Czy grajpopolsku.pl ma kosę z psxextreme?

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
Plaski
Posty: 75
Rejestracja: 23 lip 2011, o 20:21

Czy grajpopolsku.pl ma kosę z psxextreme?

Postautor: Plaski » 20 lut 2016, o 08:16

Jak w temacie - czy grajpopolsku.pl ma kosę z miesięcznikiem psxextreme?
Na firmowej stronie magazynu czyli ppe.pl od czasu do czasu w recenzjach pojawiają się zwroty że daną grę tłumaczy lub przetłumaczyła ekipa ze słynnej strony z wirusami... Pisałem w komentach że to pomyłka, że ta grupa nie przetłumaczyła danej gry tylko grajpopolsku.pl
To samo pytałem się przy różnych recenzjach czemu nie podają że jest wydane fanowskie tłumaczenie do danej gry wydane przez grajpopolsku.pl (np. WD,TWAU)... i co się okazało?
Że moich wpisów nie przepuszcza jakiś zjeb moderator. Ale jak napiszę o zwykły wpis to dziwnym trafem przechodzi.
Dlatego pytam się jak w temacie.
Po szaleńczych zwyżkach akcje [...] zanurkowały. To kara dla inwestorów którzy pomylili giełdę z kasynem...

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Czy grajpopolsku.pl ma kosę z psxextreme?

Postautor: Norek » 20 lut 2016, o 13:24

Hej :)

A możesz podrzucić kilka linków? Chętnie się z nimi zapoznam, a akurat mam pewne "dojścia", więc będę mógł u źródła podpytać. Będę wdzięczny za konkretne przykłady, żebym wiedział, do czego mam się odnieść.

[Edycja]
No chyba że chodzi o projekty dublowane z naszą "konkurencją", to tak, jak najbardziej mogą pisać o nich, że mają wirusy, bo na ich stronach ciągle wyskakuje ostrzeżenie o syfie :D
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości