Shaun White Snowboarding [Spolszczenie]

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
CNski
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2014, o 14:31

Shaun White Snowboarding [Spolszczenie]

Postautor: CNski » 20 wrz 2014, o 14:35

Cześć ! Nie tak dawno bo 3 dni temu, dostałem od wujka z Włoch tą właśnie grę.Problem jest taki,że gra jest albo po angielsku, albo po włosku.Nie da rady zmienić na język polski ( no chyba,że ja nie umiem ). Istnieje spolszczenie do tej gry, lub ktoś kto posiada tą grę, może ewentualnie wstawić polskie pliki na jakiś serwer ?

Z góry dziękuje za pomoc.

Awatar użytkownika
Hemiq
Posty: 35
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 11:46
Kontakt:

Re: Shaun White Snowboarding [Spolszczenie]

Postautor: Hemiq » 20 wrz 2014, o 17:29

Cześć ! Nie tak dawno bo 3 dni temu, dostałem od wujka z Włoch tą właśnie grę.Problem jest taki,że gra jest albo po angielsku, albo po włosku.Nie da rady zmienić na język polski ( no chyba,że ja nie umiem ). Istnieje spolszczenie do tej gry, lub ktoś kto posiada tą grę, może ewentualnie wstawić polskie pliki na jakiś serwer ?

Z góry dziękuje za pomoc.
Istnieje oficjalna wersja PL. Umieszczanie takowych plików w necie jest nielegalne.

CNski
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2014, o 14:31

Re: Shaun White Snowboarding [Spolszczenie]

Postautor: CNski » 20 wrz 2014, o 22:50

Tak. Wiem,że istnieje.Tylko co w wypadku takim, jakim opisałem powyżej ?

sergeron
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2009, o 11:48

Re: Shaun White Snowboarding [Spolszczenie]

Postautor: sergeron » 21 wrz 2014, o 09:24

Nie kupiłeś wersji z licencją na spolszczenie. Jeżeli chcesz grać po polsku, to kup polską wersję.


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości