[PC] Sam & Max: Sezon 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Zagadka
Posty: 88
Rejestracja: 30 lip 2011, o 22:05
Grupa: wolny strzelec GPP
Kontakt:

Re: [PC] Sam & Max 201: Ice Station Santa

Postautor: Zagadka » 30 gru 2014, o 11:15

Premiera spolszczenia pierwszego odcinka Sam & Max: Sezon 2 pt. "Stacja Arktyczna Mikołaj" stała się faktem :).
Link do pobrania tłumaczenia w pierwszym wpisie.

Dziękuję serdecznie wszystkim za pomoc w pracach nad polonizacją :). Spolszczenie wykonałem w duchu tłumaczenia sezonu 1 od CDProjekt, stąd wiele nazw postaci i miejsc powtarza się. Dodałem też nawiązania do polskiej popkultury. Jeśli znajdziecie jakieś błędy bądź macie własne sugestie względem lokalizacji, napiszcie do mnie, a dokonam aktualizacji.

Kolejnych odcinków z braku czasu i polskich fontów na razie nie tłumaczę, ale do projektu jeszcze wrócę. Miłego grania.

Awatar użytkownika
Qamok
Posty: 66
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 13:26

Re: [PC] Sam & Max 201: Ice Station Santa

Postautor: Qamok » 7 sty 2015, o 18:15

Wielkie dzięki, zabieram się za granie. Szkoda że nie masz na razie w planach ukończenia sezonu, mam nadzieję że jeszcze wrócisz do projektu. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
seraf5
Posty: 181
Rejestracja: 21 sty 2012, o 18:09

Re: [PC] Sam & Max 201: Ice Station Santa

Postautor: seraf5 » 24 sty 2015, o 11:19

Przeszedł już ktoś pierwszy odcinek ze spolszczeniem? Za nic nie mogę ukończyć zagadki z gramofonem :/ Patrzyłem nawet w poradnik, ale tam są inne odpowiedzi niż ja mam do wyboru w grze.

Awatar użytkownika
Madzius888
Posty: 36
Rejestracja: 14 sie 2013, o 20:33

Re: [PC] Sam & Max 201: Ice Station Santa

Postautor: Madzius888 » 24 sty 2015, o 12:11

Chodzi o piosnkę?
Spoiler!
Podpowiedzi wyświetlają się na komputerze, po prawej od insekta dystrybuującego prezenty

Awatar użytkownika
Zagadka
Posty: 88
Rejestracja: 30 lip 2011, o 22:05
Grupa: wolny strzelec GPP
Kontakt:

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: Zagadka » 1 sie 2015, o 09:35

Oto krótki gameplay z tłumaczenia drugiego odcinka drugiego sezonu Sama i Maksa - "Czarny Blues Moai" (Moai Better Blues):

https://www.youtube.com/watch?v=cqHnbxu-7IY

Już przetłumaczyłem cały odcinek i dokonuję pierwszej korekty. Nadal jest jednak kilka problematycznych dialogów do opracowania, o których dyskutujemy na forum. Grafiki są w fazie prac. Niedługo będę potrzebował pomocy kilku korektorów i testerów; chętnych zapraszam do współpracy na forum lub na priv. W sierpniu powinno się ukazać spolszczenie.

P.S: Osoby chętne do tłumaczenia ze mną kolejnych epizodów Sama i Maksa również mogą się do mnie zgłosić, wtedy prace przyspieszą ;).

Ukłony

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: mendosa » 1 sie 2015, o 11:52

Zagadka, te linki (zwłaszcza jeden, po prawej na dole) przeszkadzają w czytaniu napisów.
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: Fabiosek » 5 wrz 2015, o 15:06

Witam. Mam pytanko.

Sam & Max: Sezon 1 został przetłumaczony (polskie napisy), a nawet zdubbingowany oficjalnie przez CDP. Miałem okazję kiedyś zagrać. Sam & Max: Sezon 2 jak rozumiem nie został przetłumaczony, a spotkałem się jeszcze z Sezonem 3, który (prosiłbym o upewnienie) też nie został przetłumaczony.

Czy po wydaniu Sezonu 2 twórcy/a spolszczenia planuję przetłumaczyć też cały Sezon 3? Czy może ekipa Grajpolsku to rozważała? Pełna nazwa tego to jak się orientuję; Sam & Max: Season 3 - The Devil’s Playhouse i całość ma 5 odcinków. Fajnie by było gdyby ukazało się w jakimś czasie, bo załatwiliście ostatnio sporo dobrych spolszczeń od gier Teitale Games (TWD 1 i TWD2, The Wolf Among Us, Gra o Tron i coś tam jeszcze :D), a gierka jest naprawdę warta spolszczenia.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Zagadka
Posty: 88
Rejestracja: 30 lip 2011, o 22:05
Grupa: wolny strzelec GPP
Kontakt:

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: Zagadka » 28 wrz 2015, o 14:16

Czy po wydaniu Sezonu 2 twórcy/a spolszczenia planuję przetłumaczyć też cały Sezon 3?
Nie planuję obecnie - w sezonie 3 są inne technikalia i fonty. Musiałbym od tego zebrać odpowiednich programistów i znaleźć czas wolny. Póki co, w długotrwałym procesie pracuję nad Sezonem 2 w wolnych chwilach.

Drugi odcinek sezonu 2 jest już przetłumaczony i przeszedł pierwszą korektę. Tekstury są prawie wszystkie przerobione. Poszukuję teraz chętnych korektorów/testerów. Zapraszam do pisania w temacie lub na priv. :)

Awatar użytkownika
Qamok
Posty: 66
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 13:26

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: Qamok » 30 wrz 2015, o 18:24

Chętnie pomogę przy testach, moja wersje pochodzi z serwisu gog. Puki co mogę się pochwalić oszałamiającym doświadczeniem, mianowicie zero zaangażowania. Im mimo że miło popatrzeć na tak wyśrubowane statystyki, jak mówią trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym :) Z chęcią pomogę przy testach, ale szybko bo niedługo premiera Polskiego wydania TBoUT2 :)

Adik321
Posty: 12
Rejestracja: 7 cze 2013, o 22:37

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: Adik321 » 4 gru 2015, o 17:58

Witam czy będzie również polonizowany 3 epizod tej gry ? :)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości