Daedalus

O nas.
Awatar użytkownika
Daedalus
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 19:33

Daedalus

Postautor: Daedalus » 15 kwie 2012, o 16:39

Dzień dobry, cześć i czołem, jestem Daedalus (jak ktoś mnie kiedyś skrócił - Daed), doświadczony, szesnastoletni operator myszki i klawiatury, fanatyk gier (za pewien czas również ich recenzent) oraz prawdziwy gracz (IMHO gracz jest jak tytuł szlachecki, nie zostaniesz nim jak sobie raz zagrasz w pasjansa czy innego Minecrafta, żeby być graczem trzeba parę tytułów w życiu skończyć), leniwy uczeń i pasjonat polszczyzny. Z wykształcenia jestem muzykiem, amatorsko param się obróbką grafiki, czasem piszę i tworzę wiersze, jestem chętny do pomagania w spolszczeniach (głównie przygodówek, RPG i strzelanek, choć innymi gatunkami nie gardzę) lub testowania owych (tylko PC). Tyle o mnie, mam nadzieję że wytrzymacie jakoś ze mną :)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Daedalus

Postautor: Norek » 15 kwie 2012, o 16:41

Witaj na forum :)
Jeśli będziesz miał ochotę, to pouśmiechaj się do ludzi którzy już mają coś na warsztacie, na pewno skorzystają z pomocy. A jeśli będą interesowały Cię testy spolszczeń, na pewno coś dla Ciebie się znajdzie.
Masz może już coś na oku? :D

Przy okazji zapraszam do udzielania się w shoutboksie na głównej stronie forum.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości