Nowe bannery

Wszelkie pomysły jak usprawnić działanie tych miejsc, propozycje działów, zmian, itd.
Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: Nowe bannery

Postautor: destroytheardor » 30 lip 2012, o 02:47

O, banerki!^^
AOP2 może być, Undying mi nie podchodzi z jakiegoś powodu, ale bym się nie czepiał zbytnio. Nie będę się jednak wypowiadał, jako, że ani w AOP2 ani Undying nie grałem. Za to popsioczę o "swoim" :P
Co do SH2, to napis Hon'Yaku faktycznie się nie ten tego... Piramidogłowego też bym tam nie wciskał. SH2 akurat nie jest o Czerwonym Diable, a o ludziach (ogólnie rzecz biorąc), więc ja zostawiłbym właśnie ujęcie w podobnym klimacie. Może z innej perspektywy. Logo zaś proponowałbym w chłodniejszych kolorach, bardziej kojarzących się z melancholią, niż "Powrotem Żywych Trupów Z Marsa" ;) Tyle moich kąśliwych uwag.

A w ogóle, to... Jej, mam banerek!^^ Dziękować, YaReX!
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Nowe bannery

Postautor: mendosa » 23 cze 2013, o 12:53

Chciałbym poznać Wasze zdanie odnośnie bannera promującego spolszczenie Gabriela Knighta 2. Oto wstępnie obrobiona przez destroytheardora plansza:

https://skydrive.live.com/?cid=b3448b89 ... BI4B8AwrRQ

Będzie jeszcze zaokrąglenie - i tu mam pytanie - czy dodawać gdziekolwiek napis "Hon'yaku"? Czy też jest to zbędne i zburzy harmonię tego obrazka?
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Nowe bannery

Postautor: Manuel Czaszka » 23 cze 2013, o 16:40

Ja bym nie dodawał.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
vhs
Wojcieszek Rzezimieszek
Posty: 65
Rejestracja: 9 paź 2012, o 21:51
Grupa: GameSub
Kontakt:

Re: Nowe bannery

Postautor: vhs » 12 sie 2013, o 17:06

Koniecznie nie, jest git teraz. Jedynie podciągnij lekko do góry, po opadł Ci ;D
Obrazek


Wróć do „O forum i portalu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość