napisane jest "invalid media in drive". Czyli źle jest obraz spaczowany? Nie wiem co jest grane. Otóż wszystkie inne gry działają tylko z tym jest problem. We wtorek kupię płyty i popróbuję, bo muszę zagrać w te spolszczenie.

prepion
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2012, o 00:04

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: prepion » 22 maja 2012, o 00:27

Witam!

Znalazłem błąd w spolszczeniu. Nie będę się zbytnio rozpisywał, pokaże zdjęcie.
http://i50.tinypic.com/3u1e1.jpg (przepraszam, że nie zakodowałem jednak zdjęcie tak duże, że cała strona się rozjeżdża.)
Przepraszam za jakość ale telefon słaby i telewizor stary... Jednak chęci jak najbardziej dobre (specjalnie się rejestrowałem!)

PS
Pamiętam też, że przy zawalonym wejściu do kopalni na Wschodnich Wydmach grając drużyną składającą się tylko z kobiet, zwracano się do mnie w formie męskiej. Jedyne co można w tej sytuacji zrobić to zmienić formę na bezosobową, jeśli w ogóle są chęci do wyeliminowania takiego banału. Jak będę w pobliżu kopalni, to zrobię zdjęcie.

Pozdrawiam i dziękuję za trud włożony w tłumaczenie.

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: ffgriever » 22 maja 2012, o 14:14

Dzięki. W moich plikach już sobie byka poprawiłem. Pewnie będzie wkrótce okazja, żeby wypuścić kilka poprawek w postaci nowej wersji.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości