[PS2] Final Fantasy X

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Robin » 10 wrz 2013, o 18:16

Dzięki, tego mi właśnie było trzeba :)
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
secundus
Posty: 60
Rejestracja: 7 lut 2011, o 09:02

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: secundus » 22 mar 2014, o 08:05

dawno tu było cicho, jakieś nowe wieści na polu bitwy?

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Robin » 25 mar 2014, o 22:50

Powoli kończymy tłumaczyć, zostało niecałe 20 tysięcy słów. Menu w połowie już jest przetłumaczone, przedmioty też, bronie częściowo. Ale mimo to nie jesteśmy w stanie podać choćby przybliżonego terminu wydania FFXPL.
Następna aktualizacja pojawi się dopiero wtedy, gdy rozpoczniemy testy.
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
secundus
Posty: 60
Rejestracja: 7 lut 2011, o 09:02

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: secundus » 26 mar 2014, o 21:25

Czyli za pewne nie za miesiąc nie za dwa(wiadomo praca,rodzina, inne obowiązki i sprawy życiowe), optymalnie na jesień albo i zimę będzie pewnie coś tak czuje...Bo nawet jak skończycie to musicie zrobić testy, a to łatwe nie będzie zwłaszcza, że trzeba będzie poświęcić sporo czasu na graniu i testowaniu którego nie każdy będzie mieć pewnie.

W każdym razie, Ja trzymam kciuki za was :)))) chętnie kiedyś w to zagram znowu jak będę mieć czas heh :)

Awatar użytkownika
sixtyfourbit
Posty: 58
Rejestracja: 24 mar 2014, o 18:38
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: sixtyfourbit » 29 mar 2014, o 18:14

Grunt, że projekt nie umarł. Czekam i życzę powodzenia nad dalszym tłumaczeniem :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Zacksu22
Posty: 68
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 02:37

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Zacksu22 » 26 wrz 2014, o 03:08

Jakieś nowości na temat tłumaczenia sławnej części X? Bo nie ukrywam, to moja jedna z ulubionych części FF. Fajnie byłoby pograć w wersję PL na PS2. Swoją drogą jestem pełen podziwu dla tłumaczy. W tej grze jest sporo do przetłumaczenia. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
secundus
Posty: 60
Rejestracja: 7 lut 2011, o 09:02

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: secundus » 26 wrz 2014, o 14:15

@up na www.balamb.pl pisze tak:

Kod: Zaznacz cały

Tłumaczenie: 97%, korekta, etap I: 96% korekta, etap II: 15%
Na moje oko, mamy koniec września więc został październik/listopad gdyby ekipa się sprężyła i miała czas to szansa na 6grudnia na mikołaja jest....ale jestem takim samym fanem jak Ty więc to pobożne życzenia, i równie dobrze może wyjść w 2015 roku...

SirXan
Posty: 33
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 16:05

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: SirXan » 9 paź 2014, o 10:20

Postęp nad spolszczenie Final Fantasy X idzie wolno i może to potrwa długo... Tłumacze pewnie mają ważniejsze sprawy do zrobienia. Ale nie ma co dziwić, bo fabuła FF10 jest trochę słabsza od FF8 i FF7, choć nie tak zła jak FF13.

P.S. Jestem niesłyszący, a więc przepraszam za możliwe błędy w pisaniu.

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Robin » 9 paź 2014, o 20:51

Kod: Zaznacz cały

Tłumaczenie: 97%, korekta, etap I: 96% korekta, etap II: 37%
Obecnie tłumaczymy nazwy przeciwników, opisy do sensora i zaklęcia Scan ;)

-- 24 stycznia 2015, o 16:13 --

Rozpoczynamy pierwszy wewnętrzny test. Po jednym przejściu gry i wyeliminowaniu najgłupszych błędów, rozpoczniemy szersze testy spolszczenia. Ktoś chętny? Ostrzegam (tych, którzy nie wiedzą), że to ciężka robota i w sumie żadna przyjemność. ;)
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

yung
Posty: 1
Rejestracja: 1 lut 2015, o 01:42

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: yung » 1 lut 2015, o 01:46

Miło słyszeć, że projekt idzie cały czas do przodu.
Mam wielką nadzieję, że testy przebiegną gładko i będziemy mogli cieszyć się polską wersją FFX już niedługo.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości