Spider man Shattered Dimensions - prośba

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
gilathiss
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2013, o 16:29

Spider man Shattered Dimensions - prośba

Postautor: gilathiss » 18 lip 2013, o 16:06

Witajcie!
Pisze ten watek z prośba do osób ogarniętych w sprawach tłumaczeń itd. Chciałbym zapytać się czy ktokolwiek byłby tak uprzejmy i stworzył tłumaczenie do gry Spider man Shattered Dimensions? Sam tekst rozumiem, lecz wiekszość osób nie potrafi na tyle angielskiego + moznaby to wykorzystać do nagrać z tej właśnie gry. Sam mogę pomóc w tłumaczeniu, lecz nie w samym podmienianiu tekstu, gdyż nie znam się na tym, lecz chętnie poznam tajniki tej własnie pracy i po wytłumaczeniu mi tego mogę pomóc, gdyż całymi dniami siędze na komputerze i mam czas wolny by pomóc. prosze o odpowiedzi. Pozdrawiam Gilathiss.

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Spider man Shattered Dimensions - prośba

Postautor: ikskoks » 18 lip 2013, o 16:46

Nie chciałbym Cię zasmucać, ale ta gra nie została jeszcze rozgryziona pod względem technicznym i chyba niestety nie da rady jej przetłumaczyć :)

Ale jest wiele innych tytułów, za które można się zabrać ^^

gilathiss
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2013, o 16:29

Re: Spider man Shattered Dimensions - prośba

Postautor: gilathiss » 18 lip 2013, o 20:49

Moze je przybliżysz i w jakim sensie nie została rozgryziona? ;)

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Spider man Shattered Dimensions - prośba

Postautor: ikskoks » 18 lip 2013, o 21:21

Chodziło mi o to, że nikt nie udostępnił skryptu/programu do plików z tej gry ^^
Niby tutaj coś jest http://forum.xentax.com/viewtopic.php?f=10&t=9033 ale trzeba by napisać do użytkownika Thief1987 w tej sprawie. Może się podzieli wiedzą.

A jeśli chodzi o inne tytuły, to mogę Cię wkręcić do jednego z moich projektów ^^


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości