[PC] Beneath a Steel Sky

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
mziab
Posty: 459
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [PC] Beneath a Steel Sky

Postautor: mziab » 15 cze 2019, o 12:33

Sprawa nie jest taka prosta. Musiałbym specjalnie przerabiać narzędzia pod tę wersję gry, gdyż różne wydania mają inne tablice dla kodowania Huffmana. Mogą też istnieć jakieś inne różnice w plikach, które mogą skutkować dziwnymi bugami, nawet gdyby wstawić pliki z tekstem do środka. Nie jest to 5-minutowy zabieg. Tak czy inaczej, dostosowanie spolszczenia do kolejnej (i to starszej) wersji gry to raczej sztuka dla sztuki. Odsyłam więc do wersji GOG.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

Nfsfan83
Posty: 53
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:37

Re: [PC] Beneath a Steel Sky

Postautor: Nfsfan83 » 15 cze 2019, o 12:42

No poczekamy co poradzi Mziab, a najlepsze dziś chciałem zobaczyć wersję z GOG, mam jakąś na dysku oznaczoną CD ver 1.2 i ona działa ze spolszczeniem, ale chciałem zobaczyć z GOG i nie mogę jej pobrać (instalator wymaga Win7 i Service Pack 1) GOG Galaxy a przez inny download nie da rady, bo ciąglę jadę na XP :D co jest zabawne bo samą grę da się grać pod XP dzięki ScummVM :) skumajcie.

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 459
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [PC] Beneath a Steel Sky

Postautor: mziab » 15 cze 2019, o 12:57

Grę można też legalnie pobrać ze strony ScummVM. Pliki gry są identyczne jak w wersji GOG, tylko bez dołączonego ScummVM.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

Nfsfan83
Posty: 53
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:37

Re: [PC] Beneath a Steel Sky

Postautor: Nfsfan83 » 15 cze 2019, o 13:14

Mziab a zapomniałem, DZIĘKI, gdzie mogę tutaj przyznać punkt reputacji czy coś???

Update: tą wersję co mam to właśnie z Scumm wersja Bass-cd-1.2


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości