Hello world

O nas.
Awatar użytkownika
Fristron
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2014, o 19:51

Hello world

Postautor: Fristron » 22 sie 2014, o 20:03

Cześć. Na imię mi Jarek, wiosen widziałem dwadzieścia dwie, ostatnio skończyłem studia I stopnia filologii angielskiej. Postanowiłem się tu zarejestrować nie posiadając żadnego wcześniejszego doświadczenia w tłumaczeniu <gier, z innych dziedzin miałem zajęcia i praktyki zawodowe>, żeby zobaczyć z czym to się je i czy to w ogóle dla mnie, jako że z myślą informatyczną mam się na bakier. Lubię przygodówki, RPGi i wszelkiego rodzaju gry akcji; gram na PC <coraz mniej>, X360, a od poniedziałku będę szczęśliwym posiadaczem PS4.

Awatar użytkownika
Ysska
Kosiarka umysłów
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2009, o 20:03

Re: Hello world

Postautor: Ysska » 22 sie 2014, o 20:15

Witaj świecie!

Przygodówki? Rpgi? Konsole? Poczujesz się jak w domu (no dobra, rpgi niespecjalnie cieszą się wzięciem). Jeśli chcesz dołączyć do jakiegoś większego scenowego projektu pod znakiem GPP, najlepiej zrobisz pisząc do Norka o próbkę. Ewentualnie polecam uderzyć do konkretnej osoby prowadzącej dany projekt, jeśli coś z bieżących przypadnie ci do gustu.

Zapraszam też na krzykacza, czyli tam gdzie toczy się forumowe życie :)
Na harfach morze gra - kłębi się rajów pożoga -
i słońce - mój wróg, słońce! - wschodzi, wielbiąc Boga.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Hello world

Postautor: Norek » 22 sie 2014, o 20:56

Cześć!

Również witam w naszych skromnych progach :) Jeśli faktycznie chcesz się spróbować w tłumaczeniu gier, pisz do mnie po rzeczoną próbkę - znajdziesz tam przekrój przez różne tytuły i zobaczymy, w czym wypadniesz najlepiej a i sam będziesz mógł stwierdzić, co najprzyjemniej Ci się tłumaczyło.
Dołączam się do zaproszenia na Krzykacza na dole głównej strony forum^^
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Fristron
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2014, o 19:51

Re: Hello world

Postautor: Fristron » 22 sie 2014, o 22:15

Dzięki za miłe powitanie i rady. :)

Awatar użytkownika
jimmy
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2014, o 18:05

Re: Hello world

Postautor: jimmy » 10 lis 2014, o 18:07

Podepnę się pod temat - również witam i mam nadzieję, że wspólnie uda mi się coś podziałać w sferze tłumaczeń :-)


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość