Propozycja - nowy dział dla nowicjuszy

Wszelkie pomysły jak usprawnić działanie tych miejsc, propozycje działów, zmian, itd.
Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Propozycja - nowy dział dla nowicjuszy

Postautor: Manuel Czaszka » 9 paź 2012, o 19:47

Jakaś tam konsolidacja działów pomocowych i rozbudowa o jakieś poddziały - nie mówię nie. Ale "luźne" zasady - to chyba nie ma być dział specjalnej troski i wtórnego analfabetyzmu. No i nie róbmy działu, który będzie obietnicą czegoś, czego nie możemy spełnić. To jest nie oferujmy w niej pomocy, której potem nie będzie miał kto udzielać. Uczenie programowania, uczenie obróbki grafiki, uczenie angielskiego (!) - co innego pomoc, a co innego nauka od podstaw. Należy uważać, by nie naobiecywać szkółki niedzielnej, w której i tak nie będzie jak pomagać lub nie będzie komu pomagać (z pustego i Salomon).
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Propozycja - nowy dział dla nowicjuszy

Postautor: mendosa » 9 paź 2012, o 19:52

MC - pomysł "łagodniejszego" traktowania, sam inicjator - ikskoks - już porzucił, zatem bez obaw. Nikt nie zgodziłby się na pójście w tym kierunku.
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Propozycja - nowy dział dla nowicjuszy

Postautor: ikskoks » 9 paź 2012, o 20:03

MC - pomysł "łagodniejszego" traktowania, sam inicjator - ikskoks - już porzucił
To prawda.
No i nie róbmy działu, który będzie obietnicą czegoś, czego nie możemy spełnić.
Zapewniam Cię Manuelu, że udzielę pomocy, kiedy tylko będę w stanie to zrobić. Inni użytkownicy tego forum też na pewno się do tego przyczynią. Bez obaw :)
nie mówię nie
Czyli w pewnym sensie popierasz ten pomysł? ;p

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Propozycja - nowy dział dla nowicjuszy

Postautor: Manuel Czaszka » 9 paź 2012, o 21:11

Zapewniam Cię Manuelu, że udzielę pomocy, kiedy tylko będę w stanie to zrobić.
Mój Ty Judymie :P Standardowe pytanie - mam grę X i rozszerzenie plików Y. Jak zacząć, jestem zielony?! Już widzę jakby wyglądała pomoc, ffgriever nie raz już pisał na ten temat. Obadaj jego wpisy.

Czytając to, co piszesz zastanawia mnie jedno. Co się właściwie zmieni? Estetyczne poprawki i zebranie w jednym miejscu właściwie dwóch działów. I tyle. Zmiana czysto kosmetyczna.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"


Wróć do „O forum i portalu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości