KOTOR 2 PL - czemu nie ma w pobieralni?

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
Plaski
Posty: 75
Rejestracja: 23 lip 2011, o 20:21

KOTOR 2 PL - czemu nie ma w pobieralni?

Postautor: Plaski » 30 lip 2011, o 06:55

Jak w temacie - czemu nie ma w plikowni spolszczenia do KOTOR 2 ? (Knight of the Old Republic 2)
domowa strona projektu: http://www.kotor2.pl/
Po szaleńczych zwyżkach akcje [...] zanurkowały. To kara dla inwestorów którzy pomylili giełdę z kasynem...

Awatar użytkownika
PiotrW
Posty: 52
Rejestracja: 27 lis 2008, o 23:18
Kontakt:

Re: KOTOR 2 PL - czemu nie ma w pobieralni?

Postautor: PiotrW » 30 lip 2011, o 09:15

O ile pamiętam to spolszczenie jest płatne, nie wiele ale jednak i chyba autorzy nie chcieli aby było umieszczane na innych serwerach.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: KOTOR 2 PL - czemu nie ma w pobieralni?

Postautor: Norek » 30 lip 2011, o 10:56

Jest tak jak napisał PiotrW.
W pakiecie instalacyjnym dostępnym na tej stronie znajduje się Aktualizator/Instalator Spolszczenia do KotOR2. Pobranie samego pakietu instalacyjnego jest darmowe. Jednak pobranie samego spolszczenia już nie z powodu jego wagi. Wersja podstawowa bez Filmów zajmuje około 100MB, a wersja full z Filmami około 200MB. Podczas pierwszego uruchomienia pakietu pobranego z tej strony będziesz musiał podać Kod Dostępu do serwera. Każdy użytkownik otrzyma własny Kod Dostępu za pomocą SMS-a. Dzięki temu Kodowi będziecie mogli bez problemu pobrać Spolszczenie lub go zaktualizować. Opłata za KOD DOSTĘPU jest jedynie opłatą za SERWER aby spolszczenie było dostępne 24/h. KOD jest ważny przez czas nieokreślony jednak może on zostać zablokowany jeśli stwierdzimy że został on podany innej osobie lub udostępniony w innej formie.
Wszystko do przeczytania tutaj
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

kkzysio8

Re: KOTOR 2 PL - czemu nie ma w pobieralni?

Postautor: kkzysio8 » 30 lip 2011, o 11:02

Elo to spolszczenie można pobrać za darmo xD nie wiecie gdzie??? no dobra powiem wam :

1.Wchodzisz na główną stronę czyli http://www.kotor2.pl/
2.Na górze pisze POBIERZ SPOLSZCZENIE - klikasz to
3.I jak już to nacisnąłeś naciśnij opcje "TU" -ono jest na niebiesko napisane :)
4.I teraz możesz się cieszyć spolszczeniem :)

Pozdro!!!!

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: KOTOR 2 PL - czemu nie ma w pobieralni?

Postautor: Manuel Czaszka » 30 lip 2011, o 11:44

Sprawa z KOTOR-em jest dość dziwna. Twórcy twierdzą, że zbierają na serwer, ale wszelkie propozycje darmowego hostingu olewają. Ponadto spolszczenie obejmuje jedynie granie mężczyzną (co jednak w zupełności wystarcza).

@kkzysio8 - Ty naprawdę masz problemy z myśleniem.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Plaski
Posty: 75
Rejestracja: 23 lip 2011, o 20:21

Re: KOTOR 2 PL - czemu nie ma w pobieralni?

Postautor: Plaski » 30 lip 2011, o 12:42

I wszystko jasne-zapomniałem wejść dalej i zobaczyć.
A czy ktoś grał na tej polskiej łatce?
Jak od strony technicznej wygląda to spolszczenie?
Po szaleńczych zwyżkach akcje [...] zanurkowały. To kara dla inwestorów którzy pomylili giełdę z kasynem...

Awatar użytkownika
PiotrW
Posty: 52
Rejestracja: 27 lis 2008, o 23:18
Kontakt:

Re: KOTOR 2 PL - czemu nie ma w pobieralni?

Postautor: PiotrW » 30 lip 2011, o 14:28

Mój brat kiedyś grał w KOTOR2 w polskiej wersji właśnie z tym spolszczeniem i bardzo je sobie chwalił.
Osobiście nie widziałem go (spolszczenia) w "akcji" bo nie mieszkamy z bratem razem.

Ale na pewno nie jest to bubel ;)

Awatar użytkownika
TTTr96
Posty: 77
Rejestracja: 7 lis 2010, o 18:07
Kontakt:

Re: KOTOR 2 PL - czemu nie ma w pobieralni?

Postautor: TTTr96 » 30 lip 2011, o 14:33

Ja miałem okazję zagrać. Spolszczenie trzeba poprawić. Swego czasu na forum spolszczenia pojawił się wątek, ale nikt już nie odpowiada. 2 razy rekatywowałem wątek, że chcę z kolegą zrobić damską wersje, bo kanonicznie Wygnana jest kobietą, a Raven mężczyzną. Poza tym, niektóre dialogi są wycięte. Postać coś tam gada, a tekstu nie ma, ani angielskiego, ani polskiego.


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości