Final Fantasy 7 & 8 PL for PSP-grał ktoś?

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
Plaski
Posty: 75
Rejestracja: 23 lip 2011, o 20:21

Final Fantasy 7 & 8 PL for PSP-grał ktoś?

Postautor: Plaski » 1 lut 2014, o 15:37

Czy grał ktoś w polską wersję FF7 "browara" skonwertowaną na PSP? Chodzi o to że podobno jest problem z przejściem z cd1 na cd 2 tzn jak gra woła o cd2 to podobno nie można zarzucić...
I to samo dotyczy FF8 "balambu" wersja PSX przekonwertowana na PSP...
Po szaleńczych zwyżkach akcje [...] zanurkowały. To kara dla inwestorów którzy pomylili giełdę z kasynem...

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: Final Fantasy 7 & 8 PL for PSP-grał ktoś?

Postautor: Robin » 1 lut 2014, o 23:18

Ja grałem w obie gry na PSP, normalnie da się grać i przerzucać płytami. Może obrazy gier źle przekonwertowałeś?
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
vhs
Wojcieszek Rzezimieszek
Posty: 65
Rejestracja: 9 paź 2012, o 21:51
Grupa: GameSub
Kontakt:

Re: Final Fantasy 7 & 8 PL for PSP-grał ktoś?

Postautor: vhs » 2 lut 2014, o 06:21

Tak samo grałem i ja, zero problemów.
Obrazek

friedrich
Posty: 7
Rejestracja: 16 paź 2014, o 16:32

Re: Final Fantasy 7 & 8 PL for PSP-grał ktoś?

Postautor: friedrich » 22 sty 2015, o 19:01

Leżę. Mam Final Fantasy 7 spolszczone przez Browara w wersji skonwertowanej na PSP (eboot) Doszedłem na drugiej płycie do fontanny w mieście starożytnych i gra zawiesza się. Próbowałem kilkanaście razy i bez zmian - za każdym razem pojawia się czarny ekran, w tle muzyczka i stoi. Czy ma ktoś działającą wersję FF7PL eboot albo choć save'a za tym nieszczęsnym wodospadem?

Problem jest dość powszechny z tego co wygooglałem w sieci.

Awatar użytkownika
szczuru
Posty: 155
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:11
Grupa: † PSX-PL †
Kontakt:

Re: Final Fantasy 7 & 8 PL for PSP-grał ktoś?

Postautor: szczuru » 10 lut 2015, o 00:14

Nie używaj kompresji przy tworzeniu EBOOT-a. Jakiego POPS-a używasz? Ja ogrywałem na POPS-ie z 5.00/5.50 o ile pamięć mnie nie myli. Jeśli problem nie ustąpi to zawsze możesz za pomocą CW_Cheat-a wyeksportować save do formatu karty pamięci ePSXe i przejść ten moment na PC ;)
by Szczuru

Awatar użytkownika
greenmag
Posty: 70
Rejestracja: 16 paź 2008, o 15:56
Grupa: Midgar Translations
Kontakt:

Re: Final Fantasy 7 & 8 PL for PSP-grał ktoś?

Postautor: greenmag » 14 mar 2015, o 21:23

Doszedłem na drugiej płycie do fontanny w mieście starożytnych i gra zawiesza się.
Problem w tym miejscu miało sporo ludzi grających jeszcze na szaraku a później na emulatorze. Wynika on z uszkodzonych/błędnych pirackich obrazów plątających się po internecie.

BertoPlayer
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2023, o 03:30

Re: Final Fantasy 7 & 8 PL for PSP-grał ktoś?

Postautor: BertoPlayer » 20 lip 2023, o 01:09

Cześć, prawdopodobnie dostanę złotą patelnię ale trudno, czy ktoś mógłby mi dokładnie wyjaśnić jak spolszczyć FF7 tak żeby móc grać w grę ze spolszczeniem na PSP?

Wiem że najprościej byłoby zrobić iso z płyty z grą i później przekonwertować, niestety nie posiadam odtwarzacza DVD w komputerze,
jeśli chodzi o pliki z internetu to nie wiem czy coś robię źle czy o co chodzi ale za każdym razem konsolka pokazuje mi "uncorrupted file" czy jakoś tak.
Bardzo prosiłbym o pomoc tutaj lub przez meila: bertoplayerpl@gmail.com

z góry dziękuję za pomoc <3


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości