Nazwa grupy

Wszelkie pomysły jak usprawnić działanie tych miejsc, propozycje działów, zmian, itd.
Awatar użytkownika
Dracu
Posty: 10
Rejestracja: 8 cze 2008, o 10:52
Kontakt:

Nazwa grupy

Postautor: Dracu » 8 cze 2008, o 23:22

Na stronie: http://www.nintendencja.i15.eu/news.php czyli znana Nintendacja jest gra przetlumaczona przez grupe BezNazwy - Final Fantasy. Prawdopodobnie chodzi o nas ( jesli juz moge sie zaliczac do grupy ;) ) a nazwa BezNazwy jakos tak nie wyglada ;] Tak wiec moze jakies propozycje co do nazwy grupy?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Nazwa grupy

Postautor: Norek » 8 cze 2008, o 23:49

Grupa BezNazwy składa się z trzech osób, w jej skład wchodzą: ma_Rysia, Piot i ja:)
Forum to osobna para kaloszy i do tej pory chyba jest tu jeszcze jedna grupa która nazwy nadal nie ma^^
Oczywiście na forum - mam nadzieję - zawiążą się jakieś pakty i powstaną nowe grupy które będą dobrze działać i wydawać spolszczenia.
Zatem temat chyba do zamknięcia, co? :)
Aha, jeśli ktoś by chciał nazwac swoją grupę Hon'yaku, to prosiłbym żeby tę nazwę zostawić tylko i wyłącznie dla forum.
Pozdrawiam^^
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
ma_Rysia
Posty: 61
Rejestracja: 19 maja 2008, o 22:47
Grupa: BezNazwy

Re: Nazwa grupy

Postautor: ma_Rysia » 9 cze 2008, o 07:42

BezNazwy (nie chwaląc się z mojej inicjatywy) powstało jeszcze zanim narodził się pomysł na to forum, a raczej pomysł na to forum narodził się. bo powstała ta grupa. A co do nazwy - nam się podoba :P.

Awatar użytkownika
Dracu
Posty: 10
Rejestracja: 8 cze 2008, o 10:52
Kontakt:

Re: Nazwa grupy

Postautor: Dracu » 9 cze 2008, o 16:09

a to przepraszam ;) myslalem ze na nintendacji niewiedzieli jak okreslic grupe to napisali BezNazwy :P


Wróć do „O forum i portalu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość