Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Wszelkie pomysły jak usprawnić działanie tych miejsc, propozycje działów, zmian, itd.
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Postautor: Norek » 9 cze 2008, o 01:26

Witam!
Postanowiłem tu napisać bo mnie krew może zalać jak zacznę szukać wszystkich ludzi, których chcę zaprosić na forum.
Przejdę do konkretów, jeśli ktoś z Was zna, lub zna kogoś kto zna, albo wie w jaki sposób można się z ta osobą skontaktować, proszę o wiadomość na PW z jakimkolwiek kontaktem, ewentualnie o to aby samemu do tej osoby napisać.
Może nie powinienem sypać tak nickami, ale i tak pewnie część z Was wie że poszukuję tych ludzi:)
aRPi
Ashiren
Cin25
DreamForce (czy to nazwa całej grupy może? :)
F1xat
GLasSa
Jedah
Markiz
Navi
Rolly
Rufus
Rusty Can
Setzer
Zeartul
Zylog
Pewnie pominąłem jeszcze część ludzi związanych z tłumaczeniami (pominąłem też tych z którymi się skontaktowałem a którzy dołączyli do nas, nie dołączyli, odpisali ale nic z tego nie wynikło (niestety:)
Bardzo liczę na Waszą pomoc przy zapraszaniu ludzi na forum.
Pozdrawiam!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Dracu
Posty: 10
Rejestracja: 8 cze 2008, o 10:52
Kontakt:

Re: Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Postautor: Dracu » 9 cze 2008, o 16:52

Setzer... znajome imie... ale niewiem czy to nie z FF6 ;)

abrasante

Re: Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Postautor: abrasante » 9 cze 2008, o 17:24

Kontakt do Setzer'a mam, podam Ci na gg Norek

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Postautor: Berion » 9 cze 2008, o 20:44

Wydaje mi się, że byłoby szybciej jakby każdy kto zna takiego czy innego delikwenta sam podesłał mu zaproszenie i opisał w kilku słowach co to za zbiegowisko ten cały honjaku. ;) Nie szybciej? No, to ze swej strony napiszę do szczuru i abaddona. eMSi chyba już nie istnieje w tym kontinuum czasoprzestrzennym.

BTW: Kojarzy ktoś jeszcze taką stronę jak PSX-PL Team? Jak nie to dodam, że Abaddon zmielił Silent Hilla, "Bonda", a Szczuru nadgryzł FF5 (tego na PSX ofkoz).
~ Primum non nocere ~


Wróć do „O forum i portalu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości