[PS2] Final Fantasy X

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Norek » 20 paź 2010, o 22:28

Krótko: wygląda świetnie.

Z chęcią sprawdzę w ruchu, albo dam bracholowi żeby obadał.
Po prostu rewelacja. Jak więc procentowo to wszystko wygląda?
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Saitonashi
Posty: 21
Rejestracja: 19 lis 2010, o 22:42

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Saitonashi » 7 gru 2010, o 20:07

Kiedy wyjdzie spolszczenie do FF X?? Bo czekam z niecierpliwością. :P

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Robin » 7 gru 2010, o 20:27

Kiedy wyjdzie spolszczenie do FF X?? Bo czekam z niecierpliwością. :P
Mamy nadzieję, że przed planowanym końcem świata. :P Czyli jakoś w przyszłym roku ;)

W każdym razie, prace trwają.

Aktualizacja, 14 grudnia:
Parę screenów z emulatora (nie chciało mi się nagrywać płytki, podłączać tuner, itd.), jak niektóre rzeczy wyglądają w praniu:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Saitonashi
Posty: 21
Rejestracja: 19 lis 2010, o 22:42

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Saitonashi » 17 gru 2010, o 20:09

Wygląda zachęcająco. Aż chce się czekać. :)

ssj5goku
Posty: 1
Rejestracja: 9 sty 2011, o 15:44

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: ssj5goku » 9 sty 2011, o 15:52

Co do spolszczenie uważam ze instalacja powinna być podzielona. Na instalacje pełną : czyli spolsczone potwory, nazwy lokacji, dialogi i menu. I instalacja półpełna? : czyli spolsczenie dialogów i menu. I ta druga opcja by mi bardziej pasowała bo gdybym się zagiął w połowie gry lub chciałbym przejść ja w 100% to w poradnikach nie musiałbym się głowić to jest czym w których sa nazwy oryginalne.

A i ja tak mówie o instalacji a nawet nie wiem jak będzie wyglądać spolszenie gry. Czy to będzie instalowane jakimś programem czy też poprostu wklejone jakieś pliki do odpowiedniego folderu z grą.

19kefir11
Posty: 6
Rejestracja: 24 lis 2010, o 21:21

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: 19kefir11 » 9 lut 2011, o 21:36

Co do spolszczenie uważam ze instalacja powinna być podzielona. Na instalacje pełną : czyli spolsczone potwory, nazwy lokacji, dialogi i menu. I instalacja półpełna? : czyli spolsczenie dialogów i menu. I ta druga opcja by mi bardziej pasowała bo gdybym się zagiął w połowie gry lub chciałbym przejść ja w 100% to w poradnikach nie musiałbym się głowić to jest czym w których sa nazwy oryginalne.
Nie rozumiem Cię, ludzie się głowią i pracują ciężko nad tym żeby było wygodniej grać a i tak nie pasuje coś , moim zdaniem instalacja pełna to dobre rozwiązanie , będziesz czerpał większą radość z gry przechodząc samemu ,m a nie z poradnikiem ;) Pozdrawiam i życzę udanej pracy ;)

Awatar użytkownika
secundus
Posty: 60
Rejestracja: 7 lut 2011, o 09:02

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: secundus » 14 lut 2011, o 09:58

Filmik ze spolszczenia jest fajny :))) widać na nim odkrywanie języka Al-Bhed do zrozumienia tych gości XDD

Jak już prace będą zakończone z FFX to czy weźmiecie sie za FFX-2? fajnie by było bo to jednak ciąg dalszy histori... :))

ps. Nie żebym coś mówił, ale MGS2 i MGS3 w przyszłości też byłoby fajnie spolszczyć :]]]

Barmen
Posty: 51
Rejestracja: 6 paź 2010, o 18:35

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Barmen » 14 lut 2011, o 10:22

Napisze przed MC - Język!
A poza tym FFX-2 jest baaaaardzo słabe...

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Norek » 14 lut 2011, o 14:12

Jeśli mam być szczery, to FFX-2 jest strasznie kupiaste i szkoda by mi (osobiście) było czasu na siedzenie nad tym tytułem. Mam nadzieję, że ekipa z balamb.pl jest podobnego zdania - jest tyle świetnych gier, które mogliby jeszcze przetłumaczyć :)

Seria MGS - świetnie by było mieć WSZYSTKIE części po polsku. Do tej pory wszelkie próby kończyły się na pokazaniu kilku badziewnych screenów, gdzie tłumaczenie porażało.
Może uda się kiedyś namówić np. FFGrievera do napisania jakichś narzędzi ;)

Pozdro :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Manuel Czaszka » 14 lut 2011, o 14:15

Popieram zdanie przedmówcy. FFX-2 to zwykła strata czasu, gierka grubo poniżej przeciętnej. Tony nudnego, nic nie wnoszącego i miejscami żałosnego tekstu.

MGS - bez komentarza^^ Jarałbym się.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości