Hello All!

O nas.
Awatar użytkownika
Usiula
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2012, o 15:48
Grupa: Anonimowi Abstynenci

Hello All!

Postautor: Usiula » 4 mar 2012, o 12:56

Witam się ze wszystkimi bardzo serdecznie!
Nazywam się Ula, jestem z Chorzowa (Śląsk). Na forum i w tłumaczenie wkręciłam się dzięki Manuelowi, za co mu szczerze dziękuję, jestem zachwycona!!
Moimi ulubionymi grami są te z serii Drawn (1-3) i inne tego typu. Właśnie tą ostatnią cześć (Trail of Shadows) miałam w języku angielskim i w prymitywny sposób tłumaczyłam txty w Notatniku. Okazało się, że mogę to robić lepiej i szybciej, w czego tajniki wciągnął mnie Maniu :)
Natomiast Norek wyjaśnił mi na czym polega to forum, że mogę się do Was zwracać jeśli mam problem, czy sugestię. Fajnie, że jesteście! Jesteśmy Polakami, więc grajmy po polsku, prawda? :D

W kwestii językowej, osobiście preferuję angielski, jednakże w swoim bliskim otoczeniu mam osobę, która płynnie operuje niemieckim, więc też chętnie pomoże (nie ma możliwości wciągnięcia jej do forum, czy innego kontaktu, jak przeze mnie- przekażę jej txt do przetłumaczenia, po czym odeślę).

Pozdrawiam serdecznie!
Usiula.
"Poświęcaj wiele czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na
krytykę innych" - Christian D. Larson.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Hello All!

Postautor: mendosa » 4 mar 2012, o 13:08

Witam serdecznie :D

Jeżeli pracujesz nad jakimiś projektami, to dopisz się w tematach ich dotyczących, a jeśli takich nie ma - nie wahaj się pozakładać. Zapraszam także na nasz czat (Krzykacz), który znajduje się na spodzie forum, dość często pojawiają się tam interesujące wypowiedzi.
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Hello All!

Postautor: Manuel Czaszka » 4 mar 2012, o 13:09

My się tam znamy, ale i tak witam. Co do Drawn - to podziękowania należą się również mziabowi - to on skonwertował (jak zwykle) skrypt do OmegaT. Mam nadzieję, że na Drawn nie poprzestaniesz i zajmiesz się (lub zajmiemy^^) kolejnym projektem.

Teksty Uli przejrzałem i jest to naprawdę solidna robota - polecam z czystym sumieniem^^
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Usiula
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2012, o 15:48
Grupa: Anonimowi Abstynenci

Re: Hello All!

Postautor: Usiula » 4 mar 2012, o 15:11

Bardzo dziękuję <wstydniś>
Szukam nowych wyzwań. Pracę nad Drawn ukończyłam, więc jestem do wzięcia :D
Głupio się przyznać, ale nie umiem sobie nic z forum znaleźć, więc proszę o info ;)
"Poświęcaj wiele czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na
krytykę innych" - Christian D. Larson.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Hello All!

Postautor: Norek » 4 mar 2012, o 15:37

Również witam na forum :)
Korzystaj do woli, udzielaj się często i baw się dobrze^^

Czekam na efekty Twojej pracy i kolejne projekty.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości