Witam

O nas.
piotrek
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2012, o 21:48

Witam

Postautor: piotrek » 22 cze 2012, o 22:09

Witam serdecznie.

Nazywam się Piotrek i mam 22 lata. Pracuję na co dzień, a w wolnych chwilach od czasu do czasu piszę "wiersze" i książkę, która przejęła priorytet nad nimi. Mam nadzieję, że uda mi się ją wydać. Jak już ją skończę, to będę miał kolejną w planach, zależnie od "sukcesu" pierwszej - oby. Przygodę z językiem angielskim zacząłem dość wcześnie, bo - o ile mnie pamięć nie myli - w początkowych klasach szkoły podstawowej. Najpierw był Cartoon Network, a później, po komunii PSX. Jak zapewne "starsi" użytkownicy wiedzą, że to nie były czasy, gdzie gierki spolszczano. Siedziało się z podartym słownikiem i sprawdzało po słowach, co oni tam gadali po ichniemu. I taaak minął czas do gimnazjum, potem technikum, matury zdanej i pracy. Gry się zmieniało, kobietę poznało. Można powiedzieć, że gdyby nie gry i kreskówki, zapewne bym się uczył anglika zgodnie z programem nauczania, czyli od chyba czwartej klasy heh... Dlatego trafiłem na ten portal, chcąc, by ten mój angielski nie zaniknął, a także by wspomóc tych, którzy jeszcze go tak dobrze nie poznali i chcieli by zagrać w produkcję, która nie ma spolszczenia. Potrafię tłumaczyć ze słuchu, ale mocno preferuję tekst. Lubię bluesa, rocka, rocknrolla, a czasem starszą muzykę pokroju Rythm n blues. Myślę, że starczy tych zwierzeń ;]

Z chęcią pomogę przy projektach, nawet tych, co dopiero startują. Nawet tych świeżo zaczętych. Proszę pisać na moje PW.

serdecznie pozdrawiam
Z chęcią pomogę przy projektach, nawet tych, co dopiero startują. Nawet tych świeżo zaczętych. Proszę pisać na moje PW.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Witam

Postautor: Norek » 22 cze 2012, o 22:43

Cześć :)

Fajnie, że do nas zajrzałeś. Jeśli byłbyś zainteresowany pomocą przy The Walking Dead - drugi sezon jest zapowiedziany na koniec miesiąca lub początek lipca), pisz na PW.
Jeśli dobrze radzisz sobie z tłumaczeniami, powinieneś sam przejrzeć forum i zagadać do ludzi, którzy tworzą spolszczenia mogące Cię zainteresować.

Korzystaj z forum i czuj się jak u siebie.

Pozdrawiam!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość