Metamorfoza całego forum

Wszelkie pomysły jak usprawnić działanie tych miejsc, propozycje działów, zmian, itd.
Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Metamorfoza całego forum

Postautor: Fabiosek » 25 paź 2012, o 20:17

Witam chciałbym zasugerować iż fajnie by było gdyby forum uległo zmianie tła graficznego itd. Forum po zmianie niektórych opcji pozmienianiu czcionek itd miało by o wiele lepszy wygląd :) z tej strony to tylko tyle ode mnie :)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Metamorfoza całego forum

Postautor: Norek » 25 paź 2012, o 20:20

Hej :)

Forum według mnie jest dość czytelne, brak tu emotikonek, które normalnie potrafią rozpraszać i odciągać od tego, co w postach najważniejsze - treści.
Nie zapowiada się szybko na zmianę pod tym względem, chyba że masz konkretne uwagi i propozycje, które ewentualnie możemy rozważyć.

Dokładnie - co Ci się nie podoba i dlaczego?
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Metamorfoza całego forum

Postautor: Fabiosek » 25 paź 2012, o 20:24

Hmm.. wiesz może jak zakładasz swoje forum i tam masz taki szablon standardowy tzn tło itd. Chodzi mi o to żeby dodać różne bajery na to forum poprawić profil użytkowników , itd. Np stronka themodders.org lub inne różne :) tak własnie fajnie wyglądają. A i tak brakuje tu emotikonek oraz ogólnie też poprawienie shoutboxa i pousuwanie zbędnych rzeczy takich to , że na shoutboxie sie pojawi ze się zaloguje , dodam post do czyjegoś tematu lub zrobię własny temat uważam że jest to zbędne :)


Wróć do „O forum i portalu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość