[PSP] God of War: Chains of Olympus

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Tobi
Posty: 95
Rejestracja: 20 mar 2009, o 09:39

Re: [PSP] God of War: Chains of Olympus

Postautor: Tobi » 13 lis 2010, o 16:39

Grałem w ostatnio w nowego GOW ,,Du Hast Party" i muszę powiedzieć, że wasza czcionka z CoO jest piękna! Nie to co ta, która jest w Duchu Sparty (gra oficjalnie po polsku), sami zobaczcie:
Font Duch Sparty
Kiedyś nie wierzyłem w kobiecą miłość i jednorożce.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSP] God of War: Chains of Olympus

Postautor: Manuel Czaszka » 13 lis 2010, o 17:40

Ewidentnie Robin wykonał lepszą robotę.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PSP] God of War: Chains of Olympus

Postautor: Robin » 13 lis 2010, o 22:25

Czyżby mieli aż tak gorszy hexedytor od Translhextiona używanego przeze mnie? :P

A tak serio, to tego się nie spodziewałem po ekipie, która ponoć tak bajecznie dobrze zrobiła GoW 3. Widzę, że ó jest zrobione ok, ale może to przez to, że nie musieli go robić, tylko wykorzystali z wersji hiszpańskiej...

Ciekawe, czy zechcieliby wykorzystać naszą czcionkę, zrobioną z francuskiej ;)
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSP] God of War: Chains of Olympus

Postautor: Manuel Czaszka » 13 lis 2010, o 22:27

Ciekawe, czy zechcieliby wykorzystać naszą czcionkę, zrobioną z francuskiej ;)
Oni zapłatę już dostali :P
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PSP] God of War: Chains of Olympus

Postautor: Robin » 13 lis 2010, o 22:37

Oni zapłatę już dostali :P
No wiem, teraz już nie zaingerują w grę ani nie wydadzą łatki z czcionką na PS Store, bo i po co, jak ludzie i tak kupią.
Jeśli zagracie w Ducha Sparty z włączonymi napisami, z całą pewnością zauważycie, że polskie znaki w czcionce, którą użyto w grze znacząco różnią się od kształtów pozostałych liter. Drobnostka, zapewne nie do przeskoczenia w procesie lokalizacji gry, ale niezmiernie kłująca w oczy.
:P
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSP] God of War: Chains of Olympus

Postautor: Manuel Czaszka » 13 lis 2010, o 22:46

Po Black Ops czcionka nie wydaje mi się już niczym dziwnym :P
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

TenNowy
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2010, o 14:43

Re: [PSP] God of War: Chains of Olympus

Postautor: TenNowy » 3 sie 2014, o 20:36

Spolszczenia nie da się pobrać. Proszę o reupload.

A i jak się instaluje spolszczenie? Jest gdzieś instrukcja? Czy trzeba mieć przerobioną konsolę i mieć tę grę jako plik .iso lub .cso? Myślałem, że jesteście przeciwni piractwu.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSP] God of War: Chains of Olympus

Postautor: Manuel Czaszka » 3 sie 2014, o 20:40

Co ma przerobienie konsoli do piractwa? Nożem kuchennym można kogoś zabić - czy powinno się ich zabronić?

Spolszczenie w załączniku.
Załączniki
GOWCOO_PL.7z
(1.01 MiB) Pobrany 306 razy
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

TenNowy
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2010, o 14:43

Re: [PSP] God of War: Chains of Olympus

Postautor: TenNowy » 4 sie 2014, o 13:34

Dzięki.

Co ma przerobienie konsoli do piractwa? Sony zabrania przerabiać konsole, jest to sprzeczne z warunkami gwarancji i z polityką firmy, nawet jeżeli nie będziemy robić tego dla piractwa.

BTW są gdzieś screeny albo gameplaye ze spolszczonej wersji gry? Nie mogę nigdzie znaleźć.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSP] God of War: Chains of Olympus

Postautor: Manuel Czaszka » 4 sie 2014, o 13:39

A więc korzystając ze spolszczenia GoW musisz się liczyć z utratą gwarancji. To Twoja własność możesz z nią zrobić co chcesz (nawet jeździć na niej nago jak na kredensie). I nie ma to nic wspólnego z piractwem. Co najwyżej ponosisz konsekwencje użytkowania niezgodnego z polityką firmy.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości