[PS2] Final Fantasy X

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Robin » 22 maja 2013, o 21:11

Tak jak napisał Norek i szczuru: gdyby projekt padł, to byśmy o tym napisali. Skoro nie ma takiej informacji, to oznacza że projekt ma się dobrze.

Chcecie szybciej spolszczenie, czy wolicie się podniecać każdym ułamkiem procenta przetłumaczonej gry? :P
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
szczuru
Posty: 155
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:11
Grupa: † PSX-PL †
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: szczuru » 23 maja 2013, o 01:28

Tak jak napisał Norek i szczuru: gdyby projekt padł, to byśmy o tym napisali. Skoro nie ma takiej informacji, to oznacza że projekt ma się dobrze.

Chcecie szybciej spolszczenie, czy wolicie się podniecać każdym ułamkiem procenta przetłumaczonej gry? :P
Skorzystam z okazji i zapytam :P Na jakim etapie są prace? Tzn co zostało do zrobienia? (oczywiście poza końcowymi testami o korektą ;) ).
by Szczuru

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Robin » 23 maja 2013, o 21:02

Oprócz tego, co wspomniałeś, jeszcze są grafiki do zrobienia oraz "trochę" tłumaczenia. Na tę chwilę mamy przetłumaczone 277 tysięcy słów.
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
secundus
Posty: 60
Rejestracja: 7 lut 2011, o 09:02

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: secundus » 11 cze 2013, o 19:08

Final fantasy X i X-2 HD od square Enixa bedzie po polsku na ps3 i vite???? sami zobaczcie czy to tylko reklama wersji odświeżonej zachęcającej polaków do kupna czy bedzie to gra w naszym języku ale czy tłumaczenie bedzie dobre?

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... CbkA6a6dbw#!

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Norek » 11 cze 2013, o 19:23

Zachęcam obejrzeć raz jeszcze początek tego filmu, gdzie znajdziesz odpowiedź na swoje... wątpliwości.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
secundus
Posty: 60
Rejestracja: 7 lut 2011, o 09:02

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: secundus » 11 cze 2013, o 20:39

Zachęcam obejrzeć raz jeszcze początek tego filmu, gdzie znajdziesz odpowiedź na swoje... wątpliwości.
Niby racja i wszystko w temacie, ale czy jeśli się coś zaczyna to powinno się kończyć,przecież to sam zysk nic po za tym :))

Więc jeśli to reklama to mam pomysł pomęczmy SE jakąś petycją żeby nam to przetłumaczyli?

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Manuel Czaszka » 11 cze 2013, o 21:34

jeśli się coś zaczyna to powinno się kończyć,przecież to sam zysk nic po za tym :)
Przetłumaczyli dwuminutową zajawkę = powinni przetłumaczyć całą grę. Ja myślę nie.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Robin » 9 wrz 2013, o 20:14

Jako, że spolszczenie powoli wchodzi w fazę pierwszych mocniejszych testów (menu, samouczki, grafiki), pytanie: czy ma ktoś zapisy z PCSX2?

Nie chodzi mi o maksymalne statystyki itp., bo to sobie mogę sam zrobić w 5 minut. :P Chodzi mi o zapisy z różnych miejsc w trakcie gry.
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

ruszko1
Posty: 9
Rejestracja: 12 gru 2012, o 20:40

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: ruszko1 » 9 wrz 2013, o 21:12

No w koncu pozytywna informacja dotycząca tego projektu. Niestety nie posiadam tych zapisow. A powiedz dajcie rade sie wyrobic z projektem przed premierem wersji HD ?

Awatar użytkownika
szczuru
Posty: 155
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:11
Grupa: † PSX-PL †
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: szczuru » 10 wrz 2013, o 01:31

Jako, że spolszczenie powoli wchodzi w fazę pierwszych mocniejszych testów (menu, samouczki, grafiki), pytanie: czy ma ktoś zapisy z PCSX2?

Nie chodzi mi o maksymalne statystyki itp., bo to sobie mogę sam zrobić w 5 minut. :P Chodzi mi o zapisy z różnych miejsc w trakcie gry.
Robin, obadaj to narzędzie:
http://forums.pcsx2.net/Thread-FFXED-Fi ... ave-Editor

Poza edycją statystyk etc, posiada także edycję miejsca, w którym się znajdujesz (nie tylko "pokoju" ale także miejsca w linii fabularnej).

http://forums.pcsx2.net/Thread-FFX-Game-Coordinates
by Szczuru


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości