[PSX] Xenogears

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
kev121pl
Posty: 25
Rejestracja: 26 cze 2017, o 19:02
Grupa: Muv-Luv Polish Group
Kontakt:

Re: [PSX] Xenogears

Postautor: kev121pl » 5 lut 2019, o 16:42

Cześć,
Napisałem do autora spolszczenia z prośbą o udostępnienie spolszczenia i przesłał mi je.
Spolszczenia filmików wgraj programem ppf-o-matic, a xenopatcherem spolszczenie samej gry (ten sam plik do obu obrazów).
Pozdrawiam. ;-)

mcraczek
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, o 21:57

Re: [PSX] Xenogears

Postautor: mcraczek » 26 lip 2019, o 21:58

Drodzy użytkownicy PSClassic mam problem.



Używam najnowszego Bleemsynca. Nie zmieniałem absolutnie żadnych opcji jadę na domyślnych ustawieniach. Ogrywam sobie Xenogears spolszczone dodane w wersji .eboot. Z tego co się orientuję jestem jakoś w połowie gry i napotkałem problem, który uniemożliwia mi dalszą rozgrywkę. Dodaję screenshot w miejscu kiedy to gra dalej nie rusza. Co robić?



https://zapodaj.net/ffece15a37222.jpg.html

nihao
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, o 22:09

Re: [PSX] Xenogears

Postautor: nihao » 25 sie 2019, o 10:11

Miałem identyczny problem co mcraczek(tajna baza Ethos, zawieszenie gry przy dialogu Barta "Na dodatek informacja, że"), tylko że na emulatorze ePSXe. Próbowałem znaleźć i pobrać jakiś inny obraz płyty(zawierającej spolszczenie), nie udało się - wszędzie jest ten sam. Próba znalezienia samego spolszczenia w celu samodzielnego wgrania, też zakończyła się niepowodzeniem. Jedyne rozwiązanie do jakiego doszedłem to pobrać obraz płyty w innym języku, wczytać ostatni zapis gry, przejść ten fragment, zapisać, wrócić do poprzedniego obrazu płyty. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z funkcji emulatora zapisu danego momentu gry pod klawiszami F1 i F3, też nie działa.

Pirce59
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2019, o 01:34

Re: [PSX] Xenogears

Postautor: Pirce59 » 1 wrz 2019, o 17:46

Jak ktoś się zatrzymał na etapie w bazie ethos wydaję mi się że jedynym rozwiązaniem jest zaimplementowanie save do wieży babel i pominąć wątek w bazie ethos. Ewentualnie obejrzenie filmiku co się dzieję na yt. jak ktoś nie wie jak to zrobić prosze o kontakt na profilu steam podanego poniżej.
W opisane rozwiązanie zakończyłem grę która w mojej ocenie jest zajebista.
Pozdrawiam.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198038386221/
PS: Spolszczenie na stronie Graj Po Polsku nie działa i proszę o zaktualizowanie jego na stronie.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości