[PC] Beneath a Steel Sky

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] Beneath a Steel Sky

Postautor: Manuel Czaszka » 26 wrz 2011, o 18:41

Gdyby tylko nasz wacekplacek wiedział gdzie mam jego zdanie ;P Będę sobie robił nawet 100 projektów 17 lat. Albo nie zrobię żadnego. Rezultaty Cię nie zadowalają? Zatrzymaj tę informację dla siebie.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
wasiOo
Możecie mówić mi Matylda, chłopcy...
Posty: 38
Rejestracja: 24 gru 2010, o 14:42

Re: [PC] Beneath a Steel Sky

Postautor: wasiOo » 28 wrz 2011, o 23:04

Hej hej. Czy spolszczenie będzie działało z wersją gry z Good Old Games?

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 460
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [PC] Beneath a Steel Sky

Postautor: mziab » 28 wrz 2011, o 23:34

Nie wiem nic na temat wersji GOG. Spolszczenie na pewno będzie działać z wersją CD dostępną ze strony ScummVM.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

Awatar użytkownika
wasiOo
Możecie mówić mi Matylda, chłopcy...
Posty: 38
Rejestracja: 24 gru 2010, o 14:42

Re: [PC] Beneath a Steel Sky

Postautor: wasiOo » 29 wrz 2011, o 15:55

Czyli gra jest dostępna za darmo legalnie nie tylko na GOG? Czy ta strona ScummVM jest trochę poza prawem? :>

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 460
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [PC] Beneath a Steel Sky

Postautor: mziab » 29 wrz 2011, o 15:59

Gra od 2003 roku jest dostępna jako freeware za błogosławieństwem Revolution Software.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

twig

Re: [PC] Beneath a Steel Sky

Postautor: twig » 29 wrz 2011, o 16:00

Ta gra jest dostępna za darmo na GOG-u tylko dlatego, że właściciele praw autorskich byli zachwyceni tym co robią ludzie od ScummVM i postanowili udostępnić BaSS wszystkim za darmo. BaSS był dostępny za darmo na stronie ScummVM zanim powstał GOG.

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 460
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [PC] Beneath a Steel Sky

Postautor: mziab » 29 wrz 2011, o 19:05

Aż sam sprawdziłem. Potwierdziły się moje przypuszczenia. Pliki gry są identyczne jak w wersji CD ze strony ScummVM. Spolszczenie będzie działać, o ile zostanie odpalone za pomocą specjalnej kompilacji ScummVM, którą dołączymy w instalatorze.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

Awatar użytkownika
wasiOo
Możecie mówić mi Matylda, chłopcy...
Posty: 38
Rejestracja: 24 gru 2010, o 14:42

Re: [PC] Beneath a Steel Sky

Postautor: wasiOo » 29 wrz 2011, o 19:22

Świetnie! W takim razie czekam z niecierpliwością na wieści o projekcie. Pograłem trochę w BSS po angielsku, ale przez natłok różnych obowiązków musiałem sobie odpuścić. Bardzo się cieszę, że dzięki Wam będę mógł powrócić do gry już w języku polskim :)

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] Beneath a Steel Sky

Postautor: Manuel Czaszka » 5 lis 2011, o 18:09

Mamy zaszczyt oddać w Wasze ręce pełne spolszczenie BaSS:http://grajpopolsku.pl/downloads.php?download_id=329
Miłej zabawy
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

SirXan
Posty: 33
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 16:05

Re: [PC] Beneath a Steel Sky

Postautor: SirXan » 5 lis 2011, o 21:13

Wielka podziękowania i brawa dla mistrza "Manuel Czaszka" :) ! Hip! Hup! Hura! Już nie mogę doczekać granie Beneath a Steel Sky w wersji PL.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości