[NES] Captain Tsubasa 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
akira5
Posty: 60
Rejestracja: 6 mar 2009, o 16:33
Grupa: bez grupy

Re: [NES] Captain Tsubasa 2

Postautor: akira5 » 4 sie 2010, o 14:49

Wiec sytuacja wygląda tak. Nie_jaki Loraken przetłumaczył już tą grę. Może poziom nie zachwyca, ale fakt jest faktem, że Tsubasa jest już po polsku. Nie wiem czy jest sens kontynuowana mojego projektu. Zapraszam zainteresowanych do jego strony i oceny tłumaczenia. Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam

Link: http://www.tsubasagola.cba.pl/

"Niejaki" piszemy łącznie - MC

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [NES] Captain Tsubasa 2

Postautor: Manuel Czaszka » 4 sie 2010, o 15:22

Jeśli uważasz, że Twoje tłumaczenie będzie lepsze, to IMHO sens jest. Strona w każdym mówiąc razie poraża ;D
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
akira5
Posty: 60
Rejestracja: 6 mar 2009, o 16:33
Grupa: bez grupy

Re: [NES] Captain Tsubasa 2

Postautor: akira5 » 24 maja 2011, o 14:59

Witajcie. Przymierzam się do powrotu do tłumaczenia :P W końcu tyle materiału nie może ciągle kurzyć się na dysku. Lecz wszystko zależy od Norka. Taaak człowiek nie do zastąpienia w moim projekcie. To właśnie on podsyłał mi przetłumaczone teksty i bywało, że zaglądał także do oryginalnej japońskiej wersji. Moja osoba była tylko odpowiedzialna za sprawy techniczne. Wiec jak tylko Norek wyrazi chęci i czas mu na to pozwoli Tsubasa zostanie wznowiony :D

P.S. Nie podoba mi się to, że mój temat został przeniesiony do ukończonych. Wszystkie materiały w tym temacie pochodziły z mojego projektu wiec trochę nie trzyma się kupy żeby jakiś loraken, który nie miał ze mną nic wspólnego przyczynił się do ukończenia mojego tłumaczenia. WTF?

Awatar użytkownika
szpak01
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2012, o 06:55

Re: [NES] Captain Tsubasa 2

Postautor: szpak01 » 11 sie 2012, o 07:08

Mam nadzieję, że rychło zobaczymy już ostatnie gotową wersje alfa tej otóż zacnej gry ;) I naprawdę interesuje mnie efekt końcowy w wersji polskiej :) Gdyż właśnie na takowej o to wersji chciałbym zacząć swoją przygodę z hackowaniem tej gry. Żeby pokazać, że nie tylko tureckie, arabskie czy angielskie hacki są dobre :)
Genzo Wakabayashi najlepszym bramkarzem w historii anime!

Awatar użytkownika
Zacksu22
Posty: 68
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 02:37

Re: [NES] Captain Tsubasa 2

Postautor: Zacksu22 » 26 wrz 2014, o 03:36

Jakieś nowe wieści co do tego tłumaczenia? Bo nie ukrywam fanem gier z Tsubasą i Anime jestem od małego. Miałem około 5 lat jak pierwszy raz obejrzałem to świetne anime. Pozdrawiam

Kalinkus
Posty: 43
Rejestracja: 6 cze 2017, o 13:34

Re: [NES] Captain Tsubasa 2

Postautor: Kalinkus » 19 lis 2022, o 01:19

mozecie daj jeszce raz lika gdzies indziej do pliku


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości