Stardew Valley

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
Viima
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2017, o 21:12

Re: Stardew Valley

Postautor: Viima » 1 wrz 2017, o 18:39

Mi nic takiego sie nie wydarzylo a jak juz to moge poprawiac pliki bo aktualizacja nie jest co chwile.

tetkris
Posty: 1
Rejestracja: 9 wrz 2017, o 22:50

Re: Stardew Valley

Postautor: tetkris » 9 wrz 2017, o 22:56

Gra jest bardzo dobra. Szkoda by tylko osoby znające język obcy mogły się nią cieszyć.

witek666
Posty: 24
Rejestracja: 28 gru 2015, o 11:59

Re: Stardew Valley

Postautor: witek666 » 16 wrz 2017, o 14:45

Jestem w trakcie tłumaczenia Stardew Valley. Myślę, ze za około 2 tygodnie będzie gotowe wiec jeśli znajdzie się ktoś chętny to proszę się do mnie odezwać. Ostrzegam tylko, ze tłumaczenie nie ma polskich znaków z wyjątkiem "Ó" oraz jest domyślnie w męskiej osobie (istnieją wyjątki w niektórych dialogach ale rzadko). Wiec jak komuś nie odpowiada to niestety musi poczekać na to aż autorzy gry wypuszcza polska wersje językową. Praca jest dość czasochłonna więc mogę sie spóźnić bo pracuje nad tym sama ale do miesiąca na pewno będzie.
Czekam z niecierpliwością.

Viima
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2017, o 21:12

Re: Stardew Valley

Postautor: Viima » 17 wrz 2017, o 12:04

Troche tlumaczenie sie opoznia, w trakcie mialam duzo wyjazdow. Ale na pewno bedzie.

dolce
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2017, o 09:14

Re: Stardew Valley

Postautor: dolce » 18 wrz 2017, o 13:02

Za spolszczenie naturalnie trzymam kciuki.

A ja zacząłem tworzyć poradniki na Steam. Polska baza tej gry wyglądała ubogo, więc postanowiłem trochę ją uzupełnić i możecie przeczytać polskie poradniki mojego autorstwa pod tym linkiem: https://steamcommunity.com/id/dolcedola ... ion=guides

Starałem się jak najładniej ubrać je w treść i obrazki. Nawet ikonki są animowane.

Za każdą łapkę w górę podziękuję ślicznie, trzeba popracować nad tą naszą społecznością. Oczywiście będzie ich więcej, dlatego zapraszam też do obserwowania mojego profilu, żeby w razie czego zostać o tym powiadomionym. Mam nadzieję, że się nie gniewacie, że tutaj o tym napisałem. :)

Dice
Posty: 1
Rejestracja: 7 gru 2017, o 20:35

Re: Stardew Valley

Postautor: Dice » 9 gru 2017, o 12:17

Wiadomo coś na temat tłumaczenia?

dolce
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2017, o 09:14

Re: Stardew Valley

Postautor: dolce » 23 gru 2017, o 17:19

Wygląda na to, że nic. Niestety.

Viima
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2017, o 21:12

Re: Stardew Valley

Postautor: Viima » 27 lut 2018, o 18:47

Przepraszam za długą przerwę. Będąc szczera nie chciało mi się tłumaczyć dalej mimo, ze zostało mi 20 plików do skończenia tłumaczenia. Po upływie czasu straciłam wszystkie pliki poprzez hard reset na komputerze i chciałam się poddać. Praca znów ruszyła lecz czasu do skończenia nie mogę określić.

edwardackiziom
Posty: 79
Rejestracja: 6 lip 2017, o 21:52

Re: Stardew Valley

Postautor: edwardackiziom » 28 lut 2018, o 08:25

Mocno trzymam kciuki, a i tak czekam na pełnego coopa. Powodzenia :) :)

Viima
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2017, o 21:12

Re: Stardew Valley

Postautor: Viima » 4 mar 2018, o 16:24

Jeśli ktoś jest chętny mogę udostępnić foldery z gotowym tłumaczeniem. Zostały mi pojedyncze pliki z folderów a reszta to dialogi i folder z eventami, czyli krótkimi scenkami, które wyświetlają się dopiero po poznaniu bliżej danego mieszkańca doliny. Jeśli ktoś zechce korzystać z tłumaczenia bez czekania na dialogi i eventy proszę zgłosić się w wiadomości prywatnej na forum.


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości