[PS2] Final Fantasy XII

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: destroytheardor » 22 gru 2012, o 16:58

Witam jestem całkiem lewy jesli chodzi o ps2 chcialem sie zapytac zeby nagrac to spolsczenie to ja musze miec przerobiona konsole ??
Tak. Ale już od dawna dostępne są tzw. "magiczne karty pamięci" z wgranym softem. Nie ma potrzeby ingerować w internalia konsoli. Jest to przeróbka nietrwała (coś w rodzaju LFCFW na PSP), zaś same karty można nabyć tak na wielu aukcjach na allegro, jak również w niektórych sklepach z osprzętem konsolowym w cenie ok. 30 zł. Bez tego lub bez mod-chipa czy swap-magic nie da się odpalić żadnych kopii zapasowych gier.
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: ffgriever » 22 gru 2012, o 17:21

FMCB, niestety, nie pójdzie na ostatnim modelu PS2, ale wtedy nadal zostaje swap czy modchip. Faktem jednak jest, że jakąś możliwość uruchamiania własnego kodu (umyślnie nie piszę backupów, piratów czy kopii) musisz mieć.

animare
Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2012, o 15:25

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: animare » 18 sty 2013, o 10:22

Witam ponownie, czy ja też mógłbym prosić o udostępnienie wersji beta ;)? Chyba, że postępy dobiegają już do końca...

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: destroytheardor » 18 sty 2013, o 13:34

Witam ponownie, czy ja też mógłbym prosić o udostępnienie wersji beta ;)? Chyba, że postępy dobiegają już do końca...
Nie bardzo rozumiem, o jaką wersję testową chodzi, skoro spolszczenie FFXII jest gotowe od półtorej roku... ;)
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

Awatar użytkownika
szczuru
Posty: 155
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:11
Grupa: † PSX-PL †
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: szczuru » 18 sty 2013, o 14:42

Pewnie o FF XIII IZJS.
by Szczuru

oshimari
Posty: 46
Rejestracja: 13 lis 2011, o 02:36

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: oshimari » 20 sty 2013, o 09:54

ffgriever, postarasz się dopasować to spolszczenie do wersji NTSC-U ?

Jak również kiedy spolszczenie będzie pasować do Final Fantasy XII: International Zodiac Job System ?

animare
Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2012, o 15:25

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: animare » 21 sty 2013, o 10:34

@destroytheardor: Chodzi oczywiście o wersję IZJS :)

Dako88
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2013, o 15:32

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: Dako88 » 16 mar 2013, o 16:02

"ffgriever"

Na początek wielkie dzięki za trud włożony w tłumaczenie Final Fantasy XII - świetna robota, rewelacja!

No i dołączę się do pytania - czy i kiedy możemy liczyć na ukończenie wersji IZJS?

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: ffgriever » 23 cze 2013, o 17:14

--27 mar 2013-----------
Ostatnia wersja IZJS PL jest jeszcze na tyle niedopracowana, że publicznie jej nie wrzucę. Nie ruszałem jej od dłuższego czasu. Nie wiem, kiedy uda się dokończyć. Zresztą, kilka osób ją ma, to mogą powiedzieć, w czym problem (bestiariusz, bitmapy, teksty z opisami polowań).

-- 23 cze 2013, o 17:01 --

Szanse na to, że (w obecnej sytuacji) uda mi się w jakimś sensownym czasie dokończyć konwersję spolszczenia dla IZJS są dość małe. Dlatego więc dla chętnych wrzucam spolszczenie w ostatniej wersji (sprzed jakichś dwóch lat, dokładnie to samo, co jakiś czas temu otrzymało kilka osób z forum). Jest to beta. Wszystkie scenki i dialogi są po polsku. Podobnie nazwy przedmiotów, magia, opisy, lokacje. Krzaczki będą w bestiariuszu i na niektórych bitmapach. Nie zgłaszajcie błędów. Wiem o nich, tylko nie mam kiedy się tym zająć. Jeśli jednak ktoś bardzo chce zagrać w IZJS po polsku, to przez dłuższy czas będzie to jedyna możliwość. Procedura podobna jak przy zangielszczeniu IZJS (tylko kilkadziesiąt razy więcej plików).

Link: http://www.ff12.pl/down/izjs_pl.7z
Hasło: ffg

Miłego grania.

PS. W obecnej wersji ukończyłem grę w całości. Błędów krytycznych (uniemożliwiających zakończenie gry) brak.

Dziubek
Posty: 20
Rejestracja: 16 lis 2012, o 18:03

Re: Odp: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: Dziubek » 26 cze 2013, o 05:42

Wielkie podziekowania za takie spolszczenie,w nowej wersji emulatora gra z nakladka pl dziala bez problemow.Jeszcze raz dzieki :lol:
Dodam ze mam wersje gry eu zwykla.

Wysłane z mojego SonyX8


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości