Gracek

O nas.
Gracek
Posty: 5
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 13:49

Gracek

Postautor: Gracek » 17 lip 2011, o 09:38

Witam
Już od dłuższego czasu jestem na forum i podążam za informacjami na temat tłumaczeń, jednak dopiero teraz zdecydowałem się napisać coś o sobie.
Mam na imię Gracjan, mam 19 lat jestem studentem informatyki na jednej z Politechnik.
Przez jakiś czas byłem w grupie tłumaczeniowej, ale nie było to tłumaczenie gry - tłumaczyłem komiks internetowy (oczywiście z języka angielskiego na polski). Samego języka nauczyłem się głównie na grach (w szczególności Final Fantasy IX i VIII). W wolnych chwilach lubię oczywiście pograć (głównie gry RPG, choć od niedawna interesuję się także gatunkami gier, których jeszcze kilka lat temu nigdy bym nie ruszył) i czytać książki (głównie po angielsku, ucząc się przy okazji języka).
Lubię wiedzieć jak działają wewnętrzne mechanizmy oprogramowania, więc interesuję się reverse engineeringiem; obecnie piszę narzędzia do obsługi plików w jednej z gier, którą zamierzam przetłumaczyć (dość duży projekt, gra na PSP). Z plikami gier, zwłaszcza na PSP, mam pewne doświadczenie, zrobiłem Unduby dwóch gier - Persony 3 Portable i Valkyria Chronicles 2 (to jednak coś innego niż tłumaczenie, ponieważ do tamtych prac znalazłem gotowe narzędzia).
Nie mam niestety zbyt dużo czasu wolnego, ale jeśli będę mógł w czymś pomóc - z chęcią to zrobię, z Waszej strony też liczę na ewentualną pomoc.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.

Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości