[PS2] Final Fantasy XII

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
garot
Posty: 31
Rejestracja: 11 sie 2010, o 19:22

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: garot » 17 lip 2011, o 13:12

No więc pograłem trochę i ukończyłem na razie 1 polowanie na pustyni :)

Gra się obłędnie! Wszystko teraz rozumiem w dialogach :D Kapitalna robota. Szkoda że wszystkie gry na PS2 nie są po polsku.

Mam tylko pytanie odnośnie tych kodów. Czy jeżeli je z początku przed 1 rozpoczęciu gry ustawię to czy mogę je potem np po zresetowaniu konsoli zmienić lub wyłączyć na tym samym zapisie gry? Jak to z tym jest?

Wierz żebym np gdyby co nie musiał od nowa gry przechodzić bo np zachce mi się załączyć kod na szybkie bieganie.

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: ffgriever » 17 lip 2011, o 13:17

Spokojnie. Kody się nie zapisują. Są aktywne tylko w czasie danej sesji. Osobiście polecam załączać zawsze tryb turbo i dropy... Potem, jak już masz odpowiednio silną drużynę (albo przy ponownej grze), używać także break damage limit.

Szybkie bieganie to (IMO) najbardziej przydatny kod z nich wszystkich... Znaaacznie ułatwia grę.

Awatar użytkownika
garot
Posty: 31
Rejestracja: 11 sie 2010, o 19:22

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: garot » 17 lip 2011, o 13:25

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź.

Kończę jeść obiad i idę męczyć dalej grę :D

Dzięki wielkie i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
szczuru
Posty: 155
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:11
Grupa: † PSX-PL †
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: szczuru » 17 lip 2011, o 13:31

Nie mam teraz dostępu do PS2 a chciałbym zobaczyć loader w akcji (wspomnienia z Okami ;) ). Czy planujecie wrzucić jakieś demo na YT?
by Szczuru

ExGamer
Posty: 38
Rejestracja: 9 paź 2010, o 15:38
Grupa: Wolny strzelec
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: ExGamer » 17 lip 2011, o 16:12

Właśnie jestem w misji gdzie mam iść utworzyć świetlisty kryształ.
Jak dotychczas żadnych błędów na wersji SLES 54357 nie zauważyłem. :) Spolszczenie mi się bardzo podoba, loader też jest świetny. :] Gratuluję jeszcze raz i powoli przechodzę dalej Final Fantasy po polsku. :)

adamo159
Posty: 10
Rejestracja: 11 wrz 2009, o 12:39

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: adamo159 » 17 lip 2011, o 18:55

Gratuluję ffgriever ukończenia tego Wielkiego tłumaczenia :)

A dla tych co będą grali z HD Loadera podpowiem jak uruchomić FF XII Pl (bo sam miałem z tym pewne problemy).
Radzę najpierw spatchować obraz płyty FF XII (najlepiej przy wersji UK - FF12 UK HD Fix ze strony http://sksapps.com/index.php?page=hd.html ), a dopiero potem nakładać spolszczenie. I ustawić w HD Loaderze - mode 3 .

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: ffgriever » 17 lip 2011, o 19:35

Generalnie najprościej jest wyrzucić hdloadera i użyć Open PS2 Loadera. Nie trzeba nic dodatkowo patchować, używać jakichkolwiek modów i w dodatku zyskujemy ładniejszy interfejs, wirtualne memorki i ogólnie znacznie lepszą stabilność.

Andulvar Yaslana
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2011, o 23:20

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: Andulvar Yaslana » 17 lip 2011, o 23:33

Ło jezu super gratki ffgriever to co prawda mój 1 post ale pilnuje z zewnątrz projektu odkąd się reklama na Balamb.pl pojawiła. Z chęcią zagram już wszystko przygotowuje tylko że póki co ps2 nie mam :( i bym musiał na pcsx2, a jeśli chodzi o hex editora to pierwsze o czymś takim słyszę mógłby ktoś to jakoś tak nieco bardziej łopatologicznie wyjaśnić tak dla kogoś kto pierwszy raz ten program odpalił i mu szczęka opadła na ten widok... Bardzo proszę niech ktoś to objaśni...

I jeszcze w imieniu wszystkich fanów co nie mają konta na grajpopolsku.pl Dziękuje Ffgriverowi za to spolszczenie na które czekaliśmy i jestem pewien, że było warto (spolszczenia są jak wino xD)

I masz trzymaj Hot-Doga na koszt firmy [wręcza z namaszczeniem ogromniastego hot-doga]

CLAy
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2011, o 03:41

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: CLAy » 18 lip 2011, o 08:56

Ogólnie wszystko chodzi rewelacyjnie i bardzo dziękuję wszystkim twórcom za wypuszczenie tak dobrego spolszczenia

Awatar użytkownika
Adammo1
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2010, o 15:32
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy XII

Postautor: Adammo1 » 18 lip 2011, o 09:00

W imieniu własnym oraz redakcji EmuSite gratuluję ukończonego projektu oraz składam wyrazy uznania. Wielu potrafiłoby rozpocząć taką pracę, niewielu potrafi skończyć. Serdecznie dziękujemy i życzymy jak najwięcej motywacji przy kolejnych tłumaczeniach, a mamy nadzieję, że takowe będą.

O tłumaczeniu poinformowałem w newsie na EmuSite
http://emusite.pl/news.php?readmore=546


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości