[PC] Sam & Max: Sezon 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Kura12ziom
Posty: 1
Rejestracja: 5 cze 2019, o 18:29

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: Kura12ziom » 5 cze 2019, o 18:36

Siemanko ! :)
Czy temat jest nadal aktualny, czy może autorzy porzucili projekt ? :D

Awatar użytkownika
Zagadka
Posty: 88
Rejestracja: 30 lip 2011, o 22:05
Grupa: wolny strzelec GPP
Kontakt:

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: Zagadka » 27 mar 2021, o 13:23

Nie uwierzycie, spolszczenie do odcinka 5 - Co słychać, diabełku? (What's New, Beelzebub?). Niestety na razie bez tekstur - będą jednak dodane w kolejnej aktualizacji.

Pobierz spolszczenie - klik.


Plik ze spolszczeniem wgrywa się do folderu "Pack" z grą. Przykładowa ścieżka:

D:\Gry\GOG Games\Sam and Max 2\Episode 205 - What's New, Beelzebub\Pack

Miłej zabawy :]. Wrócę tu jeszcze z teksturami.

NieMamPomysłuNaNazwe
Posty: 65
Rejestracja: 1 maja 2020, o 13:49

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: NieMamPomysłuNaNazwe » 22 lip 2021, o 19:54

@Zagadka może jak prace nad spolszczeniem będą ukończone to zapytaj twórców czy by nie dodali tego tłumaczenia do remastera sezonu drugiego jak tu: https://steamcommunity.com/app/1440440/ ... 552750395/

Awatar użytkownika
Zagadka
Posty: 88
Rejestracja: 30 lip 2011, o 22:05
Grupa: wolny strzelec GPP
Kontakt:

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: Zagadka » 10 sie 2021, o 15:45

Zacząłem poprawiać pierwsze odcinki sezonu 2, bo po 7 latach dużo rzeczy można dziś zrobić lepiej. Choć ciekawi mnie, czy twórcy zdecydują się na swoje własne tłumaczenie, bo tak będzie w przypadku cytowanej w linku wyżej włoskiej wersji.

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: patrxgt » 11 sie 2021, o 10:45

Hej, a mam takie pytanko. Czy myślałeś nad zrobieniem spolszczenia do niedawno wydanego remastera? Ogólnie wiem, że jest on karcony za cenzurę, ale kto powiedział, że twój przekład także musiałby być ocenzurowany?

Awatar użytkownika
Zagadka
Posty: 88
Rejestracja: 30 lip 2011, o 22:05
Grupa: wolny strzelec GPP
Kontakt:

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: Zagadka » 12 sie 2021, o 19:15

Remaster, który ostatnio wyszedł posiada w napisach tę samą, wspaniałą polską wersję, jaką przed laty zrobiło CDProjekt, więc nie ma po co robić drugiego tłumaczenia.

TraPer_Gadułko
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2021, o 14:57

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: TraPer_Gadułko » 13 sie 2021, o 08:25

Remaster, który ostatnio wyszedł posiada w napisach tę samą, wspaniałą polską wersję, jaką przed laty zrobiło CDProjekt, więc nie ma po co robić drugiego tłumaczenia.
Miło widzieć, że inni również cenią tę polonizację. „Wspaniałą” może bym jej nie nazwał, ale wspominam przyjemnie.
Jeden z moich znajomy powiedział kiedyś coś takiego: „Złoto. Tyle tam baboli technicznych, ale złoto” :D
Szkoda tylko, że w remasterze nie ma duetu Mann i Boberek, ale…nie można mieć wszystkiego. Dobrze, że te napisy udało się załączyć.

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: patrxgt » 13 sie 2021, o 15:19

Z tego, co wiem, to można podmieniać dźwięki w grze, także jak ktoś ma czas i chęci, to może przeportować dubbing z oryginału do remastera.

Awatar użytkownika
Zagadka
Posty: 88
Rejestracja: 30 lip 2011, o 22:05
Grupa: wolny strzelec GPP
Kontakt:

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: Zagadka » 12 wrz 2021, o 19:13

Napisałem maila do studia Skunkape, czy mają w planach wydanie polskiej wersji. Niespodzianki nie było - nie mają zamiaru. Zatem gdy wyjdzie remaster sezonu 2, zamierzam przenieść poprawione spolszczenie do najnowszego wydania. Jeszcze nie wiem, czy teksturami też się zajmę (bo to zazwyczaj one przedłużają cały projekt), ale z całą pewnością będę chciał wrzucić w grę napisy (i gdy wszystko będzie gotowe, skontaktuję się ponownie ze studiem, czy są zainteresowani implementacją mojego tłumaczenia do gry).

Rex1325
Posty: 4
Rejestracja: 10 sie 2015, o 13:38

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: Rex1325 » 13 wrz 2021, o 19:56

Cześć Zagadka, czy po zakończeniu prac nad drugim sezonem, jest szansa na spolszczenie trzeciego sezonu ? Chodzi o napisy już mniejsza z teksturami?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości