Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
Bart
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2012, o 05:56

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Bart » 25 cze 2012, o 20:44

Jako fanatyczny fan gier typu "Pirates" dobrze by było widzieć spolszczona grę o jakże słynnym tytule jakim jest Port Royale. Pierwsze dwie części tej wspaniałej odsłony zostały spolszczone i cieszą się wielkim uznaniem. niestety autorzy gry nie spolszczyli części trzeciej.
Widzę, że na stronie dzieją się rzeczy prawie niemożliwe, a choćby zostaje spolszczona gra Age of Pirates 2 - za co chwała ekipie na wieki - więc napiszę jak w temacie ;) Chciałbym widzieć spolszczoną grę Port Royale 3, to by było coś. Co Wy na to? :D

jaruto
Posty: 7
Rejestracja: 21 gru 2010, o 23:30

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: jaruto » 2 lip 2012, o 09:18

Chciałbym zagrać w Spec OpS: The Line z polskimi napisami głównie dlatego, że tam jest mnóstwo opcji dialogowych, mocna narracja i fabuła która jest inną wersją książki Jądra Ciemności. Jak ktoś nie wie o czym mówię, tego typu opowieść jest o żołdakach którzy przechodzą przez piekło na wojnie, tracą zmysły, walczą wewnątrz umysłu z samym sobą i z normalnych żołnierzy pod koniec zamieniają się w maszyny do zabijania. Historia w tej grze porusza bardzo mocno psychologię na wojnie i z pewnością nie jest dla dzieci.
Gameplay niczym specjalnym się nie wyróżnia, poza interakcją z piaskiem i liniowymi korytarzami ale są w grze zaimplementowane wybory moralne które nie są czarno-białe. Wybory zawsze przynoszą czyjąś śmierć i musisz wybrać pomiędzy większym złem i mniejszym. Nie są łatwe tak jak w innych grach z tego typu podejmowanymi decyzjami i musisz szybko się zastanawiać gdyż masz mało czasu na podjęcie wyboru.

Mam oczywiście oryginał ale jest po angielsku bo niestety w Polsce żaden dystrybutor nie podjął się nawet polskich napisów. Skandal... :(

Awatar użytkownika
Legion
Konsensus gethów
Posty: 52
Rejestracja: 28 lut 2011, o 11:52
Grupa: Geth

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Legion » 2 lip 2012, o 14:54

Krótko mówiąc, symulator żołnierza z ostrym PTSD. Interesujące. Nawet bardzo.
There is a high statistical probability of death by gunshot. A punch to the face is also likely.
Legion

OkrutnyDziad
Posty: 6
Rejestracja: 2 lip 2012, o 13:23

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: OkrutnyDziad » 2 lip 2012, o 16:45

Wiem, że znikome szanse, ale Guild Wars 2

Awatar użytkownika
Gnapek
Posty: 34
Rejestracja: 26 sie 2008, o 16:48

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Gnapek » 22 lip 2012, o 14:25

Final Fantasy III w wersji na Androida :)

Awatar użytkownika
rewolwerow
Posty: 129
Rejestracja: 5 sie 2012, o 18:49

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: rewolwerow » 5 sie 2012, o 19:01

Ja nie tłumaczę ale chciałbym zagrać w:
Golden Sun 2: The Lost Age i The Neverhood. Chodź w Neverhoodzie nie ma prawie wcale tekstu to i tak chciałbym zagrać po polsku.

bluberious
Posty: 8
Rejestracja: 2 sie 2012, o 00:33

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: bluberious » 5 sie 2012, o 23:06

Ja bym z chęcią zobaczył po polsku Monster Hunter Freedom (jakąkolwiek odsłonę)[PSP], Half-Minute Hero [PSP] oraz sagę Might and Magic od 1-5. A się rozmarzyłem :D

Hiru
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2010, o 11:08

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Hiru » 7 sie 2012, o 04:11

The 3rd Birthday !!! Jedna z najlepszych gier na PSP.
Przeszedłem grę z 20 razy, a po polsku zagrał bym jeszcze z 30 razy. :)
A tak że by odblokować wszystko.

Maciekw25
Posty: 1
Rejestracja: 9 sie 2012, o 10:43

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Maciekw25 » 9 sie 2012, o 10:49

Byłoby świetnie gdyby ktoś przetłumaczył Deadly Premonition/Red Seeds Profile oraz Minerva's Den, DLC do BioShock'a 2.

Awatar użytkownika
Legion
Konsensus gethów
Posty: 52
Rejestracja: 28 lut 2011, o 11:52
Grupa: Geth

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Legion » 9 sie 2012, o 10:53

Maciekw25, użytkownik: posiadamy wszystkie DLC do BioShocka 2 i istotnie, Cenega postanowiła je zignorować. Na dzień dzisiejszy jednak Unreal Engine 2X jest w ogóle nie do modyfikacji. Oczywiście, to może ulec zmianie, jednak konsensus gethów odradza liczenie na pojawienie się przekładu do Rapture Metro, Protector Trials bądź Minerva's Den w najbliższym czasie.
There is a high statistical probability of death by gunshot. A punch to the face is also likely.
Legion


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości