[NDS] Alice in Wonderland

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Mimbla

[NDS] Alice in Wonderland

Postautor: Mimbla » 25 gru 2010, o 22:51

Edycja 20 maj 2011
Spolszczenie zostało już opublikowane, więcej informacji - viewtopic.php?f=9&t=795&start=40#p10280

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [NDS] Alice in Wonderland

Postautor: Manuel Czaszka » 25 gru 2010, o 22:54

Co do grafik to zgłaszam się. Moje referencje (:P) to np. grafiki do obu części Drawn lub bannery na forum.
Co do strony - jutro dodam link do nawigacji forum i głównej. BTW może wrzucić ją na serwer GPP? (z domeną krainaczarow.vdl.pl).
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [NDS] Alice in Wonderland

Postautor: bemberg » 25 gru 2010, o 23:56

Hmm... Strona do jednego projektu to faktycznie przesada, może lepiej pokusić się o blog z waszymi projektami? Coś na wzór tego: http://www.cierpa.ugu.pl/

Gratuluję projektu, widać że będzie na odpowiednim poziomie :)
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Mimbla

Re: [NDS] Alice in Wonderland

Postautor: Mimbla » 26 gru 2010, o 00:03

@Manuel Czaszka - jeśli uważasz, ten... twór (bardzo mało pamiętam z html ;P ) zasługuje na 300kb na Waszym serwerze...
A co do grafik to dzięki! Z przyjemnością przyjmiemy Twoją pomoc w walce z Czerwoną Królową!

@bemberg - dzięki, mam nadzieję, że doprowadzimy go do końca. To w sumie nie jest strona, tylko taka informacyjka w sieci tak samo jak http://czykrzyzjeszczestoi.pl/ ;) a bloga nie chce mi się robić, bo będą tam tylko komentarze w stylu "kiedy bendzie [sic!] gierka?" albo jak u Cierpy, na wieść o opóźnieniu widać piękny komentarz "płakłem" - zresztą na "stronce" delikatnie sugeruję czytelnikom, że gra wyjdzie kiedy wyjdzie i żeby lepiej o to nie pytali :) A to dopiero pierwszy jakiś projekt i to też nie powiem, że mój, bo "ja tu tylko sprzątam". Nie ma co szaleć z blogami, żeby tylko zwrócić na siebie uwagę ;P Skromna, statyczna stronka wystarczy. Może później jakiś team się założy, ale nie wybiegajmy w przyszłość i najpierw skończmy to, co zaczęliśmy.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [NDS] Alice in Wonderland

Postautor: bemberg » 26 gru 2010, o 00:27

Troszkę mnie opacznie zrozumiałaś, chodziło mi jedynie o oparcie się na wygodnym wordpressie, możliwość komentowania można byłoby wyłączyć, a ty byś miała kontrolę z poziomu przeglądarki :) A szablon można by było dostosować, żeby wyglądał tak samo jak twój twór :) Ale to tylko moje sugestie, chodziło mi o ułtwienie pisania newsów (które jak pisałaś, mają być często).

Czekam z niecierpliwością na pierwsze efekty dorwania w twoje dłonie narzędzi i czcionki od twiga :)
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Mimbla

Re: [NDS] Alice in Wonderland

Postautor: Mimbla » 26 gru 2010, o 00:54

Już rozumiem, ale i tak nie będę tego zmieniała na ten projekt. Aktualizacje mają być częste, ale tylko "lunety", reszta strony pozostaje bez zmian. A grzebanie w notatniku i wrzucanie nowych wersji strony przez klienta FTP raz na jakiś czas mi nie zaszkodzi. Mimo wszystko dzięki za radę, może w przyszłości wykorzystam.

Awatar użytkownika
Cierpa
Posty: 81
Rejestracja: 20 lip 2009, o 15:26

Re: [NDS] Alice in Wonderland

Postautor: Cierpa » 26 gru 2010, o 05:17

Mały projekcik "na rozgrzewkę"
Rozumiem, że po Alicji w przyszłości ogłosisz swój kolejny projekt? No, chyba że ci się znudzi ta robota.
Hmm... Strona do jednego projektu to faktycznie przesada, może lepiej pokusić się o blog z waszymi projektami? Coś na wzór tego: http://www.cierpa.ugu.pl/
Nie widzę sensu... najlepiej będzie jeżeli stworzy jedną stronę o projekcie, nad którym obecnie pracuje. Być może pewnego dnia odda społeczeństwu kilka spolszczeń, a wtedy warto pokusić się o jedną stronę/ jeden blog zawierający wszystkie te projekty, opisy, galerie itp.
albo jak u Cierpy, na wieść o opóźnieniu widać piękny komentarz "płakłem"
Wiesz... są pozytywne strony takich komentarzy. W pochmurne i dekadenckie dni rozbawiają do łez.... Chociaż od ich nadmiaru... głowa boli.

Jak na razie nie miałem styczności z tym tytułem, lecz kiedy skończysz swoje pierwsze tłumaczenie - chętnie zagram! A tak na marginesie... co cię ruszyło, aby zająć się tłumaczeniem gier na konsolę, droga panno?

Mimbla

Re: [NDS] Alice in Wonderland

Postautor: Mimbla » 26 gru 2010, o 10:37

Rozumiem, że po Alicji w przyszłości ogłosisz swój kolejny projekt? No, chyba że ci się znudzi ta robota
Drugie zdanie do wywalenia, miejmy nadzieję... ;)
albo jak u Cierpy, na wieść o opóźnieniu widać piękny komentarz "płakłem"
Wiesz... są pozytywne strony takich komentarzy. W pochmurne i dekadenckie dni rozbawiają do łez.... Chociaż od ich nadmiaru... głowa boli.
W sumie to masz racje - a nawet nie trzeba mieć złego dnia, żeby to rozbawiło :)
Jak na razie nie miałem styczności z tym tytułem, lecz kiedy skończysz swoje pierwsze tłumaczenie - chętnie zagram! A tak na marginesie... co cię ruszyło, aby zająć się tłumaczeniem gier na konsolę, droga panno?
Mam nadzieję, że spodobają Ci się efekty naszej pracy. A dlaczego to robię? Po pierwsze, żeby rozruszać trochę polską scenę DS-owców, bo niby jest całkiem spora społeczność, ale są znani głównie ze sprzedawania sprzętu na aukcjach internetowych i z kłótni na temat tego, który programator jest lepszy ;) Po drugie. Robię to dla ludzi :) odczuwam nieziemską frajdę robiąc coś dla innych. Zresztą trzeba się zatroszczyć o pokolenie młodych - niby dzieci uczą się już angielskiego w przedszkolach, ale wolałabym, żeby moje dzieci (przynajmniej na początku) grały in full PL ;)

dark_archon
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2010, o 20:33

Re: [NDS] Alice in Wonderland

Postautor: dark_archon » 26 gru 2010, o 23:07

Panno Mimblo, jeśli potrzebuje pani porządnego hosta, to służę przestrzenią. Oprócz tego - powodzenia! Sama gra wygląda ciekawiej niż film na którym bazuje ;)

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [NDS] Alice in Wonderland

Postautor: Manuel Czaszka » 26 gru 2010, o 23:25

d_a - spóźniłeś się^^ http://krainaczarow.grajpopolsku.pl/

Co do sensu tworzenia stron. Zawsze byłem zwolennikiem małych stron na jeden projekt z jakąś klimatyczną grafiką i tekstem (np. Okami). A strona Alicji jest wyjątkowo urocza.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości