Kotor 2

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
yavarel79
Posty: 14
Rejestracja: 24 kwie 2014, o 19:50

Kotor 2

Postautor: yavarel79 » 25 lip 2015, o 10:28

Witam ostatnio pojawiła się aktualizacja do Kotor-a2 na steam. Moje pytanie jest takie wiem że inna grupa robiła spolszczenie do tej gry ale czy jest możliwość abyście ją dopasowali do obecnej wersji :) Pozdrawiam

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: Kotor 2

Postautor: cienislaw » 25 lip 2015, o 14:32

niespecjalnie, wątpliwe jest, żeby autorzy się na to zgodzili, dwa - za pobranie spolszczenia trzeba płacić.
Obrazek

yavarel79
Posty: 14
Rejestracja: 24 kwie 2014, o 19:50

Re: Kotor 2

Postautor: yavarel79 » 25 lip 2015, o 15:29

płacić to nawet nie bo mam kod i mogę udostępnić ale szkoda

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Kotor 2

Postautor: Fabiosek » 3 sty 2016, o 19:42

Wątpię w to, żeby jedna grupa (GPP) dopasowywała tłumaczenie innej grupy (jakiejś tam) do jakiejkolwiek gry. W każdym razie spolszczenie było zrobione tak sobie, w dodatku trzeba było za nie płacić. W porównaniu z tym co robi GPP, a zrobili to wiadomo.

W każdym razie jeśli KIEDYŚ ktoś zrobi do tej gierki naprawdę dobre spolszczenie (tak, tekstu jest masa) uwzględniające przede wszystkim granie jako kobieta (w Kotor 2 jest to kanoniczne, a twórcy spolszczenia uznali, że nie) to byłoby fajnie.

Pozdrawiam

Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

Re: Kotor 2

Postautor: Serech Sken » 22 kwie 2016, o 10:57

Wątpię w to, żeby jedna grupa (GPP) dopasowywała tłumaczenie innej grupy (jakiejś tam) do jakiejkolwiek gry. W każdym razie spolszczenie było zrobione tak sobie, w dodatku trzeba było za nie płacić. W porównaniu z tym co robi GPP, a zrobili to wiadomo.

W każdym razie jeśli KIEDYŚ ktoś zrobi do tej gierki naprawdę dobre spolszczenie (tak, tekstu jest masa) uwzględniające przede wszystkim granie jako kobieta (w Kotor 2 jest to kanoniczne, a twórcy spolszczenia uznali, że nie) to byłoby fajnie.

Pozdrawiam
Błąd, z tego co pamiętam, a co pisał jeden z twórców spolszczenia na forum Kotor 2, praca ich troszkę przerosła (wspomniana masa tekstu) i uznali, że większość osób i tak grać będzie postacią męską, do tego nałożyły się jakieś problemy techniczne. Czy spolszczenie słabe? Weź spróbój sam zrobić z jakąś ekipą za całkowitą darmochę taki ogromny projekt, zwłaszcza że był robiony daawno temu. Błędy zawsze się zdarzą przy takim kolosie, nawet profesjonaliści się wykładają. Nie żebym ich bronił, ale potrafię docenić czyjąś pracę i zaangażowanie.


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości