[PS2] Final Fantasy X

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: destroytheardor » 17 mar 2013, o 10:52

No już prawie 3 rok od rozpoczęcia prac nad FFX (...)
ps. http://www.balamb.pl nie działa? czy działa dla wybranych?
To olbrzymia gra, a ich jest kilkoro, nawet mniej. Poza tym, to są dorośli ludzie, którzy zwyczajnie nie mają wiele wolnego czasu (a i nie zawsze chce się poświęcać każdą wolną chwilę na spolszczenia). Już same testy to pewnie problem. Szczerze? Nie liczylbym na 10-tkę w tym roku. Może na CC, ale jeszcze nie na X-tkę.

Sama strona najwyraźniej migruje na nowy serwer, spodziewałbym się również odświeżenia layoutu.

Pozdrawiam. ;)
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 300
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Robin » 17 mar 2013, o 22:23

Stronę przenosiliśmy na bardziej stabilny, normalny serwer.
Projekt dalej trwa, spokojnie, ostatnio nawet przyspieszył.
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
secundus
Posty: 60
Rejestracja: 7 lut 2011, o 09:02

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: secundus » 18 mar 2013, o 07:51

Projekt dalej trwa, spokojnie, ostatnio nawet przyspieszył.
No to fajnie, to już odliczam do 6 grudnia :-))

A jeszcze pytanie bo nie znalazłem odpowiedzi, wersja NTSC US była bez monster Areny i chyba jeszcze jakis bonusów? a wersja PAL ją miała z tego co pamietam? którą wersje tłumaczycie?

Awatar użytkownika
szczuru
Posty: 155
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:11
Grupa: † PSX-PL †
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: szczuru » 18 mar 2013, o 10:24

Projekt dalej trwa, spokojnie, ostatnio nawet przyspieszył.
No to fajnie, to już odliczam do 6 grudnia :-))

A jeszcze pytanie bo nie znalazłem odpowiedzi, wersja NTSC US była bez monster Areny i chyba jeszcze jakis bonusów? a wersja PAL ją miała z tego co pamietam? którą wersje tłumaczycie?
Wszystkie wersje posiadają Monster Arenę. Jedynie wersja NTSC/UC (Amerykańska) nie posiada Dark Aeonów, Penace'a, Expert Sphere Grid i Extract All Ability (jeśli coś pominąłem to mnie poprawcie). Także wersja PAL jest praktycznie kopią wersji NTSC/J International (International ma jeszcze opcję instalacji na HDD i wybór języku tekstów między angielskimi a japońskimi). Z tego co pamiętam to Cosmo tłumaczą właśnie wersję PAL ale mem nadzieję, że tłumaczenie będzie można zaaplikować także do wersji International ;)

Lista różnic:
http://www.gamefaqs.com/ps2/197344-fina ... faqs/41079
by Szczuru

oshimari
Posty: 46
Rejestracja: 13 lis 2011, o 02:36

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: oshimari » 18 mar 2013, o 10:43

Tylko pamiętajcie o tym, żeby spolszczenie pasowało do wersji z japońskimi głosami i dark aeonami.
Oczywiście do wersji z dubbingiem angielskim też możecie dopasować.

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 300
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Robin » 21 mar 2013, o 22:14

Och, niestety nie znalazłem japońskiej wersji FFX w Saturnie, Empiku ani Media Markcie. Jakże mi przykro.
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
szczuru
Posty: 155
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:11
Grupa: † PSX-PL †
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: szczuru » 23 mar 2013, o 12:47

Och, niestety nie znalazłem japońskiej wersji FFX w Saturnie, Empiku ani Media Markcie. Jakże mi przykro.
Szkoda bo zastanawiałem się nad importem wersji international. Cóż zadowolę się też PAL-em :)

BTW

http://www.finalfantasyxhd.com/
http://www.ppe.pl/encyklopedia-5409-Fin ... aster.html

I całkiem przyzwoita cena mimo, że to odgrzewany kotlet to jednak wydawane jako "nowa gra" - Preorder za 39$ z datą premiery 31 grudnia 2013

http://www.amazon.com/dp/B00BY0G0YU
by Szczuru

tomaszek
Posty: 17
Rejestracja: 16 gru 2010, o 12:54

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: tomaszek » 19 maja 2013, o 20:46

To jest już przejaw perfidnego sadyzmu. Najpierw pisać że się robi spolszczenie do gry zrobić ludziom nadzieję potem wziąć się za 8 innych projektów, kazać ludziom czekać i tłumaczyć że przecież ffX nie jest jedyną rzeczą jaką się zajmujecie i jeszcze gnoić jak się ktoś zapyta jak idą prace :( 3 lata to trochę długo jak by nie patrzeć, czemu nie piszecie że robicie spolszczenie jak jest już blisko końca? My tu czekamy i czekamy a info nie ma prawie wcale. Życzę powodzenia, wytrwałości oraz zapału i mam nadzieję że do końca roku jakoś się z tym uporacie. Myślę że "czekacze" byli by zadowoleni z jakiegoś częstszego info chociaż w celu zapewnienia że projekt nie padł :)

Awatar użytkownika
szczuru
Posty: 155
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:11
Grupa: † PSX-PL †
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: szczuru » 20 maja 2013, o 19:39

To jest już przejaw perfidnego sadyzmu. Najpierw pisać że się robi spolszczenie do gry zrobić ludziom nadzieję potem wziąć się za 8 innych projektów, kazać ludziom czekać i tłumaczyć że przecież ffX nie jest jedyną rzeczą jaką się zajmujecie i jeszcze gnoić jak się ktoś zapyta jak idą prace :( 3 lata to trochę długo jak by nie patrzeć, czemu nie piszecie że robicie spolszczenie jak jest już blisko końca? My tu czekamy i czekamy a info nie ma prawie wcale. Życzę powodzenia, wytrwałości oraz zapału i mam nadzieję że do końca roku jakoś się z tym uporacie. Myślę że "czekacze" byli by zadowoleni z jakiegoś częstszego info chociaż w celu zapewnienia że projekt nie padł :)
Myślę, że gdyby projekt upadł to Robin albo Emoonia by nas o tym poinformowali ;) 3 lata to wg Ciebie dużo? Może się wydawać dużo ale bierz pod uwagę, że robią to zapaleńcy, którym nikt za to nie płaci. Robią to w wolnych chwilach bo (i tu Cię zaskoczę!) mają też swoje, prywatne życie ;)
by Szczuru

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PS2] Final Fantasy X

Postautor: Norek » 20 maja 2013, o 19:46

Poza tym Robin i Emoonia pracują nad dwoma projektami, więc to zwykła złośliwość wspominać o "ośmiu".
Najlepiej będzie, jak wypowiedzą się sami autorzy. Plus na stronie balamb.pl można śledzić postęp prac.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości