Gram po polsku - nie kradnę

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Gram po polsku - nie kradnę

Postautor: Berion » 4 lip 2012, o 23:36

To nie jest walka z piractwem tylko rynkiem wtórnym. ;)
~ Primum non nocere ~

Awatar użytkownika
Legion
Konsensus gethów
Posty: 52
Rejestracja: 28 lut 2011, o 11:52
Grupa: Geth

Re: Gram po polsku - nie kradnę

Postautor: Legion » 5 lip 2012, o 20:36

Dokładnie. Piraci na to wszystko gwiżdżą, rynek wtórny obrywa :/
There is a high statistical probability of death by gunshot. A punch to the face is also likely.
Legion

kamil950
Posty: 22
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 19:35

Re: Gram po polsku - nie kradnę

Postautor: kamil950 » 9 sty 2013, o 20:47

Ja mam szczęśliwszą historię. :) Jest mniej więcej w skrócie. Kupiłem (już dawno temu) Humble Indie Bundle, w którym był Braid na Steam oraz DRM-Free, jednak tam nie ma go po polsku. City Interactive wydało tę grę w naszym języku, ale tylko w wersji pudełkowej, która nie obsługuje Pary. Więc napisałem do pomocy technicznej City Interactive czy nie mają nic przeciwko jak ściągnę spolszczenie ich autorstwa znalezione w internecie. Odpowiedzieli mi, że nie i jeszcze życzyli mi miłej gry jak dobrze pamiętam. :)

Jeszcze się ich pytałem w międzyczasie czy nie się jakoś dogadać np. ze Steamem, aby polska wersja językowa była od razu tam dostępna. Odpisali mi, że to nie takie proste.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Gram po polsku - nie kradnę

Postautor: Manuel Czaszka » 9 sty 2013, o 21:38

@kamil950 - i o czym świadczy przytoczona historia?
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

andrew_stan
Posty: 3
Rejestracja: 9 sty 2013, o 21:30

Re: Gram po polsku - nie kradnę

Postautor: andrew_stan » 10 sty 2013, o 01:15

W moim przekonaniu pracownicy firmy zachowali się całkowicie nieprofesjonalnie, nie dbając zarazem o jej interesy.

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Gram po polsku - nie kradnę

Postautor: Berion » 11 sty 2013, o 21:11

Jeśli ta odpowiedź była konsultowana "z górą" to jak dla mnie jest to bardzo ludzkie podejście do klienta i nie widzę w tym niczego nieprofesjonalnego.
~ Primum non nocere ~

andrew_stan
Posty: 3
Rejestracja: 9 sty 2013, o 21:30

Re: Gram po polsku - nie kradnę

Postautor: andrew_stan » 12 sty 2013, o 18:42

Jeżeli jest tak jak Pan mówi - przyznaję Panu rację. W innym przypadku - to co napisałem.

Maryha145
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2022, o 16:28

Re: Gram po polsku - nie kradnę

Postautor: Maryha145 » 19 sie 2022, o 16:47

Ja zawsze kupuje legalnie gry. Jeżeli gry są po angielsku to i tak szukam spolszczenia z wiadomego zaufanego źródła. Na stronie Graj Po Polsku są spolszczenia BioShock Remastered ,Bioshock 2 Remastered + Minerva's Den to przy okazji ukończę sobie całą trylogię po Polsku.

Trzeba uważać bo pobrane pliki ze spolszczenia mogą być uszkadzane przez przeglądarki. Ściągnąłem spolszczenia na przeglądarce Firefox BioShock Remastered ,Bioshock 2 Remastered + Minerva's De i wreszcie aplikacje działają.

Mam zamiar jeszcze pobrać Final Fantasy XV i ukończyć kolejnego hicora w naszym kochanej Polszczyźnie.

Życzę całej ekipie Graj Po Polsku wytrwałości i cierpliwości w kolejnych produkcjach spolszczeń do gier.


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości