Błazen

Wszelkie pomysły jak usprawnić działanie tych miejsc, propozycje działów, zmian, itd.
avenger
Posty: 6
Rejestracja: 4 mar 2014, o 12:19

Błazen

Postautor: avenger » 4 mar 2014, o 12:40

Witam wszystkich forumowiczów i od razu pragnę zacząć od sedna. Otóż założyciel owego forum aka Norek zbłaźnił się niesamowicie, bo jak inaczej nazwać foch na poziomie 7-latka, który wyniknął przez komentarze na temat nie związany z forum, ani także tłumaczeniami, ot taki luźny temat z życia, a poskutkował cichym usunięciem jednego z członków ekipy. Człowiek, który ma już 28 wiosen na karku, zajmuje się poważnymi rzeczami (no może nie do końca), sprawiający wrażenie rzeczowego, zachowuje się jak zwyczajny gówniarz. Nie wiem Norku czy to jakiś instynkt samozachowawczy, że broniąc zdania kolegi, który jest już pełnoletni i powinien sam umieć się obronić, zachowałeś się w taki sposób, czy to po prostu brak dojrzałości emocjonalnej i jakaś chora frustracja spowodowana tym, że w internecie możesz zachować się jak zwyczajny burak i gnojek osiedlowy?
Wywalać z ekipy człowieka, którego tłumaczenia ci się podobały, który w niczym nie zawinił i jest również człowiekiem z pasją i umiejętnościami jakich taki serwis jak twój szuka, to trochę niedorzeczne. Z jakiego powodu? Bo wyraził swoje zdanie? Bo został obrażony i również dociął twojemu koleżce? Bo nie dał się dalej gnoić i obrażać przez kogoś? Bo miał inne zdanie na ten temat niż ty? Mimo, że twoja koleżanka miała podobne zdanie do jego. Może ją też zbanowałeś i wywaliłeś z ekipy (o ile w niej była) nic nie mówiąc i nie tłumacząc się z niczego?
Niech ludzie, którzy tutaj są ocenią ciebie sami po takim szczeniackim zachowaniu. To, że ktoś ma inne zdanie niż ty i je głośno wyraża oraz broni się przed obelgami to dla ciebie powód do pozbywania się takiej osoby bez słowa? Błazenadę odwaliłeś! Niech teraz ci co chcą się śmieją, wyciągają wnioski, zmieniają punkt widzenia, cokolwiek. Ale niech poznają prawdę i wiedzą co odwalasz za plecami tej ekipy!

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: Błazen

Postautor: cienislaw » 4 mar 2014, o 13:14

a tak konkretnie to o co chodzi?
Obrazek

avenger
Posty: 6
Rejestracja: 4 mar 2014, o 12:19

Re: Błazen

Postautor: avenger » 4 mar 2014, o 13:42

A mało konkretnie jest napisane? Po prostu Noreczek nie umie się zachować jak człowiek tylko jak prostak, któremu brak kultury. Nie umie z twarzą wyjść z sytuacji i po cichu prywata przekłada się na wyrzucenie członka ekipy. Także niech przeczyta i wyciągnie wnioski oraz niech czytają inni, którzy żyją złudzeniami o super dowódcy ekipy grajpopolsku.pl

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Błazen

Postautor: Norek » 4 mar 2014, o 13:49

bo jak inaczej nazwać foch na poziomie 7-latka, który wyniknął przez komentarze na temat nie związany z forum, ani także tłumaczeniami, ot taki luźny temat z życia, a poskutkował cichym usunięciem jednego z członków ekipy.
Rozmowa toczyła się na Facebooku, pod opublikowanym przeze mnie linkiem do zdjęć starć na Ukrainie:
http://totallycoolpix.com/2014/02/kiev- ... rn-deadly/
Opatrzyłem to komentarzem "Masa świetnych, ale bardzo dołujących zdjęć z Ukrainy..."

Kto ma mnie w znajomych może prześledzić rozmowę tutaj:
https://www.facebook.com/NorekZKielc/po ... eam_ref=10 (niestety koleżanka, o której Mściciel wspomina, usunęła swoje komentarze, a byłyby dobrym uzupełnieniem rozmowy).
Z jakiego powodu? Bo wyraził swoje zdanie? Bo został obrażony i również dociął twojemu koleżce? Bo nie dał się dalej gnoić i obrażać przez kogoś? Bo miał inne zdanie na ten temat niż ty?
W życiu prywatnym (w tym także tym internetowym) mam do czynienia z różnymi ludźmi, z którymi często się nie zgadzam, ale Ty jesteś z gatunku takich osób, które na żywo potraktowałyby mnie z glana. Lubię dyskusje z ludźmi, którzy mają inne spojrzenie na sprawę, ale robią to w odpowiedni sposób. Ty pierwszy zacząłeś obrażać, nikt Cię nie gnoił tylko wyrażał swoje zdanie.
Mimo, że twoja koleżanka miała podobne zdanie do jego. Może ją też zbanowałeś i wywaliłeś z ekipy (o ile w niej była) nic nie mówiąc i nie tłumacząc się z niczego?
Koleżanki zdanie (niestety usunęła swoje wpisy) było spowodowane tym, że jej rodzina ucierpiała z rąk Ukraińców, bodajże przed wojną - i jej (jeśli można powiedzieć, że to faktycznie "jej") doświadczenia sprawiły, że miała takie a nie inne zdanie. Nie ma też nic wspólnego z tłumaczeniami, to koleżanka z podstawówki, gdyby Cię to interesowało.
To, że ktoś ma inne zdanie niż ty i je głośno wyraża oraz broni się przed obelgami to dla ciebie powód do pozbywania się takiej osoby bez słowa?
W tej chwili zrobiłeś z siebie ofiarę tej dyskusji, ale spoko, zaraz wrzucę jakieś cytaty. Nie lubię mieć styczności z osobami Twojego pokroju. Miałem Ci się tłumaczyć z tego, że blokuję Cię na FB? Faktycznie mogłem powiadomić Cię o usunięciu z projektów, ale wolałem odpuścić sobie, żeby nie mieć powtórki z rozmowy z Nelsonem.
Ale niech poznają prawdę i wiedzą co odwalasz za plecami tej ekipy!
Niczego nie ukrywałem, Twój wkład w projekty był tak znikomy (chyba z jednego, w którym nie byłem zadowolony z Twoich tłumaczeń, przesunąłem Cię do drugiego, niestety moja pamięć bywa zawodna), że zrobiłem to bez większego żalu.
Nie wiem Norku czy to jakiś instynkt samozachowawczy, że broniąc zdania kolegi, który jest już pełnoletni i powinien sam umieć się obronić, zachowałeś się w taki sposób
Kolega sam doskonale sobie dawał radę. Problem zaczął się wtedy (i to nie ze zdaniem kolegi, ale z Tobą), kiedy zacząłeś ubliżać jemu i nam.
czy to po prostu brak dojrzałości emocjonalnej i jakaś chora frustracja spowodowana tym, że w internecie możesz zachować się jak zwyczajny burak i gnojek osiedlowy?
Trafiłeś w sedno, moja decyzja spowodowana była tym, że w Internecie - w dyskusji na Facebooku, zachowywałeś się jak burak i gnojek osiedlowy, obrażając mnie oraz mojego kolegę.
A mało konkretnie jest napisane? Po prostu Noreczek nie umie się zachować jak człowiek tylko jak prostak, któremu brak kultury. Nie umie z twarzą wyjść z sytuacji i po cichu prywata przekłada się na wyrzucenie członka ekipy. Także niech przeczyta i wyciągnie wnioski oraz niech czytają inni, którzy żyją złudzeniami o super dowódcy ekipy grajpopolsku.pl
Moje kilka zdań w dyskusji na FB ma się nijak do twoich elaboratów i przedstawiałem wyłącznie swoje zdanie na ten temat, którego odmienności Ty nie potrafiłeś uszanować. Jak wyżej napisałem - eliminuję takich ludzi z mojego otoczenia, bo szkoda mi nerwów. Domyślam się, że na forum mógłbyś znaleźć garstkę osób popierających Twoje zdanie, ale nie w tak radykalnych słowach. Ale znajdziesz tutaj też ludzi, którym tragedia zwykłych ludzi nie jest obojętna. Ty widzisz w Ukraińcach wrogów, Twoja sprawa.

A teraz garstka cytatów, wybaczcie, że nie wrzucę screenów ani całej dyskusji, tylko wybiórczo kilka wpisów kolegi Mściciela oraz moich innych znajomych z dyskusji.
Nie chcę nikogo zanudzać:

[Tu był usunięty obecnie komentarz koleżanki dot. doświadczeń jej rodziny z czasów wojny/okołowojennych]

Mój kolega: "Nie zrobiły tego te same osoby, tylko ich przodkowie. Z pewnością moi przodkowie również walczyli na wojnach i swoim zachowaniem czy działaniem dołożyli się do krzywdy innych. To nie znaczy jednak, że ja zrobiłbym to samo lub jestem taki sam, a już tym bardziej, że miałbym za nich odpowiadać (niby z jakiej racji?). Nie powinno się patrzeć w przeszłość przy ocenie ludzi z dnia dzisiejszego, zwłaszcza jeżeli te osoby nie mają nic wspólnego z tą przeszłością (narodowość czy więzy krwi się w tym wypadku nie liczą). Zdaje sobie sprawę, że dla wielu Polaków jest to emocjonalna sprawa, ale nigdy nie rozumiałem idei rozliczania przeszłości na zupełnie innych ludziach w teraźniejszości. To po prostu nie ma sensu. Mój pra-pra dziadek mógł być koszmarnym człowiekiem, który zabijał w bestialski sposób na wojnie, a mógł być także dobrym człowiekiem, który zawsze starał się postąpić słusznie. Bez względu na to, jaki był, nie uważam, żebym miał ponosić karę za jego występki, ani też żebym miał być szanowany za jego bohaterstwo, gdyż jesteśmy zupełnie innymi ludźmi."

Mściciel: @Mój kolega^^ "to uważasz, że teraz cudownie się nastawienie ukraińców zmieniło? tak samo niemców, czy ruskich? skoro u nas od wieków również panuje niechęć i nienawiść do tych narodów to czemu uważasz, że u nich nastroje antypolskie przeminęły? wkurza mnie jak masa młodych idiotów nie znających historii i nie umiejąca kojarzyć pewnych faktów tak się solidaryzuje z naszymi odwiecznymi wrogami. może weź się zastanów lepiej, a przy okazji sobie poczytaj to http://parezja.pl/paranoja-ukrainskiej-propagandy/ i inne materiały to może jednak ci trybik zaskoczy." oraz "mnie jako Polaka to nie dołuje jakoś, gdybym się czuł ruskiem albo żebym miłował naszych odwiecznych wrogów to by mnie dołowało, ale jestem Polakiem i mam to gdzieś"

Kolega kierując słowa do Mściciela: "Przede wszystkim daruj sobie epitety w moim kierunku. U nas nie panuje niechęć i nienawiść - to tylko pewna część żyjących przeszłością ludzi się cały czas tapla w bagnie swojej nienawiści. Ja ani do Rosjan, ani do Niemców, ani do żadnej innej nacji nie pałam nienawiścią, a też żyję w tym kraju. I gwarantuję Ci, że znam mnóstwo osób, które myślą tak samo jak ja. Powiedz mi, jaki jest sens w odwiecznym rozgrzebywaniu ran? Przecież idąc tym tokiem myślenia to za chwilę cały świat się będzie nawzajem nienawidzić i nikt sobie nie będzie pomagać! Takiej przyszłości chcesz? Gdzie każdy patrzy na siebie spode łba i życzy sobie źle? To w takim razie ja wolę być, jak to zgrabnie ująłeś, "młodym idiotą nie znającym historii" niż typowym, zaściankowym, nienawistnym bucem z Polski."

Odpowiedź Mściciela: "ty mówisz, że nie jesteś taki jak twój pradziadek bo jesteś zupełnie innym bytem ludzkim, ale czy każdy ukrainiec, niemiec, rusek, żyd mówi i myśli tak samo? raczej nie. poza tym ucz się z historii świata, że konflikty w tych samych miejscach na świecie trwają od zarania dziejów, więc nie zmienisz tego jednym pokoleniem, które zresztą akurat w tym przypadku również jest wrogo nastawione. wszędzie znajdą się takie jednostki jak ty, ale to są tylko jednostki. bzdurą jest gadanie żeby nie patrzeć w przeszłość bo naród, który nie zna i nie szanuje swojej historii wyginie! Epitety akurat nie były w twoim kierunku ale skoro się z takimi ludźmi solidaryzujesz to cóż... To nie jest taplanie się w tym samym bagnie tylko jakoś ja jako Polak nie czuję się tutaj w obowiązku stawania po stronie ukraińców gdy ich rusek gnoi. A czemu? Bo oni się nigdy nie wstawili za nami, mało tego opowiedzieli się przeciwko nam i mordowali nas, więc nie wierzę, że kiedykolwiek opowiedzieliby się za Polakami. Znasz jakikolwiek naród, który stanął w obronie Polski i Polaków na arenie międzynarodowej? Bo ja nie znam ani jednego i dlatego też nie uważam abyśmy się solidaryzowali ze wszystkimi i wszystkim pomagali, a zwłaszcza ludziom, którzy najchętniej wsadziliby ci nóż w plecy. Nazywaj mnie sobie zaściankowcem, ale ja przynajmniej wyciągam wnioski z historii swego kraju i narodu ty za to żadnych nie umiesz wyciągnąć i żyjesz chwilą obecną oraz jesteś podatny na to co tobie media i władza do łba wciśnie, nawet wydajesz się być pozbawiony umiejętności samodzielnego myślenia. Koło historii znów się zatoczyło w Polsce mamy sytuację jaką mieliśmy podczas mięszywojnia, kraje naokoło nas mają zapędy takie jak niegdyś nasi zaborcy, mało tego są to te same kraje, które dokonywały naszego rozbioru, a ty teraz mi mówisz żeby wspierać ukraińców, którzy jako naród zawsze byli pod butem naszym bądź sowieckim bo jest to nacja koczownicza, która nie umiała stworzyć nigdy samodzielnego państwa bo jedyne co lubili to tłuc się po mordzie? Ogarnij się trochę! Zacznij myśleć bo jak takie pokolenie ma kiedyś być w tym kraju to ten kraj już teraz jest utopiony i znów znikniemy z mapy świata, ciekawe tylko na jak długo. Jesteś typowym typem, który obudzi się dopiero z ręką w nocniku jak już będzie za późno!"

[tu wycinam pierdy]

Ja: Przecież tam giną też zwykli ludzie, którzy nie przynależą do żadnych ugrupowań, partii czy grup.

Mściciel: "u nas też w tym roku na pochodzie 11 listopadowym mogą ginąć i co świat się tym przejmie myślisz? przyjadą ruskie i nas będą jeszcze gnoić. czemu w naturze waszej jest pilnowanie interesu każdego innego tylko nie swojego? wbrew instynktom samozachowawczym"

Kolega: "Typowa "polaczkowatość" to wylewa się z Twoich postów. Idź na Onet, tam Cię przyjmą z otwartymi ramionami."

Ja: "A co mnie obchodzi świat? To już ja nie mogę się przejąć, bo ktoś ginie? Mnie jest przykro, kiedy oglądam takie obrazki, kiedy rodak zabija rodaka, bo u nas też to przerabialiśmy."

Mściciel: "a to ukrainiec jest twoim rodakiem? nie wiedziałem myślałem, że Polak to twój rodak. piszesz, że nie obchodzi ciebie świat, więc co ciebie obchodzi ukraina? przecież to świat a nie Polska. sam sobie przeczysz"

Ja: "w tej chwili pokazałeś swój poziom oraz poziom rozumienia tekstu pisanego : ) Pisząc np. o zamieszkach w Afryce (w którymkolwiek państwie) też mogę napisać, że rodak zabija rodaka.
A co do "świata" - moja odpowiedź była związana z tym, co Ty napisałeś:
"świat się tym przejmie myślisz?" - nie obchodzi mnie świat = co świat o tym sądzi. Gratuluję przeinaczania tekstu na swoją modłę."

Mściciel: "chodziło mi o to,że nami świat się nie przejmie a taką ukrainą się przejmuje bo zobacz, że rozmowy UE - ukraina są prowadzone, teraz za to ty pokazałeś swoją lamerskość w czytaniu ze zrozumieniem."

Ja: Bez komentarza : )

Mściciel: "i tym lepiej po co się pogrążać ;> fakt jest jedynie taki, że wyszło to jak wolicie o kogoś się martwić zamiast o swoich, normalnie wstyd i hańba!"

Kolega: "Wstyd, hańba i tona trotylu. Nie ma dla nas ratunku "

Mściciel: "ty się lepiej ciesz, że zmarli nie mogą z grobu wstać bo by cię zatłukli za takie antypolskie herezje i wyśmiewanie się takie" oraz "pewnie z 20 ustaw pod tą osłoną przepchną i znów za parę miesięcy okaże się, że jesteśmy w jeszcze większej dupie niż teraz, ale przecież trzeba współczuć naszym wrogom bo to teraz takie "modne" ;o" i do koleżanki (niestety jej komentarz jest usunięty) "daj spokój nie ma co gadać na odstrzał jedynie za zdradę i już. przez takich jak on nie jesteśmy już imperium, z którym liczył się świat "

Dalej mi się nie chce wklejać, idę na spacer.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

avenger
Posty: 6
Rejestracja: 4 mar 2014, o 12:19

Re: Błazen

Postautor: avenger » 4 mar 2014, o 14:12

A skąd wiesz jakie ja albo moja rodzina miała przeżycia i doczynienia z ruskimi, ukraińcami itp.? Koleżankę znasz i usprawiedliwiasz jej komentarze właśnie takimi doświadczeniami. Moje cię już nie obchodziły! A co do potraktowania cię z glana na żywo, trzeba było mieć jaja i się spotkać jak byłeś u swojej laski w moim mieście a nie teraz pieprzyć farmazony i robić ze mnie jakiegoś barbarzyńcę! Rozmawiając z ludźmi ze wschodu na tak drażliwe tematy powinieneś wziąć pod uwagę pewne rzeczy typu to, że lepiej znamy naszych wschodnich sąsiadów i mieliśmy więcej z nimi do czynienia niż jakiś poznaniak, szczecinianin czy kielczanin, którym jesteś!
Mogłeś sobie blokować na fejsie mnie to zwisa bo to prywatne sprawy, ale nie odpowiadanie mi później na wiadomości na skajpie, gg, mejlu i wywalenie po cichaczu z projektów to po prostu zwykłe chamstwo i buractwo.
Wklejanie wybiórczych fragmentów tej rozmowy ma mnie ukazać w tym gorszym świetle? Tylko, że to ty i twój koleżka tutaj przedstawili poziom dzieci w piaskownicy + nieznajomość historii swojego kraju + głupotę w obronie ukraińców, którzy zaraz po przejęciu władzy przez motłoch pierwsze co zrobili to wprowadzili kilka antypolskich ustaw. Ale po co o tym mówić prawda? Lepiej wklejać tendencyjne zdjątka i użalać się nad nimi zamiast przyjąć na klatę opozycyjne argumenty.
Oceniasz książkę po okładce, a w tym konkretnym przypadku mnie po kilku wypowiedziach nie znając mnie kompletnie, ale miałeś okazję żeby poznać. Cóż...widać sociable person nie jesteś.
A co do projektów to z Wolf Among Us sam zrezygnowałem i zajmowałem się DLC do Borderlands więc nigdzie mnie nie przerzucałeś bo od początku chciałem Borderlandsy, a skoro z jednej rzeczy sam rezygnuję to jaki tutaj twój wkład?
Wracając do tematu fejsowego mam prawo wyrażać się w taki sposób jaki to zrobiłem, gdy widzę antypolskie teksty i obelgi skierowane pod moim adresem. Dodatkowo twój ziomuś nie miał jaj na tyle żeby przenieść się na mój priv i myślał, że coś wskóra zgłaszając mnie władzom fejsa. Żenująca postawa. Kolejny cichociemny.
Jak masz jaja i rzeczywiście to możemy się spotkać na żywo i pogadać jak człowiek z człowiekiem, ale jeżeli jesteś osobą szufladkującą ludzi po paru postach na fejsie, to wybacz ale intelektualną biedą zalatujesz na kilometr. Nie bój się wiosna jest na glany już sezon mija ;) I nie jestem z tych ludzi, którzy bez powodu miażdża kogoś na ulicy ciosami bo ma inne zdanie na fejsie...

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Błazen

Postautor: bemberg » 4 mar 2014, o 18:14

Co to za nołnejm robi awanturę o nic? To jest forum o tłumaczeniach, swój ból dupy przekaz miejsc do tego odpowiednich, nie wiem, może wykop. fekalia w tłumaczeniach zrobiłeś i straciłem przez ciebie czas, czytając bzdety. Norek prowadzi projekt - wywala kogo chce i kiedy chce, nie ma tu miejsca na dyskusję.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

avenger
Posty: 6
Rejestracja: 4 mar 2014, o 12:19

Re: Błazen

Postautor: avenger » 5 mar 2014, o 07:09

Jako że z twoim bożyszczem Norkiem nie szło się nijak skontaktować bo buracko zlewał wszystko po swym szczeniackim zachowaniu przemówiłem tutaj żeby wreszcie odpowiedział. Co do fekaliów tłumaczeniowych to nie wiem o czym mówisz jakiś konkret? A specjalnie napisałem w dziale o tym forum, a nie w jakimś innym bo chyba jego założyciel jest częścią tego forum czy nie? Poza tym temat nie jest o niczym, a bólu dupy nie mam bo na niego cierpi jedynie gimbusiaste pokolenie.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Błazen

Postautor: Norek » 5 mar 2014, o 08:49

ale nie odpowiadanie mi później na wiadomości na skajpie, gg, mejlu i wywalenie po cichaczu z projektów to po prostu zwykłe chamstwo i buractwo.
Z tego co pamiętam, dostałem od Ciebie JEDNEGO maila o treści "Co to za akcja na tym fejsie? Trochę szczeniacka nie sądzisz ;>"

Popraw mnie, jeśli się mylę. W archiwum gg nie mam nic, na Skypie siedzę raz na ruski rok (i nikt się tą drogą ze mną nie kontaktuje) a na FB jesteś zablokowany.

Już napisałem Ci wcześniej, że odcinam się od ludzi Twojego pokroju, z którymi dyskutować się nie da, więc czego nie rozumiesz? Faktycznie moje życie osobiste nie powinno się przekładać na projekty tutaj, ale uznałem, że z kimś takim jak Ty nie chcę mieć nic wspólnego ani w życiu prywatnym, ani na GPP.
Przyjmuję do wiadomości, że masz mnie za błazna i buraka, przeżyję to :)
Tak samo jak forum przeżyje bez Twojego wkładu w projekty.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

avenger
Posty: 6
Rejestracja: 4 mar 2014, o 12:19

Re: Błazen

Postautor: avenger » 5 mar 2014, o 11:08

odcinam się od ludzi Twojego pokroju, z którymi dyskutować się nie da
Ale przecież dyskutujesz :)
Spoko zatem wszyscy widzą teraz czarno na białym, że jesteś zwykłym burackim wieśniakiem z kieleckiej wiochy oceniającym ludzi powierzchownie i mającym w dupie to co ktoś umie, czy wie kierując się jedynie własnymi, wydumanymi i szczeniackimi priorytetami. 28 lat na karku a zachowanie 5-latka. Żalosne...

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Błazen

Postautor: Norek » 5 mar 2014, o 11:54

Powiedziałbym Ci, jak bardzo mnie interesuje zdanie innych na mój temat, ale mi się nie chce :)
Dziękuję za dogłębną analizę mojej osoby. A teraz wybacz, mam ważniejsze rzeczy na głowie niż tego typu dyskusje.

Pozdrawiam serdecznie :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „O forum i portalu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość