[PSX] [KG] Suikoden PL

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Dianandor
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 20:00

Re: [PSX] Suikoden PL

Postautor: Dianandor » 15 kwie 2009, o 20:08

Skombinować? Trzeba kupić oryginalny. Polecam http://www.ebay.com
Na innym spolszczenie nie zadziała :)
Odezwał się ten co niby oryginały kupuje.

Co do wersji:

Suikoden - PAL

Suikoden 2 - NTSC
Wszystko pięknie i ładnie ale szkoda, że nie robicie tłumaczenia do jednej wersji dla obu Suikodenów. A dlaczego? A dla tego :P że w Suikoden II można użyć save z I i przyłączyć bohatera I cześci..no ale ok, nie można mieć wszytkiego:D


Co do różności regionów spolszczenia, z jednej strony nie ma znaczenia :) Ostatnio na necie znalazłem ciekawy program, który zmienia region save. Możemy zmieniać na NTSC <--> PAL <-->JAP - więc nie robi nam różnicy jakim systemie będzie gra. ^_^ Bawiłem się już tak z save suikoden, zmianą z NTSC na PAL działa w 100%

Odsyłam do strony z programem...

http://www.cdrinfo.pl/download/6261145933

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: [PSX] Suikoden PL

Postautor: Grahf Wiseman » 22 kwie 2009, o 19:08

Edytor do Suikodena 2 autorstwa ffgrievera posłuży nie tylko nam - udostępniliśmy go Portugalczykom, a dokładniej grupie P.O.B.R.E^^
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PSX] Suikoden PL

Postautor: Norek » 23 kwie 2009, o 19:33

Jako że Kochatak Group zakończyli pracę nad spolszczeniem tej gry, pozwoliłem sobie przenieść temat do projektów ukończonych, na głównej mamy newsa, mam nadzieję że ktoś pokusi się o komentarze odnośnie spolszczenia:)
Jeszcze raz gratuluję!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [PSX] Suikoden PL

Postautor: bemberg » 24 kwie 2009, o 00:47

No ja bym to raczej nazwą pierwszą wersją, która może ujrzeć światło dzienne :)
Ale do końca IMHO jeszcze niekrótka droga :)
Tak czy inaczej do pełnych 100% bardzo blisko, więc graczy namawiam do zgłaszania wszelkich zauważonych błędów
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: [PSX] Suikoden PL

Postautor: Grahf Wiseman » 2 maja 2009, o 17:03

Teraz wszystko w rękach graczy bo ja Suikodena mam dość na bardzo długo i nieprędko w niego zagram(scena w sali tronowej - Boże, nie...) Na samą myśl o Armii Wyzwolenia robi mi się niedobrze, a tu przecież jest jeszcze dwójka do tłumaczenia :P
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: [PSX] Suikoden PL

Postautor: Grahf Wiseman » 2 maja 2009, o 17:05

Niedawno kolejne błędy w Sui podesłał mi SirXan tak więc niedługo pojawi się kolejna wersja łatki - 1.1.
Wraz z nią gracze dostaną przetłumaczone księgi, ale forma ich tłumaczenia myślę, ze zaskoczy parę osób^^
bemberg - cicho sza!

//bemberg: Czemu cichosza? Chodzi o te księgi, które będziecie drukować na oryginalnym średniowiecznym pergaminie i wysyłać do fanów, którzy oddadzą w zamian konto na Tibii? ;p

Musimy to jeszcze ukrywać w tajemnicy bo mnie kustosz muzeum wciąż ściąga za ten papier!- KG
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

menderek
Posty: 24
Rejestracja: 14 sty 2009, o 19:22

Re: [PSX] [KG] Suikoden PL

Postautor: menderek » 21 sie 2009, o 21:54

Dzięki, grało się świetnie, co do tłumaczenia literówki się znalazły i czasem miałem dziwne uczucie sztywnego t. , nie wiem, ale tak mi się wydawało. Poza tym miałem dziwne czcionki(apostrofy przy pl znakach), no ale to pewnie wina roma. SS nie robiłem ponieważ nie bylem u siebie, trochę żałuję. Ogólnie projekt bardzo fajny, gra też świetna. Czekam z wielką niecierpliwością na 2 :)
Wielkie dzięki!

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSX] [KG] Suikoden PL

Postautor: Manuel Czaszka » 21 sie 2009, o 21:57

Dla zainteresowanych dodam, że Chares podjął się kolejnej korekty Sui by w końcu stworzyć wersję 2.0, jeszcze doskonalszą.

@menderek - dzięki za opinię^^
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
gacek44
Posty: 20
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 14:46

Re: [PSX] [KG] Suikoden PL

Postautor: gacek44 » 4 maja 2010, o 17:14

Witam. W oczekiwaniu na cz. 2 postanowiłem jeszcze raz przejść jedynkę i przy okazji mógłbym wyłapać ominięte wcześniej błędy. Chciałem zassać najaktualniejszą wersję ale zauważyłem że jest tylko v1.00. Jakieś słuchy o nowszym wydaniu? Póki co zaczynam grać na wersji aktualnie pobranej jakbym coś zauważył to podeślę screeny.

Awatar użytkownika
gacek44
Posty: 20
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 14:46

Re: [PSX] [KG] Suikoden PL

Postautor: gacek44 » 6 maja 2010, o 07:05

http://picasaweb.google.pl/100462266400 ... directlink

Sukcesywnie do galerii będę dorzucał kolejne napotkane błędy.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości