Marv

O nas.
Marv
Posty: 4
Rejestracja: 6 sie 2011, o 20:44

Marv

Postautor: Marv » 6 sie 2011, o 20:51

Witam.

Może ktoś kojarzy mnie z zapomnianego chyba już nScene. Czasem wpadam tutaj, aby zobaczyć jak trzyma się rodzima scena NDS-owa :-)

Heh, zrobiłoby się nowy projekt ;)

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Marv

Postautor: Berion » 6 sie 2011, o 21:58

Ledwo zipie, ale jeszcze się trzyma. ;)

Gdzie jest nScene? Jakiś czas temu porozsyłaliście maile że strona zmarła i przygotowujecie nScene v2 (dokładnych słów nie przytoczę).
~ Primum non nocere ~

Marv
Posty: 4
Rejestracja: 6 sie 2011, o 20:44

Re: Marv

Postautor: Marv » 7 sie 2011, o 11:09

nScene zmarło, nie było planów wskrzeszenia. O ile pamiętam to nScene v2 to był nowy layout strony :)

Raz po raz bierze mnie na sentymenty. Ostatnio planowałem zrobić przygodówkę (ala Snatcher Kojimy) na silniku od nowelek graficznych VNDS, ale co się za to zabieram to mi zapał przechodzi :P

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Marv

Postautor: Norek » 7 sie 2011, o 17:11

Hejka!

Witaj na forum - możliwe, że wymieniliśmy kilka PW na forum skizo :)
Jeśli ruszysz z jakimś projektem na DSa koniecznie daj znać.

Pozdrawiam!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Marv
Posty: 4
Rejestracja: 6 sie 2011, o 20:44

Re: Marv

Postautor: Marv » 7 sie 2011, o 19:31

Tak, pamiętam. Chyba chodziło o umieszczenie dwóch nScene-owych przygodówek gdzieś u Was w downloadzie czy cuś.

Co do projektu, to nie zacząłem fabuły pisać :P Miało być o Cthulhu w kosmosie. Coś ala przygodówkowy Dead Space + film Event Horison. Jeno rzecz działaby się w podwodnej stacji wewnątrz Europy (księżyc Jowisza) - ocean pod powierzchnią. Szaleństwo załogi, bla, bla, bla.

Problemy były dwa: nie umiem robić grafik lokacji (dostaję przy tym szału) i ograniczenia VNDS.

Miałem nawet kilka grafik :P

Obrazek Obrazek Obrazek


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość