Cześć

O nas.
Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

Cześć

Postautor: Serech Sken » 20 sty 2012, o 14:40

Na imię mi Michał, mieszkam w Iławie, w chwili obecnej siedzę na fotelu i do was bazgrzę. A tak na poważnie jestem współtłumaczem spolszczenia do pewnej gry (Tu nie wiem czy moge jeszcze pisać o spolszczeniu, bo nie ma oficjalnego newsa na stronie). Jestem zupełnym amatorem, jeśli chodzi o robienie spolszczeń. I popieram tą akcję:
http://niekradne.grajpopolsku.pl/

Byłem też członkiem forum PLProjekt - nick: Dimmu Borgir

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Cześć

Postautor: Manuel Czaszka » 20 sty 2012, o 14:42

Cześć, możesz pisać tutaj bez skrępowania o wszystkim (prócz warezu, ale jako że popierasz akcję, to nie ma obawy^^), chyba że masz jakieś zobowiązania wobec reszty swojej grupy. Na GPP możesz czuć się swobodnie, pisać i promować co chcesz (w granicach zdrowego rozsądku :P). Pozdrawiam

EDIT
O, członek PLP, ktoś jeszcze się uchował? Chcecie dokończyć swojego NOLF? :P Wciąż czeka u mnie na dysku :D
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

Re: Cześć

Postautor: Serech Sken » 20 sty 2012, o 14:51

Jeśli chodzi ozobowiązania napiszę wszystko jak na spowiedzi.
Pomysł spolszczenia Republic Commando dał Co Vert, jednak sie zniechęcił z różnych powodów, potem projekt przejął Jedi_Ramir _Wolfe, tu też cos nie wyszło, potem nastepuję ja dokańczam spolszczenie Singla i Menu gry po Co Vercie za jego wiedzą i zgodą - udziela się na http://hitman.gram.pl/news.php i współpracuję czynnie z Jedi_Ramir _Wolfem, który robił jeśli mnie pamiatka nie myli tryb multi. Oczywiście mam przy tym ewentualna zgodę obu na wykorzystanie plików jako bazy do spolszczenia.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Cześć

Postautor: Manuel Czaszka » 20 sty 2012, o 14:52

Dobrze, że ktoś w końcu dociąga projekt do końca, bo to bardzo udana gra. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mieli przyjemność napisać o zakończeniu prac. To jedyny projekt, który planujesz zrobić, czy masz jakieś tłumaczeniowe plany na przyszłość?
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

Re: Cześć

Postautor: Serech Sken » 20 sty 2012, o 14:58

To zależy jak ocenicie moją pracę, bo chciałbym dokonac poprawek ortografów itp. jeśli chodzi spolszczenie do Jedi Academy, ale tylko za zgodą NeoBlasta, ale nie wiem jak się z nim skontaktować i czy w międzyczasie już ich nie zrobił bo po sieci krąży tyle wersji że głowa boli.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Cześć

Postautor: Norek » 20 sty 2012, o 14:59

Witaj na forum :)

Jeśli będą to ogólnodostępne spolszczenia to najpewniej znajdziesz tu na forum osobę chętną do pomocy przy korekcie lub jakichś poprawkach, albo do przeprowadzenia testów.

W każdym razie powodzenia, na pewno znajdziesz tu wsparcie duchowe :D
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

Re: Cześć

Postautor: Serech Sken » 20 sty 2012, o 15:02

Co do spolszczenia Republic Commando mam dżentelmeńską umowę że będzie na forum w osobnym temacie, i za free, choć przyznam się bez bicia iżchciałem zastrzeżenia dostępu tylko dla zarejestrowanych użytkowników( taki exclusive na stronie). Co do wydania ma swoje nie doróbki ale dla mnie może wyjść na wet dziś, lecz z powodu kłopotów z komunikacją z Wolfem, nie mam instalatora.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Cześć

Postautor: Manuel Czaszka » 20 sty 2012, o 15:03

Ale myślę, że nie będzie problemu umieścić informacji o spolszczeniu i linku gdzie go znaleźć?
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

Re: Cześć

Postautor: Serech Sken » 20 sty 2012, o 15:06

No pewnie, że nie, w końcu to darmowe spolszczenie no nie? Apropos Neoblasta, wiem że jest użytkownikiem forum Kotor2.pl, ale od dłuugiego czasu się nie pojawiał. Co do NOLF-a nie mogę sie tego podjąć , bo w PLProjekt raczej byłem biernym użytkownikiem i nie brałem się za spolszczenia. No i nie posiadam takowej gry.

EDIT
Dobre wieści, dzięki uprzejmości Żółwika (pozdrówka) wysłałem maila do Neoblasta, będę czekać na odpowiedź.
Sorry za post pod postem ale mam coś z Operą.

Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

Re: Cześć

Postautor: Serech Sken » 21 sty 2012, o 10:48

Mam pytanie czy to wina mojej Opery, czy forum, że nie mogę edytować moich poprzednich postów po ponownym zalogowaniu.
Mam info otóż jutro ok. 20 jeśli nic nie wyskoczy będzie premiera spolszczonka RC. Skreeny na stronie:
http://kotor2.pl/forum/viewtopic.php?f= ... f&start=80


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość