Zbiórka na serwer

Wszelkie pomysły jak usprawnić działanie tych miejsc, propozycje działów, zmian, itd.
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Zbiórka na serwer

Postautor: Norek » 25 wrz 2013, o 09:00

W związku ze sporymi kosztami utrzymania serwisu potrzebujemy pomocy Użytkowników naszej strony i forum. Przeprowadzamy pierwszą zbiórkę - co ważne, DOBROWOLNĄ, która jest wsparciem naszej działalności, a nie zapłatą za tłumaczenia.

UWAGA! Osoby, które wpłaciły pieniądze nie zyskują dodatkowych praw ani przywilejów na forum (ranga, kolorek, uprawnienia) - pod tym względem nic się nie zmienia i mamy nadzieję, że sprawa jest jasno postawiona.

Chodzi o 430,50 zł za Konto W10GB (szczegóły poznacie w linku poniżej).
http://linuxpl.com/

Ponieważ nie chcemy żadnych niejasności, proponujemy, aby zainteresowane osoby wpisywały się pod tym postem (do sprawdzenia stan zbiórki także na Facebooku: LINK) wraz z kwotą, jaką zamierzają przelać, aby inni widzieli na jakim poziomie jest nasza zbiórka, żeby tych pieniędzy nie uzbierało się za dużo.

Dla ułatwienia od razu podaję dane, na które możecie przelewać pieniądze:
Marcin Siudak
Kielce
09 1240 6524 1111 0000 5679 0029 (jest to bank Pekao)
Z dopiskiem: Bubu 2013

Co ważne, termin opłacenia serwera mija 29 września, dlatego mamy kilka dni na uzbieranie potrzebnej kwoty (jednak najlepiej, aby do piątku całość została przelana na konto firmy).

Liczymy na Wasze wsparcie!
W razie wątpliwości pytajcie : )
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Zbiórka na serwer

Postautor: ikskoks » 25 wrz 2013, o 13:38

Przeprowadzamy pierwszą zbiórkę
A to nie jest druga zbiórka? :p

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Zbiórka na serwer

Postautor: Norek » 25 wrz 2013, o 13:58

Pierwsza zbiórka na taką skalę, poprzednio dorzucali się administratorzy i wybrani użytkownicy.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

SirXan
Posty: 33
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 16:05

Re: Zbiórka na serwer

Postautor: SirXan » 28 wrz 2013, o 18:59

[Jestem niesłyszący] Bardzo dziękuję Wam za darmowe tłumaczenie do większości moich ulubione gry. Nie tylko dla mnie, ale też dla wszystkich. :) Strona GrajPoPolsku mi się podoba i życzę żeby był jak najdłuższej. Niech GrajPoPolsku będzie również biblioteki spolszczenie gier do pobranie, by gracze mieli ułatwione zadanie. Zrobiliście dla nas, a więc czemu my nie mieliśmy zrobić dla Was? ;)

Ponieważ nie mam konto Facebook, bo szkoda mi czasu na nim. A więc tu piszę. 100zł dla GrajPoPolsku. :)


Wróć do „O forum i portalu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości